0

@Ghazul3293 Ale Aytekin nie będzie sędziował w rewanżu.

1

@D10SLEO Barcelony nie będzie w następnej rundzie..

1

@lukaszbarca15 @DwayNee no nasze panie to się nie popisały:p

0

Czy tylko ja na La Rambli oglądałem dzisiaj miksta? :o

0

Jak dobrze, że Polsat prawdopodobnie nie będzie pokazywać LM w przyszłym sezonie.

Taki hajto komentuje mecze Ligi Mistrzów, wstyd

0

Jak Hajto mówi, że to jest naderwanie to jest to naderwanie,tak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Neymar nie zgadza się z decyzją sędziego ;d

0

Jaki karny XDDDD

6

Hajto stawia na 4:1 dla Barcelony, no takiemu ekspertowi z wyższej półki to ja wierzę!!

0

Jeśli to prawda i na następny sezon Polsat straci prawa do Ligi Mistrzów to będę tęsknić za Kuchnią Mistrzów i za tymi fantastycznymi komentatorami sportowymi..

0

@PatrychoO to ma być zabawa, chłopie, na luziku

2

Dawajcie swoje typy na dwa dzisiejsze mecze Ligi Mistrzów.

Dokładny wynik, pierwszego strzelca i minutę obu spotkań.


Po 23 zobaczymy kto jest najlepszym typerem La Rambli, vamos!

5

Williams z Halep tak jęczą, że aż ściszyłem :D

1

O której godzinie jutro gra Świątek i Kubot?

0

Bayern po meczu będzie miał dobrą wymówkę jak Real Madryt po Osasunie :v

2

Pewnie nikt z was nie wie, ale koszykarska Barcelona gra finał Pucharu Króla z Realem.
Po pierwszej kwarcie prowadzą 20:11.

0

W walentynki wale drinki

0

@kaamil1910 uwielbiam ten super optymizm po wygranej z ogórkami, a później przychodzi trochę bardziej wymagający rywal i porażka xD

0

Mam nadzieję, że Williams rozjedzie Halep!

1

Potężna Granada!!!!

1

I Atletico prowadzi tfu

0

@Bobo25 następny klub, który upokorzył Barcę w LM, czyli nic nowego.

1

W końcu mi się trafił dobry hit w Premier League.

1

Kabak ma DNA Schalke :D

3

Wzięli Kabaka z Schalke dzbany xD

5

@itmustbejoke i pomyślałeś sobie, że @itmustbejoke

3

Brawo Iga!!!! :D

3

@avanes i tym samym osłabiają rywali, ciach, łatwe mistrzostwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?