michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghazul3293 Ale Aytekin nie będzie sędziował w rewanżu.
1
@D10SLEO Barcelony nie będzie w następnej rundzie..
1
@lukaszbarca15 @DwayNee no nasze panie to się nie popisały:p
0
Czy tylko ja na La Rambli oglądałem dzisiaj miksta? :o
0
Jak dobrze, że Polsat prawdopodobnie nie będzie pokazywać LM w przyszłym sezonie.
Taki hajto komentuje mecze Ligi Mistrzów, wstyd
0
Jak Hajto mówi, że to jest naderwanie to jest to naderwanie,tak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Neymar nie zgadza się z decyzją sędziego ;d
0
Jaki karny XDDDD
6
Hajto stawia na 4:1 dla Barcelony, no takiemu ekspertowi z wyższej półki to ja wierzę!!
0
Jeśli to prawda i na następny sezon Polsat straci prawa do Ligi Mistrzów to będę tęsknić za Kuchnią Mistrzów i za tymi fantastycznymi komentatorami sportowymi..
0
@PatrychoO to ma być zabawa, chłopie, na luziku
2
Dawajcie swoje typy na dwa dzisiejsze mecze Ligi Mistrzów.
Dokładny wynik, pierwszego strzelca i minutę obu spotkań.
Po 23 zobaczymy kto jest najlepszym typerem La Rambli, vamos!
5
Williams z Halep tak jęczą, że aż ściszyłem :D
98
Taka sytuacja
https://mobile.twitter.com/KaKlasinski/status/1361430075867074567
1
O której godzinie jutro gra Świątek i Kubot?
0
Bayern po meczu będzie miał dobrą wymówkę jak Real Madryt po Osasunie :v
2
Pewnie nikt z was nie wie, ale koszykarska Barcelona gra finał Pucharu Króla z Realem.
Po pierwszej kwarcie prowadzą 20:11.
0
W walentynki wale drinki
0
@kaamil1910 uwielbiam ten super optymizm po wygranej z ogórkami, a później przychodzi trochę bardziej wymagający rywal i porażka xD
0
Mam nadzieję, że Williams rozjedzie Halep!
1
Potężna Granada!!!!
1
I Atletico prowadzi tfu
0
@Bobo25 następny klub, który upokorzył Barcę w LM, czyli nic nowego.
1
W końcu mi się trafił dobry hit w Premier League.
1
Kabak ma DNA Schalke :D
3
Wzięli Kabaka z Schalke dzbany xD
5
@itmustbejoke i pomyślałeś sobie, że @itmustbejoke
3
Brawo Iga!!!! :D
3
@avanes i tym samym osłabiają rywali, ciach, łatwe mistrzostwo