michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@kamiVeB nie no, z Bayernem 8:2 nic nie przebije
11
Real i Barca, upadek gigantów
1
Ibraniątko doppietta!
1
@Comentateiro Ja chłopie mam serce, ale z kamienia.
15
Ostatnio jest moda na usuwanie swoich kont na LR.
Moje pytanie jest takie : po co o tym pisać i informować? Co mnie to obchodzi?
0
Poprawiam sobie humor tym, że Juventus przegrał z Interem :D :D
5
Wierni po porażce, zaskoczeni po zwycięstwie.
@VeB visca :
0
@pele1282 i tak PL jest najlepsza
8
Zasnąłem o 18 XD i teraz się obudziłem i nie mogę zasnąć. I co ja mam robić? To są dopiero problemy życiowe.
0
@gumaz I dlatego siedzi na LR 24/h :D
2
To dzisiaj Real odpada i w niedzielkę z Bilbao na luziku, ez trofeum będzie
6
Bayern odpada z Kiel po karnych xDDdD
0
Ale Pol Pogba przylutował i bramaa, United liderem :D
38
- Halo
- Nie mogę teraz gadać, morsuje!
- Ale to Ty dzwonisz!
- Na razie!
0
@Fawrf Lewy też zaczynał nisko od Znicza Pruszków ;]
0
@Fawrf Studiujesz prawo a poszedłeś na lewo
7
Nie ważne czy Stoch czy Małysz jest lepszy. Cieszmy się, że mamy takich dwóch mistrzów!
8
Pjoter to jest mocny
1
Mistrz Kamil Stoch!!
1
Nojhałs co zasadził :O
Bayern przegrywa 3:2!!!!!!
1
Haha Liverpool 1:1 z dzieciakami z Aston Villi :D
3
2:2 Mynszen Mynszengladba
0
Ale nudną ta liga niemiecka.
Tylko Bajern Mynszen walczy o majstra.
Ale skoro Bayern już wygrywa to niech Lewy strzela jak najwięcej goli
0
@lukaszbarca15 ile strzelił Muller?
Chodzi tylko o ligę niemiecką czy wszystkie rozgrywki?
7
@matirix20 Ja nie piję alkoholu, ale jem i nie wyobrażam sobie życia bez mięska.
8
I pomyśleć, że mam zdjęcie z tym dzbanem. Ale wtedy jeszcze nie wiedziałem jakie ma poglądy.
2 miliardy. . . .
2
Cornella Barca w PK!
0
@Criss18Barca Ale cienizna. Lepiej grać w piłę :D
0
@jacobFCB Ja to samo XD
Oni potrafią w propagandę, więc..
2
Wiecie co jest najważniejsze? Że TvP miało 10 milionową oglądalność podczas skoków
:)