5

@kamiVeB nie no, z Bayernem 8:2 nic nie przebije

11

Real i Barca, upadek gigantów

1

Ibraniątko doppietta!

1

@Comentateiro Ja chłopie mam serce, ale z kamienia.

15

Ostatnio jest moda na usuwanie swoich kont na LR.
Moje pytanie jest takie : po co o tym pisać i informować? Co mnie to obchodzi?

0

Poprawiam sobie humor tym, że Juventus przegrał z Interem :D :D

5

Wierni po porażce, zaskoczeni po zwycięstwie.
@VeB visca :

0

@pele1282 i tak PL jest najlepsza

8

Zasnąłem o 18 XD i teraz się obudziłem i nie mogę zasnąć. I co ja mam robić? To są dopiero problemy życiowe.

0

@gumaz I dlatego siedzi na LR 24/h :D

2

To dzisiaj Real odpada i w niedzielkę z Bilbao na luziku, ez trofeum będzie

6

Bayern odpada z Kiel po karnych xDDdD

0

Ale Pol Pogba przylutował i bramaa, United liderem :D

38

- Halo
- Nie mogę teraz gadać, morsuje!
- Ale to Ty dzwonisz!
- Na razie!

0

@Fawrf Lewy też zaczynał nisko od Znicza Pruszków ;]

0

@Fawrf Studiujesz prawo a poszedłeś na lewo

7

Nie ważne czy Stoch czy Małysz jest lepszy. Cieszmy się, że mamy takich dwóch mistrzów!

8

Pjoter to jest mocny

1

Mistrz Kamil Stoch!!

1

Nojhałs co zasadził :O
Bayern przegrywa 3:2!!!!!!

1

Haha Liverpool 1:1 z dzieciakami z Aston Villi :D

3

2:2 Mynszen Mynszengladba

0

Ale nudną ta liga niemiecka.
Tylko Bajern Mynszen walczy o majstra.

Ale skoro Bayern już wygrywa to niech Lewy strzela jak najwięcej goli

0

@lukaszbarca15 ile strzelił Muller?
Chodzi tylko o ligę niemiecką czy wszystkie rozgrywki?

7

@matirix20 Ja nie piję alkoholu, ale jem i nie wyobrażam sobie życia bez mięska.

8

I pomyśleć, że mam zdjęcie z tym dzbanem. Ale wtedy jeszcze nie wiedziałem jakie ma poglądy.



2 miliardy. . . .

2

Cornella Barca w PK!

0

@Criss18Barca Ale cienizna. Lepiej grać w piłę :D

0

@jacobFCB Ja to samo XD
Oni potrafią w propagandę, więc..

2

Wiecie co jest najważniejsze? Że TvP miało 10 milionową oglądalność podczas skoków

:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?