0

1

@Dzemix111 Roxi wungiel

1

Polaczki mają ból pupy o Lewego, piękne

0

Andrzej, imię zobowiązuje

7

Peter Klopp XDD

1

Wykupicie dostęp do tej platformy, która będzie pokazywać Bundesligę i Ligę Europy?
Ma kosztować 34 zł/na miesiąc.

5

Liga Mistrzów znowu w Polsacie na 3 sezony, ale dnoo...

2

@Pewex szczelaj w oponyy mówie

13

Będziemy mieli z Igi bardzo dużo pociechy przez lata:)

1

@AmigoBlancos MŚ w skokach, zdecydowanie

9

Patrick Bamford czy Robert Lewandowski?

Mateusz Klich: "Bamford strzelił więcej goli w Premier League niż Lewandowski i Messi razem wzięci. Odpowiedzcie sobie sami." :D

4

Kto jutro wstaje ze mną o 5:30 na Igę Świątek? :D
Będzie walczyć o finał turnieju.

4

Jak powiedział mój bratanek: Babajung strzela! :D

0

Wraca pakt z diabłem Zidana XDD

5

Były użytkownik tej strony pewnie zachwycony potężnym Żiru :)

0

Moje pytanie jest takie : co Lazio robi w Lidze Mistrzów?

4

Jak gra Fantasy Premier League pomogła Leicester pokonać Aston Villę?

Trener Aston Villi:
"Dowiedziałem się, iż w mediach społecznościowych pojawiły się plotki o tym, że (Jack Grealish) nie zagra. Jeśli wyszło to z naszego centrum treningowego, dowiem się kto jest za to odpowiedzialny i ukarzę tę osobę.
Bez wątpienia daje to przewagę przeciwnikowi. To coś, czego nie będę tolerował."

Konto FPL Insider na Twitterze po rozpoczęciu kolejki ujawniło, że Matt Targett, Conor Hourihane, Neil Taylor oraz analityk i fizjoterapeuta zespołu zdecydowali się na taki ruch i sprzedali oni Grealisha ze swoich składów.

Zawodnicy Premier League uwielbiają grać w FPL. Patrick Bamford rozpaczał ostatnio w wywiadzie pomeczowym po zmarnowanej sytuacji bramkowej, gdyż wybrał sam siebie na kapitana.

1

Matko jedyna, matko jedyna,no nie Miedwiediew, idziesz do domu

1

@msmsms o 15 Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa a nie jakaś Barcelona, Derby Mediolanu czy finał O’Sullivan - Brown

4

Kibice na trybunach to jednak mają swój urok, brakuje mi ich zwłaszcza w piłce :(

2

Vamos Djoko! Bo przecież nie będę Ruskom kibicować.

1

@Rust_Cohle Barcelona w środku tabeli, tam by zabiegali amigosów

8

Ale jak niektórych boli ten Liverpool to jest niepojęte XDD

0

@Ghazul3293 Ale Aytekin nie będzie sędziował w rewanżu.

1

@D10SLEO Barcelony nie będzie w następnej rundzie..

1

@lukaszbarca15 @DwayNee no nasze panie to się nie popisały:p

0

Czy tylko ja na La Rambli oglądałem dzisiaj miksta? :o

0

Jak dobrze, że Polsat prawdopodobnie nie będzie pokazywać LM w przyszłym sezonie.

Taki hajto komentuje mecze Ligi Mistrzów, wstyd

0

Jak Hajto mówi, że to jest naderwanie to jest to naderwanie,tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?