michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie ważne czy Stoch czy Małysz jest lepszy. Cieszmy się, że mamy takich dwóch mistrzów!
8
Pjoter to jest mocny
1
Mistrz Kamil Stoch!!
1
Nojhałs co zasadził :O
Bayern przegrywa 3:2!!!!!!
1
Haha Liverpool 1:1 z dzieciakami z Aston Villi :D
3
2:2 Mynszen Mynszengladba
0
Ale nudną ta liga niemiecka.
Tylko Bajern Mynszen walczy o majstra.
Ale skoro Bayern już wygrywa to niech Lewy strzela jak najwięcej goli
0
@lukaszbarca15 ile strzelił Muller?
Chodzi tylko o ligę niemiecką czy wszystkie rozgrywki?
7
@matirix20 Ja nie piję alkoholu, ale jem i nie wyobrażam sobie życia bez mięska.
8
I pomyśleć, że mam zdjęcie z tym dzbanem. Ale wtedy jeszcze nie wiedziałem jakie ma poglądy.
2 miliardy. . . .
2
Cornella Barca w PK!
0
@Criss18Barca Ale cienizna. Lepiej grać w piłę :D
0
@jacobFCB Ja to samo XD
Oni potrafią w propagandę, więc..
2
Wiecie co jest najważniejsze? Że TvP miało 10 milionową oglądalność podczas skoków
:)
0
Ile trwają kwalifikacje w skokach?
6
Od Coca-Coli dostaje się roboli, a Pepsi piją lepsi.
0
@sebo939 Coś jak z hiszpańskimi sędziami i VARem.
15
Dawid "tata Zuzanny" Kubacki.
0
@4drian0 Panie, to już oglądanie schnącej farby jest ciekawsze niż Barcelona ;D
4
Skoki dają mi więcej frajdy niż oglądanie meczów Barcelony.
3
Jak zawsze, pozdrawiam wszystkie nocne marki!
Trzymajta się mordki
2
Jeszcze 8 minut do zmiany daty w telefonie, juhuhu
:D
1
@Ksyku262 długopis pójdzie w ruch
7
Proszę zachować odstęp, apel, proszę się nie przemieszczać.
A na samozwańczym Sylwestrze "marzeń" ludzi od czorta XD
0
@4drian0 Ale nie byłem na żadnej imprezie, tylko taki normalny wypadzik sobie zrobiłem :D
22
Czy tylko dla mnie to dzień jak każdy inny? :D
9
Sylwester z La Rambla.
Przynajmniej są darmowe fajerwerki!
0
Rok temu Sylwester w Warszawie, a jutro w domu. Niech wróci normalność :I
0
Niemiec wygrał w Niemczech.
Przypadek? Nie sondze.
9
Nie macie psychy, żeby stać przy ludziach i klikać w herby na La Rambli! :D