7

Nie ważne czy Stoch czy Małysz jest lepszy. Cieszmy się, że mamy takich dwóch mistrzów!

8

Pjoter to jest mocny

1

Mistrz Kamil Stoch!!

1

Nojhałs co zasadził :O
Bayern przegrywa 3:2!!!!!!

1

Haha Liverpool 1:1 z dzieciakami z Aston Villi :D

3

2:2 Mynszen Mynszengladba

0

Ale nudną ta liga niemiecka.
Tylko Bajern Mynszen walczy o majstra.

Ale skoro Bayern już wygrywa to niech Lewy strzela jak najwięcej goli

0

@lukaszbarca15 ile strzelił Muller?
Chodzi tylko o ligę niemiecką czy wszystkie rozgrywki?

7

@matirix20 Ja nie piję alkoholu, ale jem i nie wyobrażam sobie życia bez mięska.

8

I pomyśleć, że mam zdjęcie z tym dzbanem. Ale wtedy jeszcze nie wiedziałem jakie ma poglądy.



2 miliardy. . . .

2

Cornella Barca w PK!

0

@Criss18Barca Ale cienizna. Lepiej grać w piłę :D

0

@jacobFCB Ja to samo XD
Oni potrafią w propagandę, więc..

2

Wiecie co jest najważniejsze? Że TvP miało 10 milionową oglądalność podczas skoków

:)

0

Ile trwają kwalifikacje w skokach?

6

Od Coca-Coli dostaje się roboli, a Pepsi piją lepsi.

0

@sebo939 Coś jak z hiszpańskimi sędziami i VARem.

15

Dawid "tata Zuzanny" Kubacki.

0

@4drian0 Panie, to już oglądanie schnącej farby jest ciekawsze niż Barcelona ;D

4

Skoki dają mi więcej frajdy niż oglądanie meczów Barcelony.

3

Jak zawsze, pozdrawiam wszystkie nocne marki!
Trzymajta się mordki

2

Jeszcze 8 minut do zmiany daty w telefonie, juhuhu

:D

1

@Ksyku262 długopis pójdzie w ruch

7

Proszę zachować odstęp, apel, proszę się nie przemieszczać.

A na samozwańczym Sylwestrze "marzeń" ludzi od czorta XD

0

@4drian0 Ale nie byłem na żadnej imprezie, tylko taki normalny wypadzik sobie zrobiłem :D

22

Czy tylko dla mnie to dzień jak każdy inny? :D

9

Sylwester z La Rambla.
Przynajmniej są darmowe fajerwerki!

0

Rok temu Sylwester w Warszawie, a jutro w domu. Niech wróci normalność :I

0

Niemiec wygrał w Niemczech.
Przypadek? Nie sondze.

9

Nie macie psychy, żeby stać przy ludziach i klikać w herby na La Rambli! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?