1

Będzie nerwowo, 1:2 ;p

4

Fajnie się patrzy na ten Milan. Zaangażowanie na najwyższym poziomie.
Coś czego brakuje naszym gwiazdkom

2

Kibice Liverpoolu śpiewający swój hymn nawet w takim niewielkim gronie robi wrażenie :)

17

Zacięty pojedynek o króla strzelców w Premier Legaue :

Dominic Calvert-Lewin - 11
Son - 11
Arsenal - 10

2

Son do Kane'a i gol.

Nowe nie znałem

1

@danio1899 Dużo powie mecz Realu z Atleti za tydzień

3

Mistrzostwo przegrane już w grudniu, hmm, bardzo wcześnie...

...Dobranoc.

3

A śmialiście się z Realu. To teraz mamy

7

@VamosRakieta
!!!!!!!!!! :)

2

@IronSanHybrid Gladba ich rozjedzie :P

2

Następny tydzień będzie piękny.


Wiecie dlaczego?


...Bo Real nie wyjdzie z grupy Ligi Mistrzów!!!! :DD

1

@nieprzysiadalnosc nie zgodzę się, ale co kto lubi :D

1

@Joe_Pesci Wiedziałem, że ktoś coś takiego napisze :D D:

1

Nike Tanjun to najwygodniejsze buty na świecie

1

@MesQueUnClub_87 w czasie pandemii nie było nigdzie drożdży a Gesslerka miała. Życie mi uratowała

4

@adi7adi8 4 miejsce na bank

2

Wy wierzycie, że Real wyjdzie z grupy? No chance.

Feliz Zidan i jego pakt z diabłem się skończył.

10

Gracias Zizou!

1

Morawiecki wygrywa z pandemią

Dawno się tak nie uśmiałem XDXXD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Hit tej kolejki Jej Wysokości Premier Legaue rozczarowuje.

1

@Cley72 Polecam zagrać ponownie, nadal dobre

1

@Cley72 a wiesz o tym, że nadal istnieje? Po latach się pyka aż miło

1

Grał ktoś tutaj z obecnych w piękną grę jaką jest Battlefield Heroes?

:)

1

@kiper09 wczoraj gościu od zakładania internetu mi powiedział, że te wzmacniacze nic nie dają, typowe naciąganie na kasę

4

Może i bym się pośmiał z Realu, ale nagle przypominam sobie, że Barca też gra jedno wielkie G

Dziwny to sezon

1

Sędziowie w Hiszpanii są żałośni.

1

Vidal to najman futbolu

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Borek słychać że to kibic Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?