michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Będzie nerwowo, 1:2 ;p
4
Fajnie się patrzy na ten Milan. Zaangażowanie na najwyższym poziomie.
Coś czego brakuje naszym gwiazdkom
2
Kibice Liverpoolu śpiewający swój hymn nawet w takim niewielkim gronie robi wrażenie :)
17
Zacięty pojedynek o króla strzelców w Premier Legaue :
Dominic Calvert-Lewin - 11
Son - 11
Arsenal - 10
2
Son do Kane'a i gol.
Nowe nie znałem
1
@danio1899 Dużo powie mecz Realu z Atleti za tydzień
3
Mistrzostwo przegrane już w grudniu, hmm, bardzo wcześnie...
...Dobranoc.
3
A śmialiście się z Realu. To teraz mamy
7
@VamosRakieta
!!!!!!!!!! :)
2
@IronSanHybrid Gladba ich rozjedzie :P
2
Następny tydzień będzie piękny.
Wiecie dlaczego?
...Bo Real nie wyjdzie z grupy Ligi Mistrzów!!!! :DD
1
@nieprzysiadalnosc nie zgodzę się, ale co kto lubi :D
1
@Joe_Pesci Wiedziałem, że ktoś coś takiego napisze :D D:
1
Nike Tanjun to najwygodniejsze buty na świecie
1
@MesQueUnClub_87 w czasie pandemii nie było nigdzie drożdży a Gesslerka miała. Życie mi uratowała
4
@adi7adi8 4 miejsce na bank
2
Wy wierzycie, że Real wyjdzie z grupy? No chance.
Feliz Zidan i jego pakt z diabłem się skończył.
10
Gracias Zizou!
1
Morawiecki wygrywa z pandemią
Dawno się tak nie uśmiałem XDXXD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Hit tej kolejki Jej Wysokości Premier Legaue rozczarowuje.
1
@Cley72 Polecam zagrać ponownie, nadal dobre
1
@Cley72 a wiesz o tym, że nadal istnieje? Po latach się pyka aż miło
1
Grał ktoś tutaj z obecnych w piękną grę jaką jest Battlefield Heroes?
:)
1
@kiper09 wczoraj gościu od zakładania internetu mi powiedział, że te wzmacniacze nic nie dają, typowe naciąganie na kasę
4
Może i bym się pośmiał z Realu, ale nagle przypominam sobie, że Barca też gra jedno wielkie G
Dziwny to sezon
1
Sędziowie w Hiszpanii są żałośni.
1
Vidal to najman futbolu
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Borek słychać że to kibic Realu