michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Barcelismo muzyka dla moich uszu
4
#ciekawostka
W tym sezonie Premier League odnotowano już 78 przypadków kontuzji mięśniowych.
To o 42% więcej niż w zeszłym roku na tym etapie sezonu.
20
Chociaż jeden Anrzej dobrze gada
https://mobile.twitter.com/AndrzejRysuje/status/1319327080648216584
6
Nie chcieliście nosić maseczek to teraz siedzieć na dupie w domu
1
Jaki tu spokój nananana, nikt się nie bawi nananana, wszyscy się nudzą nananana, nic się nie dzieje nananaa
O tej godzinie La Lambrowicze śpią snem głębokim
2
Jak biali chcą to potrafią.
Takie miliony zarabiać a im się nie chce biegać od 1 minuty. I to nie tylko biali tak robią...
1
W sobotę Barcelona ez win
1
@justfootball oo hiszpański, mnie też możesz oznaczać:)
3
@AmigoBlancos Nigdy nie zrozumiem wyzywania Zidana od "betonów"
Chłop legenda dał 3 lm z rzędu, sztos. A u was na notatniku go wyzywają od najgorszych
13
@ROBSSSON jego nos to aż mi przez telewizor wyszedł, taki długi
15
Story of the Poznan :)
6
Wielki powrót :)
https://mobile.twitter.com/AngEspresso/status/1318613202889003010
9
Telewizor, laptop, tablet i lecimy z tematem
https://mobile.twitter.com/cwiakala/status/1318611669396971521
9
Ale komentatorzy na Polsacie są denni :d
Komentarz niegodny Ligi Mistrzów.
Canal plus wróć...
37
Nieźle się chłop bawi xD
2
Już o 23 program Jej Wysokość Premier League.
Polecam dla fanów PL :)
7
@macio_944 Co oni wszyscy mają z tym LGBT, rzygam już tym tematem :v
1
@VOne Mafia Definitive Edition
3
Grał ktoś kiedyś w Sherwood Dungeon? Dużo fajnych wirtualnych ziomków tam się poznało xD Lata świetności - około 2012 rok :P
5
A w Hiszpanii myślą, że mają najlepszą ligę na świecie xD
Jej Wysokość Premier League jest najlepsza!
3
Kocham tą ligę. Niesamowity mecz!!
7
TO JEEEST PREMIER LEAGUEEEEE!!!!!!!!
3:3!!!
0
@capoN Błoński vs Dubiel
Co to za nołnejmy
1
Kiedy masz Kane i Sona w FPL, a to dopiero 9 minuta ^^
Już nie żałuję, że pozbyłem się Timo Wernera
5
Gareth Bale na ławce w Tottenhamie.
Dzisiaj pewnie zaliczy ponowny debiut
3
@takisobiektos Fatalne wiadomości, wielka szkoda chłopa i Live
1
@Jackazz O, dobrze, że mówisz. Poszukam w opcjach
Ja się przyznam, że na wyścigu zmieniłem na najłatwiejsze, bo mnie już szlak trafiał xD
Walka wręcz to tragedia, w strzelaniu jest chociaż ciekawie :D
Ogólnie mi się podoba, fajnie wrócić po tylu latach do odświeżonej wersji.
29
6:0 prowadzi Wisła Kraków. W jednym meczu 6 goli.
To więcej niż we wczorajszych 4 meczach La Ligi (grali: Real, Sevilla, Barca i Atleti)
Ekstraklasa > La Liga
1
@Jackazz Mi brakuje takiego otwartego świata, tak jak w gta że dojeżdżasz do misji a nie tak jak tutaj.
Ja gram na średnim. I wcale nie jest aż tak łatwo. Ciężko się strzela do przeciwników, ale ogólnie mi się podoba
A ty?
5
Jak wasze wrażenia po odświeżonej Mafii?
Mi się podoba fabuła. A z wyścigiem dalej ten sam problem, nic się nie zmieniło :D