3

@Barcelismo muzyka dla moich uszu

4

#ciekawostka

W tym sezonie Premier League odnotowano już 78 przypadków kontuzji mięśniowych.

To o 42% więcej niż w zeszłym roku na tym etapie sezonu.

20

6

Nie chcieliście nosić maseczek to teraz siedzieć na dupie w domu

1

Jaki tu spokój nananana, nikt się nie bawi nananana, wszyscy się nudzą nananana, nic się nie dzieje nananaa

O tej godzinie La Lambrowicze śpią snem głębokim

2

Jak biali chcą to potrafią.
Takie miliony zarabiać a im się nie chce biegać od 1 minuty. I to nie tylko biali tak robią...

1

W sobotę Barcelona ez win

1

@justfootball oo hiszpański, mnie też możesz oznaczać:)

3

@AmigoBlancos Nigdy nie zrozumiem wyzywania Zidana od "betonów"
Chłop legenda dał 3 lm z rzędu, sztos. A u was na notatniku go wyzywają od najgorszych

13

@ROBSSSON jego nos to aż mi przez telewizor wyszedł, taki długi

15

Story of the Poznan :)

6

9

Telewizor, laptop, tablet i lecimy z tematem
https://mobile.twitter.com/cwiakala/status/1318611669396971521

9

Ale komentatorzy na Polsacie są denni :d
Komentarz niegodny Ligi Mistrzów.

Canal plus wróć...

37

Nieźle się chłop bawi xD

2

Już o 23 program Jej Wysokość Premier League.

Polecam dla fanów PL :)

7

@macio_944 Co oni wszyscy mają z tym LGBT, rzygam już tym tematem :v

1

@VOne Mafia Definitive Edition

3

Grał ktoś kiedyś w Sherwood Dungeon? Dużo fajnych wirtualnych ziomków tam się poznało xD Lata świetności - około 2012 rok :P

5

A w Hiszpanii myślą, że mają najlepszą ligę na świecie xD

Jej Wysokość Premier League jest najlepsza!

3

Kocham tą ligę. Niesamowity mecz!!

7

TO JEEEST PREMIER LEAGUEEEEE!!!!!!!!
3:3!!!

0

@capoN Błoński vs Dubiel
Co to za nołnejmy

1

Kiedy masz Kane i Sona w FPL, a to dopiero 9 minuta ^^
Już nie żałuję, że pozbyłem się Timo Wernera

5

Gareth Bale na ławce w Tottenhamie.

Dzisiaj pewnie zaliczy ponowny debiut

3

@takisobiektos Fatalne wiadomości, wielka szkoda chłopa i Live

1

@Jackazz O, dobrze, że mówisz. Poszukam w opcjach

Ja się przyznam, że na wyścigu zmieniłem na najłatwiejsze, bo mnie już szlak trafiał xD
Walka wręcz to tragedia, w strzelaniu jest chociaż ciekawie :D

Ogólnie mi się podoba, fajnie wrócić po tylu latach do odświeżonej wersji.

29

6:0 prowadzi Wisła Kraków. W jednym meczu 6 goli.

To więcej niż we wczorajszych 4 meczach La Ligi (grali: Real, Sevilla, Barca i Atleti)

Ekstraklasa > La Liga

1

@Jackazz Mi brakuje takiego otwartego świata, tak jak w gta że dojeżdżasz do misji a nie tak jak tutaj.
Ja gram na średnim. I wcale nie jest aż tak łatwo. Ciężko się strzela do przeciwników, ale ogólnie mi się podoba
A ty?

5

Jak wasze wrażenia po odświeżonej Mafii?

Mi się podoba fabuła. A z wyścigiem dalej ten sam problem, nic się nie zmieniło :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?