13

@AllBundy #teamrafa

15

Wczoraj Iga, dzisiaj Rafa!
Vamos!

1

@FilipeX Estadio Alfredo fi Stefano, stadion Realu Madryt w ich ośrodku Valdebebas

25

@Janiama Mama jest lekarzem i nie udziela się publicznie

@JohnA po co atakujecie? Janiama zadał normalne pytanie

1

Jako że tenisem interesuje się od dzisiaj to moje pytanie jest takie - kiedy następny turniej i kiedy będzie grać Iga Świątek? ;)

4

A co dopiero jakby wygrał Grzegorz Brzęczyszczykiewicz :D
https://x.com/monter_pl/status/1314932206905765888

1

Mati nie poleciał do Francji wręczyć trofeum? Dziwne

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Za godzinę gra Iga Świątek! Transmisja w TVN, a w internecie na player za darmo - trzeba założyć konto

1

@SiSenior Znajomy leży w szpitalu bo ma covida. Każdy przechodzi inaczej tego wirusa

1

@arasz1819 jak dana osoba lub ktoś z jej rodziny zachoruje czego nikomu nie życzę. Ale pewnie wtedy dopiero zmieniliby podejście ;p

1

@Nano22 nie wiem jaka to piosenka, ale na przyszłość polecam apkę Shazam :P

2

@ksobi Czy to te grzybiarki o których myślę? Zawsze im mówię na powitanie "dzień dobry, pani kurło" :]

1

@ksobi gdzie jest ten las to jest dużo grzybów? Bo u mnie nie ma wcale! :o

8

Moja babcia zawsze chodzi rano do sklepu i w dupie ma godziny dla seniorów xD

To jest wprowadzone po to, że rząd niby coś robi :v

6

@NeroTFP gwiazdy zawsze się spóźniają

7

@NeroTFP ja też uwielbiam, ale w domu nikt nie chce ze mną grać :(

2

@VenoM Bo life is brutal jak mawiał mój pan profesor z gimbazy

2

@TomaszWitaszek Jest to skandal!
Better?

6

@tobiasson92 Wróci z wesela, a nagle okazuje się, że był tam zarażony covidem.
Więc szukają tych co byli na tym weselu i z kim mieli styczność.
Sanepid może zamknąć zakład i pracodawca zostaje z niczym - musi płacić pracownikom a firma zamknięta.
W tym przypadku rozumiem, że boi się takiej sytuacji i wysyła go na tydzień.

5

Dyskusji o covidzie nigdy za wiele...

Pracownik idzie na wesele, a pracodawca wysyła go na tygodniowy urlop.

Przesadzone czy nie? Jak myślicie

5

@MESSIah16 Lewy powinien w tym roku się znaleźć. ZŁODZIEJE

8

Martin Brajtłajt z "9" mnie rozwala tak jak Mariano z "7" w zeszłym sezonie w Realu.
Pewne rzeczy nie powinny mieć miejsca :D

6

@chudymc Dzięki za ten life hack, pozdro byczku!

2

@Krystian_mix TVN :)

16

@Wiki8271 Wolę piłkę klubową. Ale Euro czy mundial to co innego - uwielbiam :P

2

@IronSanHybrid Nie wiem, bo nie oglądałem nigdy XD

8

Czy tylko ja nigdy nie obejrzałem ani jednego odc Harrego Pottera? :v

2

Duma Polski Legia Warszawa gra a ci o jakimś Harrym Porterze piszom

1

Jeszce trochę i może znowu nie będzie piłki... Oby nie :c

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?