michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@AllBundy #teamrafa
15
Wczoraj Iga, dzisiaj Rafa!
Vamos!
1
@FilipeX Estadio Alfredo fi Stefano, stadion Realu Madryt w ich ośrodku Valdebebas
25
@Janiama Mama jest lekarzem i nie udziela się publicznie
@JohnA po co atakujecie? Janiama zadał normalne pytanie
1
Jako że tenisem interesuje się od dzisiaj to moje pytanie jest takie - kiedy następny turniej i kiedy będzie grać Iga Świątek? ;)
4
A co dopiero jakby wygrał Grzegorz Brzęczyszczykiewicz :D
https://x.com/monter_pl/status/1314932206905765888
1
Mati nie poleciał do Francji wręczyć trofeum? Dziwne
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Za godzinę gra Iga Świątek! Transmisja w TVN, a w internecie na player za darmo - trzeba założyć konto
1
@SiSenior Znajomy leży w szpitalu bo ma covida. Każdy przechodzi inaczej tego wirusa
1
@arasz1819 jak dana osoba lub ktoś z jej rodziny zachoruje czego nikomu nie życzę. Ale pewnie wtedy dopiero zmieniliby podejście ;p
1
@Nano22 nie wiem jaka to piosenka, ale na przyszłość polecam apkę Shazam :P
2
@ksobi Czy to te grzybiarki o których myślę? Zawsze im mówię na powitanie "dzień dobry, pani kurło" :]
1
@ksobi gdzie jest ten las to jest dużo grzybów? Bo u mnie nie ma wcale! :o
8
Moja babcia zawsze chodzi rano do sklepu i w dupie ma godziny dla seniorów xD
To jest wprowadzone po to, że rząd niby coś robi :v
6
@NeroTFP gwiazdy zawsze się spóźniają
7
@NeroTFP ja też uwielbiam, ale w domu nikt nie chce ze mną grać :(
2
@VenoM Bo life is brutal jak mawiał mój pan profesor z gimbazy
2
@TomaszWitaszek Jest to skandal!
Better?
6
@tobiasson92 Wróci z wesela, a nagle okazuje się, że był tam zarażony covidem.
Więc szukają tych co byli na tym weselu i z kim mieli styczność.
Sanepid może zamknąć zakład i pracodawca zostaje z niczym - musi płacić pracownikom a firma zamknięta.
W tym przypadku rozumiem, że boi się takiej sytuacji i wysyła go na tydzień.
5
Dyskusji o covidzie nigdy za wiele...
Pracownik idzie na wesele, a pracodawca wysyła go na tygodniowy urlop.
Przesadzone czy nie? Jak myślicie
5
@MESSIah16 Lewy powinien w tym roku się znaleźć. ZŁODZIEJE
8
Martin Brajtłajt z "9" mnie rozwala tak jak Mariano z "7" w zeszłym sezonie w Realu.
Pewne rzeczy nie powinny mieć miejsca :D
6
@chudymc Dzięki za ten life hack, pozdro byczku!
2
@Krystian_mix TVN :)
16
@Wiki8271 Wolę piłkę klubową. Ale Euro czy mundial to co innego - uwielbiam :P
2
@IronSanHybrid Nie wiem, bo nie oglądałem nigdy XD
8
Czy tylko ja nigdy nie obejrzałem ani jednego odc Harrego Pottera? :v
2
Duma Polski Legia Warszawa gra a ci o jakimś Harrym Porterze piszom
1
Jeszce trochę i może znowu nie będzie piłki... Oby nie :c