11

Jeśli nie chcecie oglądać całego losowania to macie ściągawkę :

-koszyk 1 - 17:27
-koszyk 2 - 17:40
-koszyk 3 - 17:53
-koszyk 4 - 18:07

3

Co to za zgromadzenie na tym losowaniu. Gdzie oni mają maseczki?!
Gdzie odstęp na 1 metr?
Skandal

2

@itmustbejoke na stronie uefa jest za darmo

1

Dawać 8ayern - Z2MSTA będzie SŁODKA!!!!

2

@Agent005 pewnie jesteś taki słowny jak nasz były kopacz :P

1

@ArterkHD Tak, ale jest za słodka i po paru kawałkach już mam jej dość :P

4

Ładnie Timo Werner zalutował na bramkę. Reguilon popełnił dwa błędy przed golem

3

@jordus100 ja raz wypiłem i też mi serce kołatało. I wtedy piłem kawę po raz ostatni :v

2

Oddali Suareza za free, co za młoty
Brawo Bartomeu!!

2

Z jednej strony fajnie, że Bayern przegrał, a z drugiej strony wspaniale

2

@Mario96w pięknie jest się różnić :)

2

@4drian0 śmieszek
@cchesterr43 brzydze się alkoholem, tak istnieją tacy ludzie

7

Nie wiem jak można pić alkohol i palić pety.
Chyba jestem jakiś inny.

1

@BoRoWieC rising hub!
Ciuchy i bronie kupujesz za walutę w grze, całkowicie darmowa

2

@Pilka_jest_okragla patrząc na to co się działo niedawno nie można mieć jakiejkolwiek wiary :P

1

@LuisSalvano Ale ich gra nie wygląda tragicznie. I mają już 4 punkty z zawsze trudnymi rywalami.

@kamson24 Nie chce być potem rozczarowany, więc brak u mnie optymizmu po tym wszystkim co się wydarzyło w ostatnich miesiącach. Nie chce być potem rozczarowany

2

Villarreal dzisiaj, w środku tygodnia Celta i w niedzielę Sevilla...
Słabo to widzę

3

Wszyscy oglądali regularnie Ajax, że się tak cieszycie z transferu Desta?
Ja się dowiedziałem, że on istnieje jak Barcelona się zaczęła nim interesować.

5

Karny słuszny. Ale żeby to stwierdzić to trzeba być obiektywnym

4

Jaki wałek?
Chłop piłkę zagarnął ręka i uniemożliwił strzał

1

Ale bida u mnie w fpl - Werner 2 jak na razie, James Rodriguez 2 i James z Chelsea minus 1

1

Czelsi XDDDDDDDDDD

1

A propo Mafii.
Kupiliscie Trylogię czy tylko pierwszą część?
Słyszałem że 3 była słaba ale niby coś tam ulepszyli teraz

1

@Kuczek tak, Diogo Jota

3

A tak serio to dla mnie
1 - Rafal Wolski
2 - Twarowski
3 - Cwiakala

1

@Agent005 Hajto numero uno

2

Ale Muły mają szczęście, 3:2 :v

1

O kurde ale dobra końcówka :D

2

Czy wiesz, że...

Barcelona za pieniądze że sprzedaży Rakiticia, Vidal i Luisa Suareza mogłaby kupić pół Kamila Jóźwiaka :D

4

Cyk, awansik.

Z powodu siedemnastu przypadków COVID w Leyton Orient zostało ukarane walkowerem w meczu z Tottenhamem.

I Spurs awansowali do kolejnej rundy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?