michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Tyle fajnych meczyków o tej samej godzinie. Ale jestem Polak rodak i będę oglądać swoich
2
@jacob345 Nie ma Modera, nie ma zabawy
6
Dzięki rządom PISu mamy rok 2020
Za rządów poprzedników tak wysokiego numeru roku nigdy nie było.
6
Ten filmik to złoto
Brawa dla tej Pani!
5
Idealnie pasuje ta maseczka
6
Brawo za pomysł :)
0
@Odcinkowy mnie właśnie też, jeszcze nie ogarnąłem jak one działają :D
52
@FC1899Barca pytam tych co grają...
A czy ty grasz czy nie mam to gdzieś
1
Gracie karierę w FIFA 21? Jak wam się podoba?
Pytam o karierę, bo tylko w to gram w fifce
2
@MaTt_BarcaFan @Colon robię teraz inhalacje i piję Teraflu zatoki, ciekaw jestem efektów
0
Macie jakieś sprawdzone sposoby na zapchane zatoki?
1
@Encore ja do tego dodam finał Unia Leszno - Stal Gorzów *.*
4
@MESSIah16 Te wszystkie kłótnie o to kto wygra ten plebiscyt nie mają sensu... Trzeba każdego z nich uszanować za to czego dokonał w swojej dyscyplinie.
6
@Ascend Cebule polskie mu zazdroszczą sławy i pieniędzy, taki kraj, taki mamy klimat
3
@TaKeSe na szczęście nie
1
@Przemo91 Za cicho o niej ostatnio, musi się wybić kobita
A tak na marginesie to mnie wkurza takie pierdololo, ludzie się nie mają już czego czepiać
3
@NeroTFP hahahahaahahhaha
@RomanHoffer ale to było dobre chłopie
4
@Rudi35 #teamrafa !
6
@IronSanHybrid Naprawdę nie wiem skąd się bierze to hejtowanie i niechęć do Lewego.
Chyba polskie cebulaki mu zazdroszczą, że ma więcej pieniędzy od nich
4
@NeroTFP jechać z nim!
10
Ekstraklasa musisz :v
https://x.com/DawidKrol_I/status/1315212252799270912
3
@ObywatelPL Dobrze prawisz, panie obatelu
13
@AllBundy #teamrafa
15
Wczoraj Iga, dzisiaj Rafa!
Vamos!
1
@FilipeX Estadio Alfredo fi Stefano, stadion Realu Madryt w ich ośrodku Valdebebas
25
@Janiama Mama jest lekarzem i nie udziela się publicznie
@JohnA po co atakujecie? Janiama zadał normalne pytanie
1
Jako że tenisem interesuje się od dzisiaj to moje pytanie jest takie - kiedy następny turniej i kiedy będzie grać Iga Świątek? ;)
4
A co dopiero jakby wygrał Grzegorz Brzęczyszczykiewicz :D
https://x.com/monter_pl/status/1314932206905765888
1
Mati nie poleciał do Francji wręczyć trofeum? Dziwne
1
Komentarz usunięty przez użytkownika