1

@Cley72 a wiesz o tym, że nadal istnieje? Po latach się pyka aż miło

1

Grał ktoś tutaj z obecnych w piękną grę jaką jest Battlefield Heroes?

:)

1

@kiper09 wczoraj gościu od zakładania internetu mi powiedział, że te wzmacniacze nic nie dają, typowe naciąganie na kasę

4

Może i bym się pośmiał z Realu, ale nagle przypominam sobie, że Barca też gra jedno wielkie G

Dziwny to sezon

1

Sędziowie w Hiszpanii są żałośni.

1

Vidal to najman futbolu

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Borek słychać że to kibic Realu

2

Zmarł Diego Maradona, szok :o :l

3

@MesQueUnClub96 permanentnie nie :c

2

@BARCA_FOR_EVER Panie S, wróć pan

2

@Comentateiro ja oglądam PSG - Lipsk :)

2

Właśnie sobie wszedłem na polską stronkę Rossonerich
Ile u nas jest kibiców Milanu :o
Porównywalna liczba co u nas czy u białych

1

Jak wam się podoba nowy serial Canalu plus - "Król"?

2

WIELKI Ibracaaadaabraaa!!

1

Evans hahahahah. Piękna główka

3

Ale tutaj jest ból o Liverpool i rzekome sędziowanie pod nich.
Ja rozumiem, że nadal boli porażka 0:4, ale są jakieś granice przyzwoitości...

1

Liverpool vs Leicester i Milan vs Napoli o prawie tej samej porze to skandal!!

2

@Pawlak1992 Nie byłbym tego taki pewien. Z tym bajzlem jaki zostawił Bartolomeu to się tak szybko nie pozbieramy :l

8

@VeB 1899 Chłopie, nie lekceważ migreny, bo to katorga

1

@Pawlak1992 a to ciekawe.
Dużo wskazuje na powtórkę z rozrywki

5

@MesQueUnClub96 Najgorszy jest wiatr

1

Jak tak dalej pójdzie to Atletico zostanie mistrzem Hiszpanii.

1

Przepotężny Lech Poznań grający w pucharach przegrywa z Rakowem Częstochowa.

Dys, dys ys, dys ys, dys ys Ekstraklapa

10

Już o 12:30 hit dnia - Lech Poznań vs Raków Częstochowa.

Raków pierwszy w tabeli z 20 punktami, Lech dwunasty z 9 punktami :DD

3

@Brashearr wszyscy ukrywają swój ból poprzez zaangażowanie się w fame mma

2

@Forza_Juve ups, to chyba czeka mnie wizyta. Ale dam sobie jeszcze z tydzień czasu. A jak nie przestanie to będę zmuszony pójść :c
Dzięki za odpowiedź :D

Edit. Jeszcze pytanie - po jakim czasie wymieniał ci starą plombę?

1

@ShinobiQWE @Janiama @sonek ja go miałem robionego z rok temu :d
A po zabiegu i aż do wczoraj nic mi się z nim nie działo i nie bolał nic, dziwne :p

1

Bolał kogoś z was ząb po plombowaniu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?