michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cley72 a wiesz o tym, że nadal istnieje? Po latach się pyka aż miło
1
Grał ktoś tutaj z obecnych w piękną grę jaką jest Battlefield Heroes?
:)
1
@kiper09 wczoraj gościu od zakładania internetu mi powiedział, że te wzmacniacze nic nie dają, typowe naciąganie na kasę
4
Może i bym się pośmiał z Realu, ale nagle przypominam sobie, że Barca też gra jedno wielkie G
Dziwny to sezon
1
Sędziowie w Hiszpanii są żałośni.
1
Vidal to najman futbolu
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Borek słychać że to kibic Realu
2
Zmarł Diego Maradona, szok :o :l
24
https://mobile.twitter.com/MateoVeb/status/1331334096363065345
XDXD
3
@MesQueUnClub96 permanentnie nie :c
2
@BARCA_FOR_EVER Panie S, wróć pan
2
@Comentateiro ja oglądam PSG - Lipsk :)
2
Właśnie sobie wszedłem na polską stronkę Rossonerich
Ile u nas jest kibiców Milanu :o
Porównywalna liczba co u nas czy u białych
1
Jak wam się podoba nowy serial Canalu plus - "Król"?
2
WIELKI Ibracaaadaabraaa!!
1
Evans hahahahah. Piękna główka
3
Ale tutaj jest ból o Liverpool i rzekome sędziowanie pod nich.
Ja rozumiem, że nadal boli porażka 0:4, ale są jakieś granice przyzwoitości...
1
Liverpool vs Leicester i Milan vs Napoli o prawie tej samej porze to skandal!!
2
@Pawlak1992 Nie byłbym tego taki pewien. Z tym bajzlem jaki zostawił Bartolomeu to się tak szybko nie pozbieramy :l
8
@VeB 1899 Chłopie, nie lekceważ migreny, bo to katorga
1
@Pawlak1992 a to ciekawe.
Dużo wskazuje na powtórkę z rozrywki
5
@MesQueUnClub96 Najgorszy jest wiatr
1
Jak tak dalej pójdzie to Atletico zostanie mistrzem Hiszpanii.
1
Przepotężny Lech Poznań grający w pucharach przegrywa z Rakowem Częstochowa.
Dys, dys ys, dys ys, dys ys Ekstraklapa
10
Już o 12:30 hit dnia - Lech Poznań vs Raków Częstochowa.
Raków pierwszy w tabeli z 20 punktami, Lech dwunasty z 9 punktami :DD
3
@Brashearr wszyscy ukrywają swój ból poprzez zaangażowanie się w fame mma
2
@Forza_Juve ups, to chyba czeka mnie wizyta. Ale dam sobie jeszcze z tydzień czasu. A jak nie przestanie to będę zmuszony pójść :c
Dzięki za odpowiedź :D
Edit. Jeszcze pytanie - po jakim czasie wymieniał ci starą plombę?
1
@ShinobiQWE @Janiama @sonek ja go miałem robionego z rok temu :d
A po zabiegu i aż do wczoraj nic mi się z nim nie działo i nie bolał nic, dziwne :p
1
Bolał kogoś z was ząb po plombowaniu?