michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
78
@Chwytliwy co to zmieni czy oni se klękną przed meczem czy poklepią po głowie?
80
Za niedługo 2021 rok a ci dalej będą w Anglii klękać przed każdym meczem Xd
0
@PatrychoO na jakim kanale leci? Cofnę sobie
0
@Paradoks ja też mam swoją facjatę :D
Tylko czopka mi nie pasi
2
U mnie śnieg padał tylko jednego dnia (3 grudnia). I tak sobie całą 'zimę' śmigam na letnich oponach ;)
6
Vardy ukąsił, 2:2! :D
1
@emeu +1, dzieciarnie trzeba poskromić jakoś..
0
Prawidłowo, że te komentarze zostały usunięte, brawa dla moderacji.
16
Nie macie co robić tylko szukać jakiegoś typa na fb z neta?
Dla niektórych La Rambla to życie.
4
Odkąd dołączył do klubu, Bruno Fernandes miał udział przy 30 z 59 bramek strzelonych przez United.
13
Uzależnienie od telefonu :D
https://m.fangol.pl/view/309178/jorge-pulido-gral-zapomnial
0
@dv7wisnia Tak było, że pozytywny..
3
@joloskyy automatyczna sekretarka
4
Znajomy miał robiony test dwa razy - raz przyjechali do domu, drugi raz w szpitalu.
W obu przypadkach wyszedł negatywny.
Po 5 dniach sekretarka oznajmiła, że wynik jest pozytywny!
Polska służba zdrowia.
11
Pozdrawiam Was, nocne marki.
2
Zawsze wiedziałem, że @Tomek_Cwiakala to kibic Blaugrany :D
Witamy w naszych skromnych progach!
13
Spanie jest dla słabych.
4
Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy! Kevin sam w domu już za pół godziny o 20:00 na Polsacie!
1
@Hubert102 Dzięki, wzajemnie.
2
@jakub1906 Dzięki, wzajemnie.
5
Czy wiesz, że...
Jak sam sobie odpowiesz na komentarz to nie przychodzi powiadomienie!?
3
Zostaw, to na święta!
2
@TheNekro94 Na Podlasiu nie ma słońca
11
Ludzie, bardzo ważne info!!
Kevin sam w domu w Polsacie o 20:00.
1
@michaleu jak się pyrki ugotują!!!
1
Mame głodny jestem, kiedy ta kolacja?
0
Dzięki... Wzajemnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@WisniaKala a nam spada ze łba
2
Właśnie sobie wbiłem na polską stronę Milanu i ile tam jest komentarzy o meczu... Prawie 1000!