michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mój biały kolega twierdzi, że Levante zostało okradzione z karnego w końcówce meczu.
6
Neymarito chyba poważna kontuzja. Znieśli chłopa na noszach, a typ co mu zakleszczył gire to dostał tarjeta roja
6
Auba się w końcu odblokował xD
1
@Szakalaka12369 mi się teraz podoba ich strona
3
Jutro Barcelona wygrywa i zmniejsza stratę do lidera, vamos
3
Co za strzał Carvy wow
2
@culesjasiules ty rasisto!
3
Jeśli chodzi o dzisiejsze derby Madrytu to popieram to co powiedział Koeman.
Dla Barcelony lepiej, żeby Atleti przegrało.
4
@KacperVEB jeszcze niedawno rozbili Real więc nie XD
1
Jak tam pierwsza połowa derbów, ciekawa?
Bo nie mam jak obejrzeć ;(
1
Polecicie mi jakieś filmy i seriale na HBO na wieczór? :D
4
@Wossi61FCB właśnie chciałem zapytać o to samo haha
Mi wiadomości nie chcą się wysyłać wgl, tak jakbym neta nie miał ;d
2
@Senyer trzeba było nie sfrajerzyc wczoraj
1
Kiedy jest losowanie 1/8 Ligi Mistrzów??
1
@robsesh Szachtar i Dynamo to ogórki. Różnica taka że Barca się zmotywowała a Real zlekceważył rywala
1
@Coutinho007 w jakiej dupie jesteśmy to pokazuje tabela La Ligi
6
Gra Realu a Barcelony to niebo a ziemia. Nic dziwnego, że nas pokonali 3:1
4
@Gosciuu Real vs Gladbach
1
No to dzisiaj Real za burtą :D
1
@kuz w sumie to trochę taki noname
2
Wyłączam to. Co oni grają to szkoda mojego czasu.
9
Ale beka z tym rasizmem, już mnie to denerwuje
8
@Barca1992 pytanie co nam da jego obecność.
NIC
2
Gdzie z tym wujem do Europy, no way
1
Kiedy będą grali w tych eliminacjach?
1
lepiej być w 5 czy 6 osobowej grupie? Bo w sumie sam nie wiem
1
Dawać somsiadów
Ups Anglia jednak
1
Zawołajcie na losowanie
1
@SamuraJack Zaszczepię się na covida, pozdrawiam antyszczepionkowców
5
@jakub1906 wyrazy spuczucia dla tych, którzy komentują dla lajków