michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@capoN Błoński vs Dubiel
Co to za nołnejmy
1
Kiedy masz Kane i Sona w FPL, a to dopiero 9 minuta ^^
Już nie żałuję, że pozbyłem się Timo Wernera
5
Gareth Bale na ławce w Tottenhamie.
Dzisiaj pewnie zaliczy ponowny debiut
3
@takisobiektos Fatalne wiadomości, wielka szkoda chłopa i Live
1
@Jackazz O, dobrze, że mówisz. Poszukam w opcjach
Ja się przyznam, że na wyścigu zmieniłem na najłatwiejsze, bo mnie już szlak trafiał xD
Walka wręcz to tragedia, w strzelaniu jest chociaż ciekawie :D
Ogólnie mi się podoba, fajnie wrócić po tylu latach do odświeżonej wersji.
29
6:0 prowadzi Wisła Kraków. W jednym meczu 6 goli.
To więcej niż we wczorajszych 4 meczach La Ligi (grali: Real, Sevilla, Barca i Atleti)
Ekstraklasa > La Liga
1
@Jackazz Mi brakuje takiego otwartego świata, tak jak w gta że dojeżdżasz do misji a nie tak jak tutaj.
Ja gram na średnim. I wcale nie jest aż tak łatwo. Ciężko się strzela do przeciwników, ale ogólnie mi się podoba
A ty?
5
Jak wasze wrażenia po odświeżonej Mafii?
Mi się podoba fabuła. A z wyścigiem dalej ten sam problem, nic się nie zmieniło :D
5
Ale nudna ta liga hiszpańska. Słabe te mecze w tym sezonie.
Jej wysokość Premier League > La Liga.
Don't try to change my mind
1
Nie mogłem oglądać wczoraj meczu.
Barcelona grała tak tragicznie?
1
Właśnie włączyłem na Real, proszę, tylko nie w szczepionke
Jak coś to nie moja wina
1
Zlatan to crack
2
3:3 XDD Kocham Premier League!
3
@rayan_7 Barca wygra zdecydowanie 4:0
1
@DaPi no i już druga bramka, ale mam ból dopy xD
Ale wymieniłem go na Kane'a, który się pewnie jutro zatnie xD
1
Wcześniej miałem Wernera na kapitanie przez 4 ostatnie kolejki.
Przed tą kolejka cierpliwość mi się skończyła i go sprzedałem
Wiedziałem że tak będzie XD
1
Meczysko. Tyle w temacie
1
Hahaha jednak nie.
Niesamowite te derby dziś :D
4
CO ZA MEEECZYCHO
3:2!!!!
2
@ObywatelPL jak najbardziej, panie obatelu
4
@NeroTFP +1 byczku
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
2:2!!! CALVEEERTtT LEEEWIN
A tymczasem Liverpoolczycy
1
@kamiVeB zszedł o własnych siłach więc... Nie będzie tak źle
1
Salah co za strzał!! :O
1
Z tego co kojarzę to Twaro jest kibicem The Reds, więc nie dziwne, że go Adrian denerwuje :D
1
Co James teraz zapodał.
I pomyśleć, że Real go puścił za darmo :DD
3
1:1 w 20 minucie, not bad ;)
5
Siadamy wygodnie w fotelach i zapinamy pasy - derby Merseyside przed nami!
2
Triss czy Yennefer?