0

@capoN Błoński vs Dubiel
Co to za nołnejmy

1

Kiedy masz Kane i Sona w FPL, a to dopiero 9 minuta ^^
Już nie żałuję, że pozbyłem się Timo Wernera

5

Gareth Bale na ławce w Tottenhamie.

Dzisiaj pewnie zaliczy ponowny debiut

3

@takisobiektos Fatalne wiadomości, wielka szkoda chłopa i Live

1

@Jackazz O, dobrze, że mówisz. Poszukam w opcjach

Ja się przyznam, że na wyścigu zmieniłem na najłatwiejsze, bo mnie już szlak trafiał xD
Walka wręcz to tragedia, w strzelaniu jest chociaż ciekawie :D

Ogólnie mi się podoba, fajnie wrócić po tylu latach do odświeżonej wersji.

29

6:0 prowadzi Wisła Kraków. W jednym meczu 6 goli.

To więcej niż we wczorajszych 4 meczach La Ligi (grali: Real, Sevilla, Barca i Atleti)

Ekstraklasa > La Liga

1

@Jackazz Mi brakuje takiego otwartego świata, tak jak w gta że dojeżdżasz do misji a nie tak jak tutaj.
Ja gram na średnim. I wcale nie jest aż tak łatwo. Ciężko się strzela do przeciwników, ale ogólnie mi się podoba
A ty?

5

Jak wasze wrażenia po odświeżonej Mafii?

Mi się podoba fabuła. A z wyścigiem dalej ten sam problem, nic się nie zmieniło :D

5

Ale nudna ta liga hiszpańska. Słabe te mecze w tym sezonie.

Jej wysokość Premier League > La Liga.
Don't try to change my mind

1

Nie mogłem oglądać wczoraj meczu.
Barcelona grała tak tragicznie?

1

Właśnie włączyłem na Real, proszę, tylko nie w szczepionke
Jak coś to nie moja wina

1

Zlatan to crack

2

3:3 XDD Kocham Premier League!

3

@rayan_7 Barca wygra zdecydowanie 4:0

1

@DaPi no i już druga bramka, ale mam ból dopy xD
Ale wymieniłem go na Kane'a, który się pewnie jutro zatnie xD

1

Wcześniej miałem Wernera na kapitanie przez 4 ostatnie kolejki.
Przed tą kolejka cierpliwość mi się skończyła i go sprzedałem
Wiedziałem że tak będzie XD

1

Meczysko. Tyle w temacie

1

Hahaha jednak nie.
Niesamowite te derby dziś :D

4

CO ZA MEEECZYCHO

3:2!!!!

2

@ObywatelPL jak najbardziej, panie obatelu

4

@NeroTFP +1 byczku

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

2:2!!! CALVEEERTtT LEEEWIN

A tymczasem Liverpoolczycy

1

@kamiVeB zszedł o własnych siłach więc... Nie będzie tak źle

1

Salah co za strzał!! :O

1

Z tego co kojarzę to Twaro jest kibicem The Reds, więc nie dziwne, że go Adrian denerwuje :D

1

Co James teraz zapodał.

I pomyśleć, że Real go puścił za darmo :DD

3

1:1 w 20 minucie, not bad ;)

5

Siadamy wygodnie w fotelach i zapinamy pasy - derby Merseyside przed nami!

2

Triss czy Yennefer?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?