michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AmigoBlancos Bo ty za Realem to jesteś z góry skreślony przez LR :D
1
@AmigoBlancos za każdy zielony masz +10 do szacunku na Rambli:D
54
Czy wiesz, że brakuje mi 12 zielonych do 9 tysięcy? ;)
2
@clyde ja bym miał zakwasy cały tydzień :D
0
Jak będzie remis w meczu Barcy B to odpadamy? Bo czytałem u śmietanek, że Castilla jak zremisuje to przechodzi Ibiza, bo w poprzedniej rundzie byli wyżej w tabeli.
1
Jak fajnie się ogląda mecz z kibicami, coś pięknego.
0
Hahahha spalony, bardzo dobrze!!!
1
Juventus Turyn kurła tamburyn
0
Tak jest!!! Remis, brawa dla Interu
0
Tielemaaans Leicester na prowadzeniu! :D
7
@Kamilos84 Szkoda
3
@kuz Nie ma co się zastanawiać, bo i tak nie masz wpływu na wynik. Życie zweryfikuje :D
1
@Danchos Uwielbiam Euro i mundiale, przeważnie wszystkie mecze oglądam, taki maraton dzień w dzień :D
A ile kibiców będzie mogło być? Chyba nie 100%? Może chociaż połowa wejdzie.
2
@AmigoBlancos Przeczytałem to już na fioletowej, ale możesz mnie też oznaczać. Pozdrawiam.
3
Ciekawostka:
Kingsley Coman od 2013 co rok zdobywa mistrzostwo kraju.
(po 2 razy z PSG i Juventusem i 6 razy z Bayernem)
0
A propo Realu to w ostatniej kolejce grają z Villarrealem, który po tym meczu za 3 dni będzie mieć finał Ligi Europy z Man Utd, więc nie będą się przemęczać i wystawią skład rezerwowy.
0
@SonBarcaGoku Ty rasisto ty
1
Spoko, Real z taką grą nie wygra z Sevillą
1
@mekston Żadna niebywała sytuacja tylko katarskie pieniądze pod stołem dla uefy
1
Burak jakie golazo, co za crack :D
4
@Ojciec5tkidzieci Też mam pękniętego Hułałeja. #teampeknietehuaweje
47
Oby dzisiaj Lille wygrało, bo PSG musi stracić mistrza! ;)
0
Jedna z wielu kompromitacji Barcelony w Lidze Mistrzów
https://mobile.twitter.com/AngEspresso/status/1390551510984138756
1
Ale wieś z Paryża
0
Jazda Igaaaa !!!
4
Zaksa Kędzierzyn - Koźle za wygranie siatkarskiej Ligi Mistrzów dostała 500 tys euro.
Legia Warszawa za awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2016/17 dostała 12 mln euro.
8
Ale ten Lopez jest dobry jak na Ekstraklape
0
Dobrze, że Bitwa o Anglię się nie odbyła, bo przełączyłbym takie meczycho w finale Pucharu Polski!
0
Imagine mieć na nazwisko Sasin.
Zmieniłbym, żeby ludzie mnie źle nie kojarzyli.
0
@Chakalaka Lalka to zło :D