2

@AmigoBlancos Bo ty za Realem to jesteś z góry skreślony przez LR :D

1

@AmigoBlancos za każdy zielony masz +10 do szacunku na Rambli:D

54

Czy wiesz, że brakuje mi 12 zielonych do 9 tysięcy? ;)

2

@clyde ja bym miał zakwasy cały tydzień :D

0

Jak będzie remis w meczu Barcy B to odpadamy? Bo czytałem u śmietanek, że Castilla jak zremisuje to przechodzi Ibiza, bo w poprzedniej rundzie byli wyżej w tabeli.

1

Jak fajnie się ogląda mecz z kibicami, coś pięknego.

0

Hahahha spalony, bardzo dobrze!!!

1

Juventus Turyn kurła tamburyn

0

Tak jest!!! Remis, brawa dla Interu

0

Tielemaaans Leicester na prowadzeniu! :D

7

@Kamilos84 Szkoda

3

@kuz Nie ma co się zastanawiać, bo i tak nie masz wpływu na wynik. Życie zweryfikuje :D

1

@Danchos Uwielbiam Euro i mundiale, przeważnie wszystkie mecze oglądam, taki maraton dzień w dzień :D

A ile kibiców będzie mogło być? Chyba nie 100%? Może chociaż połowa wejdzie.

2

@AmigoBlancos Przeczytałem to już na fioletowej, ale możesz mnie też oznaczać. Pozdrawiam.

3

Ciekawostka:

Kingsley Coman od 2013 co rok zdobywa mistrzostwo kraju.
(po 2 razy z PSG i Juventusem i 6 razy z Bayernem)

0

A propo Realu to w ostatniej kolejce grają z Villarrealem, który po tym meczu za 3 dni będzie mieć finał Ligi Europy z Man Utd, więc nie będą się przemęczać i wystawią skład rezerwowy.

0

@SonBarcaGoku Ty rasisto ty

1

Spoko, Real z taką grą nie wygra z Sevillą

1

@mekston Żadna niebywała sytuacja tylko katarskie pieniądze pod stołem dla uefy

1

Burak jakie golazo, co za crack :D

4

@Ojciec5tkidzieci Też mam pękniętego Hułałeja. #teampeknietehuaweje

47

Oby dzisiaj Lille wygrało, bo PSG musi stracić mistrza! ;)

0

Jedna z wielu kompromitacji Barcelony w Lidze Mistrzów

https://mobile.twitter.com/AngEspresso/status/1390551510984138756

1

Ale wieś z Paryża

0

Jazda Igaaaa !!!

4

Zaksa Kędzierzyn - Koźle za wygranie siatkarskiej Ligi Mistrzów dostała 500 tys euro.

Legia Warszawa za awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2016/17 dostała 12 mln euro.

8

Ale ten Lopez jest dobry jak na Ekstraklape

0

Dobrze, że Bitwa o Anglię się nie odbyła, bo przełączyłbym takie meczycho w finale Pucharu Polski!

0

Imagine mieć na nazwisko Sasin.
Zmieniłbym, żeby ludzie mnie źle nie kojarzyli.

0

@Chakalaka Lalka to zło :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?