0

Tak jest Dania!!!! JAZDA Z Ruskami!!

2

@Kamilos84 Nie, hymn Liverpoolu z początku transmisji :)

4

Borek i Kazek w meczu o wszystko...

Dania - Rosja, zapinamy pasy i startujemy!

19

Mam nadzieję, że nawet jak nie awansujemy do fazy pucharowej to Sousa dostanie więcej czasu na pracę.

1

W końcu były emocje przy oglądaniu naszej reprezentacji. Oby tylko na Hiszpanii się nie skończyło.

3

Nie można było tak walczyć ze Słowacją? Nie ku bo gwiazdeczki myślały, że mecz się sam wygra.

1

@Janiama 2:0 dla Hiszpanii

0

Dwa samobóje i uj XD

17

Według niektórych tutaj to Ronaldo powinien przestrzelić, bo gol na pustą to żadne osiągnięcie.

Zawsze mam bekę z LR podczas meczów CRa.

2

Brawo Cristiano, jazda z Niemcami!!

0

Wielkie brawa dla Węgier!!!!!!

0

Dembele wędka HAHAHAHHAHAH

26

Griezmann strzelił na pustą i kręci dupą jak clown

3

Gooooooooooll Węgry!!!!!

0

Ale Niko dostał gonga od Ymbappe

1

Brawo @AntekGriezmann taką sytuację żeś zmarnował

5

Wyobraźcie sobie jakby to Polska była w grupie śmierci i miała grać z Francją, Niemcami i Portugalią. Padłby rekord straconych bramek :D

Węgrzy póki co nie mają się czego wstydzić, walczą i zostawiają serducho na boisku.

3

Kimbappe? TOP.

2

@tristan87 @fcbarcafan19 szykujcie przycisk do wyłączenia dzwięku ;)

5

Musze was zmartwić, ale mecz Portugalii z Niemcami będzie komentował Iwański. xD

1

@mat32 Ja pracuję i jakoś mam czas, nie wiem co ty robisz :v

6

Świetne jest to EURO, na razie mam 100 % obejrzanych meczów i zamierzam mieć te 100 % do końca.

1

Angole są przereklamowane.

1

Nie ma to jak oceniać Alabę po jednym błędzie.
"jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz".

2

Warto też pochwalić sędziowanie na tym EURO, oprócz braku karnego za rękę w pierwszym meczu dla Włoch to żadna inna sytuacja mi się nie przypomina.

12

Piękne jest to EURO, prawie wszystkie mecze były ciekawe

0

De Bruyne jest niesamowitym grajkiem

0

35 lat, w poprzednim sezonie bez formy i jeszcze chciał znaczną podwyżkę.
Łasy na kasę ten 'kapitan' Realu, do tego robił syf w mediach przez te pół roku. Słabe.

0

Brawo Walia,zasłużyli, byli dzisiaj lepszą drużyną

0

Ale koguciki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?