michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
"Chcemy chronić rekord Muellera. Był on moim wielkim idolem mojej młodości i nie chce, żeby utracił pozycję lidera. Zrobimy wszystko, żeby tak pozostało"- oświadczył trener Augsburga.
Dawaj Lewy, ucisz Niemiaszków. Trzymam jutro mocno kciuki :D
12
W dzisiejszych wiadomościach od TVPis ani słówka na temat Eurowizji hahahahahhahahjajaj.
Porażka boli? Ma boleć. XDXD
0
@Kondziubarca ostatnie
0
Rafałek nie wygrał bo nikt nie lubi PISu, widać po głosowaniu
10
Rafałek buuuuuuuuuuu, WIELKA PORAŻKA PISU stała się faktem!
1
Do Finlandi nikt nie ma podjazu. TOP
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
TVP wyłączyło lajki pod tym ahahahahh XDD
3
Finlandia mega mocne
0
To kiedy głosowanie czy coś, bo niedawno włączyłem i nie mam pojęcia :D
A chcę zobaczyć jakie miejsce zajmie as Kurskiego.
0
@tomek8756 Klaskał se
4
Przecież Kroos ma covida, to co on tam robił. Ci z PiSu jak zawsze bezkarni.
17
Sanah, Podsiadło, Daria Zawiałow... A oni dali Toniego Kroosa, który lepiej gra w piłkę niż śpiewa.
8
Harry Kane come to Barca
0
Atalanta goooooooooool!!!
Jazda!
11
Psg wygrywa i Juventus wygrywa na razie w finale. I uj, nic nie idzie po mojej myśli
5
Radosław Majecki w pierwszym składzie w meczu finałowym o Puchar Francji - Monaco - PSG!!
Początek meczu o 21:15.
0
@AmigoBlancos Mi działa, może cię zablokowali :DD
27
No nieźle :D
https://mobile.twitter.com/MichalMoch87/status/1394394673217634306
2
@Yosemite Pan Piłkarz Cavani.
Tak swoją drogą to kibicujecie United?
10
Hat-tricki od sezonu 2014/15:
Harry Kane - 8
Arsenal - 6
0
@FcBforever221 @grzechdaszek @Kamilos84 a sory, patrzyłem na niezaaktualizowaną tabele :D
1
Lille i Milan remis. PSG liderem i Juve ma szansę na LM kosztem Milanu.
NAJGORZEJ
5
Jedyna Liga Mistrzów jaką Barcelona może wygrać to ta kobieca.
2
A tak przy okazji, (nie) na pocieszenie, to Liverpool w ostatniej minucie wygrał 2:1, a gola strzelił... ALISSON BECKER! ;o
2
Ej wiara, nie łamcie się, Atletico wygra ligę a nie Real.
1
@Kondziubarca Też tego nie lubiłem, bezsens totalny xD
3
Liverpool przegrywa z West Bromem ku uciesze La Rambli, wiem, że ich nie lubicie ;)
0
Jak to, nie będzie w tym sezonie grupy mistrzowskiej i spadkowej w Ekstraklapie? :o
2
@AmigoBlancos Bo ty za Realem to jesteś z góry skreślony przez LR :D