9

"Chcemy chronić rekord Muellera. Był on moim wielkim idolem mojej młodości i nie chce, żeby utracił pozycję lidera. Zrobimy wszystko, żeby tak pozostało"- oświadczył trener Augsburga.

Dawaj Lewy, ucisz Niemiaszków. Trzymam jutro mocno kciuki :D

12

W dzisiejszych wiadomościach od TVPis ani słówka na temat Eurowizji hahahahahhahahjajaj.

Porażka boli? Ma boleć. XDXD

0

@Kondziubarca ostatnie

0

Rafałek nie wygrał bo nikt nie lubi PISu, widać po głosowaniu

10

Rafałek buuuuuuuuuuu, WIELKA PORAŻKA PISU stała się faktem!

1

Do Finlandi nikt nie ma podjazu. TOP

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

TVP wyłączyło lajki pod tym ahahahahh XDD

3

Finlandia mega mocne

0

To kiedy głosowanie czy coś, bo niedawno włączyłem i nie mam pojęcia :D
A chcę zobaczyć jakie miejsce zajmie as Kurskiego.

0

@tomek8756 Klaskał se

4

Przecież Kroos ma covida, to co on tam robił. Ci z PiSu jak zawsze bezkarni.

17

Sanah, Podsiadło, Daria Zawiałow... A oni dali Toniego Kroosa, który lepiej gra w piłkę niż śpiewa.

8

Harry Kane come to Barca

0

Atalanta goooooooooool!!!

Jazda!

11

Psg wygrywa i Juventus wygrywa na razie w finale. I uj, nic nie idzie po mojej myśli

5

Radosław Majecki w pierwszym składzie w meczu finałowym o Puchar Francji - Monaco - PSG!!

Początek meczu o 21:15.

0

@AmigoBlancos Mi działa, może cię zablokowali :DD

2

@Yosemite Pan Piłkarz Cavani.

Tak swoją drogą to kibicujecie United?

10

Hat-tricki od sezonu 2014/15:

Harry Kane - 8
Arsenal - 6

0

@FcBforever221 @grzechdaszek @Kamilos84 a sory, patrzyłem na niezaaktualizowaną tabele :D

1

Lille i Milan remis. PSG liderem i Juve ma szansę na LM kosztem Milanu.

NAJGORZEJ

5

Jedyna Liga Mistrzów jaką Barcelona może wygrać to ta kobieca.

2

A tak przy okazji, (nie) na pocieszenie, to Liverpool w ostatniej minucie wygrał 2:1, a gola strzelił... ALISSON BECKER! ;o

2

Ej wiara, nie łamcie się, Atletico wygra ligę a nie Real.

1

@Kondziubarca Też tego nie lubiłem, bezsens totalny xD

3

Liverpool przegrywa z West Bromem ku uciesze La Rambli, wiem, że ich nie lubicie ;)

0

Jak to, nie będzie w tym sezonie grupy mistrzowskiej i spadkowej w Ekstraklapie? :o

2

@AmigoBlancos Bo ty za Realem to jesteś z góry skreślony przez LR :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?