4

@Nihas W punkt!

9

"NIE" dla superligi.

0

Mam wielką nadzieję, że superliga to taka zasłona dymna, żeby leśne dziadki w końcu się wzięły za reformę LM.

0

Ja to tylko tu zostawię..

2

Od kiedy tylko zobaczyłem, że Superliga oficjalnie powstała moje życie straciło sens.

1

Barcelona od dawna nie może wygrać Ligi Mistrzów to teraz tym bardziej nie będzie mogła wygrać "superligi".

5

Jestem za tym co było dotychczas, jak sobie zdaje sprawę, że nie usłyszę hymnu LM...
Czas się pożegnać z piłką jak superliga wejdzie w życie.

1

Ale wielbłąd Fabiańskiego

7

Zobaczcie sobie pierwszy komentarz na kafejce :D

3

@LuisSalvano kiedy słowa Kumana wejdą za mocno

6

Bayern odpadł i Polsat ma właśnie żałobę, a raczej patrząc na to studio to stypę.

0

Zobaczcie w studiu jak się Kołtoń spłacze, bo Robcia nie będzie w półfinale ;)

1

Bardzo stronniczy komentarz, ale czego się spodziewać po Polsacie

4

Polsat nie zasługuje na takie rozgrywki jak Liga Mistrzów.

7

Niektórzy oglądają piłkę od lat i nadal nie wiedzą, która drużyna z takim wynikiem przechodzi dalej.. Ludzie trzymajta mnie..

1

@Quavosk Możesz wyłączyć powiadomienia na 24 h

5

Harry Kane zasługuje na lepszy klub.

0

Real był o wiele lepszy, Zizou rozegrał taktycznie Kumana (Zizu umie w wielkie mecze) i w pierwszej połowie już mogło być po zawodach. Zresztą dawno mogło być po zawodach, bo ile Real stworzył sobie sytuacji i z jaką łatwością to robili to głowa mała. Vini w pierwszej połowie objeżdżał Minguezę, że aż wstyd.

0

Będzie można w telewizji włączyć w opcjach komentarz pro barceloński z komentarzem @Aveiro czy jest on dostępny tylko w internecie?

0

@luki123 wyrazy spuczucia

4

@AmigoBlancos Powiedział, że to nie jest stadion piłkarski.. :v

48

Klopp już tłumaczy porażkę, że stadion Realu był za mały ahahahahhahaha

Jurgen jest spoko jak wygrywa, a jak przegrywa to jest żałosny, tak samo jak The Speszjal łan.

19

Bramki w ćwierćfinale Ligi Mistrzów od 2013-14:

Vinicius Jr - 2
Leo Messi - 2

9

Notatnik aż wywaliło z podniecenia :D Ale słusznie, Real zagrał dzisiaj kapitalnie. Wypluli Liverpool

1

La Rambla w rozdarciu, bo nie wie kogo bardziej nienawidzi: Liverpoolu czy Realu.

Mi tam wszystko jedno kto awansuje za tydzień, a dzisiaj chcę zobaczyć meczycho przez duże M ;)

3

W kadrze powinien grać Fabiański, jest lepszym bramkarzem po prostu.

0

Juventus przegrywa, co za piękny dzień

6

Fajnie, że liga francuska wróciła do polskiej telewizji, w tym sezonie jest bardzo ciekawe. P$G 8 porażek w lidze;]

6

Jak ja nienawidzę PSG i Neymara też

Ten wynik i to czerwo to miód na oczy i duszę

1

Ale dzisiaj jest hitów, az nie wiem co oglądać i mam włączone 3 mecze jednocześnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?