michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Nihas W punkt!
9
"NIE" dla superligi.
0
Mam wielką nadzieję, że superliga to taka zasłona dymna, żeby leśne dziadki w końcu się wzięły za reformę LM.
0
Ja to tylko tu zostawię..
2
Od kiedy tylko zobaczyłem, że Superliga oficjalnie powstała moje życie straciło sens.
1
Barcelona od dawna nie może wygrać Ligi Mistrzów to teraz tym bardziej nie będzie mogła wygrać "superligi".
5
Jestem za tym co było dotychczas, jak sobie zdaje sprawę, że nie usłyszę hymnu LM...
Czas się pożegnać z piłką jak superliga wejdzie w życie.
1
Ale wielbłąd Fabiańskiego
7
Zobaczcie sobie pierwszy komentarz na kafejce :D
3
@LuisSalvano kiedy słowa Kumana wejdą za mocno
6
Bayern odpadł i Polsat ma właśnie żałobę, a raczej patrząc na to studio to stypę.
0
Zobaczcie w studiu jak się Kołtoń spłacze, bo Robcia nie będzie w półfinale ;)
1
Bardzo stronniczy komentarz, ale czego się spodziewać po Polsacie
4
Polsat nie zasługuje na takie rozgrywki jak Liga Mistrzów.
7
Niektórzy oglądają piłkę od lat i nadal nie wiedzą, która drużyna z takim wynikiem przechodzi dalej.. Ludzie trzymajta mnie..
1
@Quavosk Możesz wyłączyć powiadomienia na 24 h
5
Harry Kane zasługuje na lepszy klub.
0
Real był o wiele lepszy, Zizou rozegrał taktycznie Kumana (Zizu umie w wielkie mecze) i w pierwszej połowie już mogło być po zawodach. Zresztą dawno mogło być po zawodach, bo ile Real stworzył sobie sytuacji i z jaką łatwością to robili to głowa mała. Vini w pierwszej połowie objeżdżał Minguezę, że aż wstyd.
0
Będzie można w telewizji włączyć w opcjach komentarz pro barceloński z komentarzem @Aveiro czy jest on dostępny tylko w internecie?
0
@luki123 wyrazy spuczucia
4
@AmigoBlancos Powiedział, że to nie jest stadion piłkarski.. :v
48
Klopp już tłumaczy porażkę, że stadion Realu był za mały ahahahahhahaha
Jurgen jest spoko jak wygrywa, a jak przegrywa to jest żałosny, tak samo jak The Speszjal łan.
19
Bramki w ćwierćfinale Ligi Mistrzów od 2013-14:
Vinicius Jr - 2
Leo Messi - 2
9
Notatnik aż wywaliło z podniecenia :D Ale słusznie, Real zagrał dzisiaj kapitalnie. Wypluli Liverpool
1
La Rambla w rozdarciu, bo nie wie kogo bardziej nienawidzi: Liverpoolu czy Realu.
Mi tam wszystko jedno kto awansuje za tydzień, a dzisiaj chcę zobaczyć meczycho przez duże M ;)
3
W kadrze powinien grać Fabiański, jest lepszym bramkarzem po prostu.
0
Juventus przegrywa, co za piękny dzień
6
Fajnie, że liga francuska wróciła do polskiej telewizji, w tym sezonie jest bardzo ciekawe. P$G 8 porażek w lidze;]
6
Jak ja nienawidzę PSG i Neymara też
Ten wynik i to czerwo to miód na oczy i duszę
1
Ale dzisiaj jest hitów, az nie wiem co oglądać i mam włączone 3 mecze jednocześnie :D