michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jaki karny... Putin chyba ostro posmarował
1
Belgia prowadzi z Finlandią!
0
Goooooooooool!!!!!!!!!!! DZIĘKI ZOBNIN
1
Ale Brajtłajt zrobił zwód, aż Rusek się przewrócił. Jak Messi z BoatengiemXD
0
Tak jest Dania!!!! JAZDA Z Ruskami!!
2
@Kamilos84 Nie, hymn Liverpoolu z początku transmisji :)
4
Borek i Kazek w meczu o wszystko...
Dania - Rosja, zapinamy pasy i startujemy!
19
Mam nadzieję, że nawet jak nie awansujemy do fazy pucharowej to Sousa dostanie więcej czasu na pracę.
1
W końcu były emocje przy oglądaniu naszej reprezentacji. Oby tylko na Hiszpanii się nie skończyło.
3
Nie można było tak walczyć ze Słowacją? Nie ku bo gwiazdeczki myślały, że mecz się sam wygra.
1
@Janiama 2:0 dla Hiszpanii
0
Dwa samobóje i uj XD
17
Według niektórych tutaj to Ronaldo powinien przestrzelić, bo gol na pustą to żadne osiągnięcie.
Zawsze mam bekę z LR podczas meczów CRa.
2
Brawo Cristiano, jazda z Niemcami!!
0
Wielkie brawa dla Węgier!!!!!!
0
Dembele wędka HAHAHAHHAHAH
26
Griezmann strzelił na pustą i kręci dupą jak clown
3
Gooooooooooll Węgry!!!!!
0
Ale Niko dostał gonga od Ymbappe
1
Brawo @AntekGriezmann taką sytuację żeś zmarnował
5
Wyobraźcie sobie jakby to Polska była w grupie śmierci i miała grać z Francją, Niemcami i Portugalią. Padłby rekord straconych bramek :D
Węgrzy póki co nie mają się czego wstydzić, walczą i zostawiają serducho na boisku.
3
Kimbappe? TOP.
2
@tristan87 @fcbarcafan19 szykujcie przycisk do wyłączenia dzwięku ;)
5
Musze was zmartwić, ale mecz Portugalii z Niemcami będzie komentował Iwański. xD
1
@mat32 Ja pracuję i jakoś mam czas, nie wiem co ty robisz :v
6
Świetne jest to EURO, na razie mam 100 % obejrzanych meczów i zamierzam mieć te 100 % do końca.
1
Angole są przereklamowane.
1
Nie ma to jak oceniać Alabę po jednym błędzie.
"jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz".
2
Warto też pochwalić sędziowanie na tym EURO, oprócz braku karnego za rękę w pierwszym meczu dla Włoch to żadna inna sytuacja mi się nie przypomina.
12
Piękne jest to EURO, prawie wszystkie mecze były ciekawe