michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i super, remis 1:1 w meczu Walii ze Szwajcarią
85
Wczoraj na LR ludzie pisali o meczu EURO, siatce i tenisie na przemian.
Coś pięknego, sport wraca na salony La Ramblii.
1
Cudowne otwarcie, co za głos.
1
@PatrychoO Magic.
0
Ale się jaram tym EURO!!
0
Vamooos Nadal, 3:0!
6
Przeklinam PISiorow na każdym kroku i teraz nie mam kanału TVP 4k
2
@adi7adi8 Jeszcze jak ktoś lubi żużel Unia vs Włókniarz Częstochowa o 20:30. ;)
1
Plan na jutro:
13:00 - Magda Linette / Pera vs Krejcikova / Siniakova
14:30 - Mattek-Sands / Iga Świątek vs Begu / Podoroska
17:30 - Djokovic vs Nadal
21:00 - mecz otwarcia na EURO - Turcja vs Włochy
10
Krejcikova grała w singlu, deblu i jeszcze w mikście.
Ale wczoraj znaffcy wypominali Idze, że mogła sobie odpuścić debla.
69
Roland Garros: Nadal vs reszta
0
@Rust_Cohle Pfff, co ty wiesz o życiu, ja dwa razy się wydostałem z dożywocia.
14
Mission completed @MesQueUnClub96 @patry295 i inni zainteresowani.
Dzięki i do jutra! A właściwie to do dzisiaj.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 damy radę kierowniku
1
@MesQueUnClub96 Spokojnie, mam plan, taki sprytny
1
@MesQueUnClub96 Teraz mi to mówisz?
2
@Rewolucja123 Cierpliwości, pracuję nad tym.
1
@LeoMessiah Dobranoc, karaluchy pod poduchy
2
@MesQueUnClub96 Zdetronizujemy cię
2
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10164773#comment-10164773
Zapraszam do rozmowy o wszystkim i o niczym wraz z @patry295
pozdrawiam
1
@Transu96 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10164460#comment-10164460 nope, to ja jestem jego motywatorem i życiową inspiracją.
Dzięki mnie jest teraz sławny
0
@Karzel Oblak
0
@matirix20 no
0
@socha Kaka
1
#teamYennefer czy #teamtriss ?
0
@MesQueUnClub96 ez
0
@Joe_Barbaro Azpilicueta
2
@BarceloDomo rewolucja na La Rambli - revolution on La Rambla
2
Lifehack: Wiecie jak oszukać przeznaczenie i uniknąć zbyt któtkiego komentarza na LR?
Parę razy spacja przed tym co chcecie napisać i jazda z koksem