0

No i super, remis 1:1 w meczu Walii ze Szwajcarią

85

Wczoraj na LR ludzie pisali o meczu EURO, siatce i tenisie na przemian.
Coś pięknego, sport wraca na salony La Ramblii.

1

Cudowne otwarcie, co za głos.

1

@PatrychoO Magic.

0

Ale się jaram tym EURO!!

0

Vamooos Nadal, 3:0!

6

Przeklinam PISiorow na każdym kroku i teraz nie mam kanału TVP 4k

2

@adi7adi8 Jeszcze jak ktoś lubi żużel Unia vs Włókniarz Częstochowa o 20:30. ;)

1

Plan na jutro:

13:00 - Magda Linette / Pera vs Krejcikova / Siniakova

14:30 - Mattek-Sands / Iga Świątek vs Begu / Podoroska

17:30 - Djokovic vs Nadal

21:00 - mecz otwarcia na EURO - Turcja vs Włochy

10

Krejcikova grała w singlu, deblu i jeszcze w mikście.
Ale wczoraj znaffcy wypominali Idze, że mogła sobie odpuścić debla.

69

Roland Garros: Nadal vs reszta

0

@Rust_Cohle Pfff, co ty wiesz o życiu, ja dwa razy się wydostałem z dożywocia.

14

Mission completed @MesQueUnClub96 @patry295 i inni zainteresowani.

Dzięki i do jutra! A właściwie to do dzisiaj.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub96 damy radę kierowniku

1

@MesQueUnClub96 Spokojnie, mam plan, taki sprytny

1

@MesQueUnClub96 Teraz mi to mówisz?

2

@Rewolucja123 Cierpliwości, pracuję nad tym.

1

@LeoMessiah Dobranoc, karaluchy pod poduchy

2

@MesQueUnClub96 Zdetronizujemy cię

2

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10164773#comment-10164773

Zapraszam do rozmowy o wszystkim i o niczym wraz z @patry295

pozdrawiam

1

@Transu96 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10164460#comment-10164460 nope, to ja jestem jego motywatorem i życiową inspiracją.
Dzięki mnie jest teraz sławny

0

@Karzel Oblak

0

0

@socha Kaka

1

#teamYennefer czy #teamtriss ?

0

0

@Joe_Barbaro Azpilicueta

2

@BarceloDomo rewolucja na La Rambli - revolution on La Rambla

2

Lifehack: Wiecie jak oszukać przeznaczenie i uniknąć zbyt któtkiego komentarza na LR?

Parę razy spacja przed tym co chcecie napisać i jazda z koksem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?