1

Rocznica

0

Ale gol Bellinghama :D

0

Kto tak świetnie podał do Brandta?

0

TAK JEST, Arsenal i Borussia prowadzą!

0

Przecież nie ma karnego bo pilka odbiła się od nogi @A4ron

0

@mekston Powinien być

1

Przecież to jest ewidentny rzut karny dla Dortmundu...

0

Borucha ja was błagam, jak wy wypuścicie tego majstra to nie wiem

No i 1:1 brawo

10

Od 5 minut Newcastle nie zdobyło bramki, szok

3

Jezu 5:0 w 20 minut XDD totki XD

0

Niby kupon poszedł się... Ale mam beke z Bayernu XD

3

8 minut :O dawaj Arsenal!!!!

0

Wycieraczki w volvo 3 XD

1

Co wy chcecie od Magłajera, w poprzednim meczu gol, a teraz asysta

0

Bvb co oni zrobili XDD ZART

0

Bayern to nawet rezerwami wygra tą śmieszną ligę

3

Sevilla w Lidze Europy jak Real w Lidze Mistrzów

0

"Lech przejmuje inicjatywę" czar prysł xdd

4

Liga Mistrzów w Canal plus to były piękne czasy

0

Jakby Barcelona grala z Bayernem to znowu wleciałoby 8 goli, ale tym razem nie strzeliliby ani jednego bo Lewemu pilka odskakuje na 3 metry

1

Ej ale wieje w tym Manchesterze, wichura jak się patrzy

7

Premier League to najlepsza liga świata, nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym

1

Arsenal obsrany, Ukrainiec objechany, remis zatem mamy

2

Kawior już pierwszy babol zaraz po wejściu xD

0

Hahah Klopp made my day xD

0

Hahaahhaah Salah, to samo zrobił z Bournemouth XDD lubię to

1

Szkoda ze Liverpool tak nie grał z City-.-

0

Kołodziej to jest gość!!! Brawo Unia! Kij w oko doylowi dolarowi

5

Sędzia przekręcił Brighton, powinni dostać karnego...

1

@Kgorecki2500 u siebie niestety, ale Brentford da radę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?