0

Augsburg strzały - 1, celne 0

Borussia strzały 14, celne 4

1

It is what it is

1

@escarabajo a spoko. No oby Bundesliga przestała być nudna, jutro trzymam kciuki za Borrusię :D

1

@escarabajo a tak swoją drogą to ja pisałem że Bundesliga jest nudna xD

1

@escarabajo Jeszcze nie wszystko przesądzone, ale mam nadzieję że BVB zdobędzie majstra

1

Ewakuacja Allianz Arena

2

3:1, jak BVB tego nie wykorzysta to nie wiem

1

Drugi rzut karny, szooook :D

1

2:1 RB LIPSK!!!!

1

Karny dla Lipska tak jeesstttt

1

Laaaaimer strzela przyszłemu pracodawcy!!!! vamos Lipsk!

1

@NeKenI i kto ci da herba jak ty sam nie możesz eh to też jest do naprawy przed moderację

3

Syn Cristiano Ronaldo w koszulce Barcelony na Instastory Georginy :]

2

@NeKenI wasza wysokość jest zbyt łaskawa

6

Gdy ci smutno, gdy ci źle @NeKenI da ci zielonego, uśmiechnij się

5

Jaka ta Ligue 1 i Bundesliga jest nudna, ciągle tylko to psg i baja mynszen. A taka La Liga w ostatnich trzech latach miała trzech różnych mistrzów

1

Ile chlop miał miejsca XDD wszyscy rozkładają nogi przeciwko bajernowi mynszen

3

Ten dwumecz jest fatalny i nudny

0

@Fenelon numer 2, Messi gołt!

1

Środkowy obrońca Przemysław Wiśniewski strzela gola Milanowi i Spezia prowadzi 1:0!

0

Pisiory triumfują!

1

Nie będzie blanki mówię wam XD

0

Ile z 16 panstw może awansować do finału?

1

Póki co to Słowenia i Belgia najlepiej

0

Śpiewam za cudze, cudze, dzięki kolegom z TVPe-pe-pe

0

Ale laska z bejbe

7

@KrychaFCB a mówią że jak słychać wycie to jest znakomicie

0

Sevilla w Lidze Europy i Real Madryt w w Lidze Mistrzów to potwory

0

Ejj Belgia najlepsza xd A Sevilla prowadzi z juve

3

@Deviler ja Lige Europy, a o której bejba? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?