michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Augsburg strzały - 1, celne 0
Borussia strzały 14, celne 4
1
It is what it is
1
@escarabajo a spoko. No oby Bundesliga przestała być nudna, jutro trzymam kciuki za Borrusię :D
1
@escarabajo a tak swoją drogą to ja pisałem że Bundesliga jest nudna xD
1
@escarabajo Jeszcze nie wszystko przesądzone, ale mam nadzieję że BVB zdobędzie majstra
1
Ewakuacja Allianz Arena
2
3:1, jak BVB tego nie wykorzysta to nie wiem
1
Drugi rzut karny, szooook :D
1
2:1 RB LIPSK!!!!
1
Karny dla Lipska tak jeesstttt
1
Laaaaimer strzela przyszłemu pracodawcy!!!! vamos Lipsk!
1
@NeKenI i kto ci da herba jak ty sam nie możesz eh to też jest do naprawy przed moderację
3
Syn Cristiano Ronaldo w koszulce Barcelony na Instastory Georginy :]
2
@NeKenI wasza wysokość jest zbyt łaskawa
6
Gdy ci smutno, gdy ci źle @NeKenI da ci zielonego, uśmiechnij się
5
Jaka ta Ligue 1 i Bundesliga jest nudna, ciągle tylko to psg i baja mynszen. A taka La Liga w ostatnich trzech latach miała trzech różnych mistrzów
1
Ile chlop miał miejsca XDD wszyscy rozkładają nogi przeciwko bajernowi mynszen
3
Ten dwumecz jest fatalny i nudny
0
@Fenelon numer 2, Messi gołt!
1
Środkowy obrońca Przemysław Wiśniewski strzela gola Milanowi i Spezia prowadzi 1:0!
0
Pisiory triumfują!
1
Nie będzie blanki mówię wam XD
0
Ile z 16 panstw może awansować do finału?
1
Póki co to Słowenia i Belgia najlepiej
0
Śpiewam za cudze, cudze, dzięki kolegom z TVPe-pe-pe
0
Ale laska z bejbe
7
@KrychaFCB a mówią że jak słychać wycie to jest znakomicie
0
Sevilla w Lidze Europy i Real Madryt w w Lidze Mistrzów to potwory
0
Ejj Belgia najlepsza xd A Sevilla prowadzi z juve
3
@Deviler ja Lige Europy, a o której bejba? :D