4

@Barcelona1235 bo tutaj można komentować wszystko, nawet nieudane podboje miłosne

1

Hurkacz ty łobuzie

1

Igunia jesteś wielka!!!! Graty

7

@BordowyPtak Nigdy nie piłem, nie piję i nie wypiję, jednym słowem - świństwo

8

Dokładnie 17 lat temu, 9 lipca 2006 roku Zinedine Zidane portaktował z główki Marco Materazziego, a Włochy po rzutach karnych pokonały Francję i zdobyły Mistrzostwo Świata

11

Dzisiaj w nocy miną 2 lata od kiedy jacek jaworek zabił 3 członków rodziny i do teraz nie został odnaleziony. Najlepszy gracz w chowanego ever

1

@QQL5 ja też chłopie, śniła mi się laska o której chcę jak najszybciej zapomnieć

2

Witam nocne marki, ja planuję wytrwać do 4 dzisiaj, jedyny dzień w tygodniu kiedy można sobie na to pozwolić, bo w piątek po całym tygodniu zaraz zasypiam :v

Gra ktoś w Team Fortress 2? Ja chyba odpalę sobie :D

12

Opłaciły się tańce z hiszpańskimi gigaczadami
https://x.com/barcacentre/status/1677654472007491584

0

@Dari0G jakbyś ciężko pracował cały tydzień to też byś szedł spać o takiej godzinie, ale jak się ma wakacje wolne od pszyrki to się nie chce spać

0

@Rl9k1nG hurki durki jutro pokona djoko i dojdzie do finału

3

TRAFFORD!!!! Chłop w całym turnieju nie stracił bramki i broni w ostatniej minucie karny i dobitkę!!!!!

0

@eright Witam,
nikogo to nie obchodzi
pozdrawiam.

2

@agaFCB @Rust_Cohle a kto się czubi ten się lubi

1

@FcPortoFan1999 może dzięki temu w drugiej połowie będzie lepsze widowisko

0

@Rust_Cohle pocisk ziemia powietrze :D

1

@FcPortoFan1999 Tsitsipas plus Badosa równa się big love

0

Nie kibicujcie Alcarazowi, bo to kibic Realu jest

1

Ale nudny ten finał u21, zzzzzzzz

0

@ToWinaSedziego Turek to zaraz będzie kręcił La Ligą

2

@LukaszFan ja wolę oglądać kobiecy czyli Igę, bo męski za długo trwa (nie jestem jakimś wielkim fanem tenisa) :D

0

A Iga po kim będzie grać?

0

Beso od Ardy :)

8

@Barca1922 dopiero po chwili zrozumiałem o co chodzi z tą półką XDD

3

W Barcelonie żałują decyzji Gülera. Poczynili postępy w negocjacjach z Fenerbahçe i agentami nastolatka, ale determinacja i siła ekonomiczna Realu po raz kolejny zrobiła różnicę.

(Marca)

2

Arda nie dla Barcelony

14

@Comentateiro w 1 dzień napisałeś ponad 14 tysięcy komentarzy, jakie ty musisz mieć smutne życie...

5

Fajnie, Iga skończy grać przed meczem Anglii z Izraelem

0

@doc

Arda Güler przekazał swoją ostateczną decyzję dotyczącą swojej przyszłości zarządowi Fenerbahçe.

Tłumaczenie wujek gugl

0

@kulek22 A to pewnie usunęli bo nie widziałem

@DLFCB Będzie druga Marta Linkiewicz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?