michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LM10GOAT Ale jak ma się chorobowe jak ja to nie trzeba iść wcześnie spać :D
1
Żuan Kanselo skup się pan
0
@IronSanHybrid odgrzewany kotlet nie smakuje zbyt dobrze D:
2
Fajnie się ogląda bez ględzenia komentatorów
5
Do przemyślenia... :D
4
Dzordzinio ale strata. Pamiętacie jak chcieli mu dać ZP? :D
0
Sprawdzi ktoś kto ma Flashscora czy działa zakladka Ulubione? Ten wysiłek nagrodze zielonym :)
Bo może nie tylko u mnie nie chce się wczytać
3
I co Tobiaszek, taki cwany zawsze jesteś. Kolejny zawalony gol
Nie graj szefa
0
Też wam nie wczytuje się zakładka "ulubione" na Flashscore?
1
De Gea > Onana...
0
@Striker Zacząłem niedawno naukę hiszpańskiego, bardzo przyjemny język:D
0
Język włoski czy hiszpański - który jest łatwiejszy?
7
Pilka klubowa > przerwa na reprezentacje
1
Ale pudlo Fatiego, tragedia
0
Nienawidzę City
1
Salah jednak bez hattricka asyst, bo ostatnia bramka została zaliczona jako samobójcza Hugo Bueno
0
Salah Hat-trick asyst :o
0
@mekston Pewnie tym razem naprawdę za rok przejdzie do Madrytu
0
I ten Mekambe co ma 24 lata i kisi się w Lig Ę :v
2
Świetne zmiany Tuchela, ściągnął Kejna i Kimisia
2
Jaka ta Bundesliga jest przewidywalna...
1
Real Madryt informuje, że dowiedział się, iż zawodnik Castilli i trzech graczy Realu Madryt C złożyło oświadczenia do Guardia Civil w związku ze skargą dotyczącą rzekomego rozpowszechniania prywatnego wideo za pośrednictwem WhatsApp.
Gdy klub uzyska szczegółową wiedzę na temat faktów, podejmie odpowiednie kroki.
3
Anka dała lajka
1
@The Game 10 @MarcepanowyKsiaze oczywiście, że Luisa, mój błąd, już poprawiłem:D
5
Córka Enrique blokowała Ferrana, zerwali i forma jest. Ah te baby
0
Ja mam rozwiązanie - zaorać polską piłkę.
0
Ile jeszcze minut tej padaki? 8? Litości
0
Betoniarek zszedł i straciliśmy gola, przypadek? Nie sądzę
1
ALE GOL, a w d to mam, niech nasi przegrają. Szkoda żeby na euro jechała tak cienka reprezentacja
4
Jak mnie męczą przerwy na reprezentacje w trakcie sezonu klubowego...
Jedynie EURO i mundial TOP