0

Co muszą zrobić nasze orly żeby zagrać w barażach?

1

Piotrowski 26 lat i już rondo na głowie się robi

0

Szok i niedowierzanie, prowadzimy!!!!

0

Zwykle nie siedzę na telefonie podczas meczów, ale na meczu Polski się po prostu nie da :D

2

Zalewski w tej fryzurze wygląda całkiem inaczej XD ja dopiero sie zorientowałem po 20 minutach że to jest on hahah

2

Wybieram się w przyszłym roku na EURO, ale nawet jak nasi się zakwalifikują jakimś cudem to i tak wybiorę inny mecz

0

@pt9 Rising Hub, moja gra dzieciństwa nadal istnieje, polecam
Bronie, ciuchy i inne kupujesz za walutę w grze

1

@Deviler Anka go rozgrzała przed meczem

0

Dziwne, że tylu kibiców jeszcze przychodzi na mecze naszych. Za darmo bym nie poszedł na takie "widowisko", a jeszcze jest zimno jak cholera

1

@michaleu a już za chwilę... Polska Czechy XD

1

Oglądam Hiszpanie i wieje nudą. Dla takich badziewnych meczów repek przerywają pilke klubową...
Jak dla mnie to mogłoby istnieć tylko EURO i mundiale z piłki reprezentacyjnej

0

Brawo Palmer!!!!! 4:4

0

Cole Palmer były zawodnik City strzela karnego, ciekawe czy wytrzyma taką presję :o

0

Mecz sezonu w Premier League, oby Chelsea wykorzystała karnego :D

0

W końcu po 10 latach doczekam się GTA6! Już myślałem, że nie dożyję :D

1

Siuuuuu by Jackson.

Hattrick de Jackson!

0

No to wszyscy w czubie tabeli wtopy, a city sobie wygrywało 6:1...

1

Ile przerw w tym meczu xD dymyy

3

Serio ktoś ogląda Getafe zamiast Totki Chelsea? :D

1

Ange w ogóle nie rotuje, rezerwowi mają strasznie mało minut. Teraz to powoli wychodzi, Van de ven i Maddison kontuzjowani

0

Ale będzie dużo minut doliczonych

1

Co odwala Romero w tym meczu to jakiś hit

3

Fajnie jakby Totki i Leverkusen zdobyły mistrzostwo, pozdro dla Kane'a :D

1

LUTON GOL z Liverpoolem :oooo

0

Nuñez miał setę i strzelił w gołębie na stadionie xD cały Darwin

0

Dobra wyłączam ten śmieszny klasiker xD

1

Szybko poszło xD Borussia za długo nie wytrzymała

0

Szkoda Fulham, lepiej wyglądali na przestrzeni całego meczu

0

Ufff dobrze że mecz Betisu się skończył, bo skończył się też spam powiadomień

3

Do przerwy:
Arsenal 8 strzałów
West Ham 0 strzałów

West ham 1:0 Arsenal xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?