michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co muszą zrobić nasze orly żeby zagrać w barażach?
1
Piotrowski 26 lat i już rondo na głowie się robi
0
Szok i niedowierzanie, prowadzimy!!!!
0
Zwykle nie siedzę na telefonie podczas meczów, ale na meczu Polski się po prostu nie da :D
2
Zalewski w tej fryzurze wygląda całkiem inaczej XD ja dopiero sie zorientowałem po 20 minutach że to jest on hahah
2
Wybieram się w przyszłym roku na EURO, ale nawet jak nasi się zakwalifikują jakimś cudem to i tak wybiorę inny mecz
0
@pt9 Rising Hub, moja gra dzieciństwa nadal istnieje, polecam
Bronie, ciuchy i inne kupujesz za walutę w grze
1
@Deviler Anka go rozgrzała przed meczem
0
Dziwne, że tylu kibiców jeszcze przychodzi na mecze naszych. Za darmo bym nie poszedł na takie "widowisko", a jeszcze jest zimno jak cholera
1
@michaleu a już za chwilę... Polska Czechy XD
1
Oglądam Hiszpanie i wieje nudą. Dla takich badziewnych meczów repek przerywają pilke klubową...
Jak dla mnie to mogłoby istnieć tylko EURO i mundiale z piłki reprezentacyjnej
0
Brawo Palmer!!!!! 4:4
0
Cole Palmer były zawodnik City strzela karnego, ciekawe czy wytrzyma taką presję :o
0
Mecz sezonu w Premier League, oby Chelsea wykorzystała karnego :D
0
W końcu po 10 latach doczekam się GTA6! Już myślałem, że nie dożyję :D
1
Siuuuuu by Jackson.
Hattrick de Jackson!
0
No to wszyscy w czubie tabeli wtopy, a city sobie wygrywało 6:1...
1
Ile przerw w tym meczu xD dymyy
3
Serio ktoś ogląda Getafe zamiast Totki Chelsea? :D
1
Ange w ogóle nie rotuje, rezerwowi mają strasznie mało minut. Teraz to powoli wychodzi, Van de ven i Maddison kontuzjowani
0
Ale będzie dużo minut doliczonych
1
Co odwala Romero w tym meczu to jakiś hit
3
Fajnie jakby Totki i Leverkusen zdobyły mistrzostwo, pozdro dla Kane'a :D
1
LUTON GOL z Liverpoolem :oooo
0
Nuñez miał setę i strzelił w gołębie na stadionie xD cały Darwin
0
Dobra wyłączam ten śmieszny klasiker xD
1
Szybko poszło xD Borussia za długo nie wytrzymała
0
Szkoda Fulham, lepiej wyglądali na przestrzeni całego meczu
0
Ufff dobrze że mecz Betisu się skończył, bo skończył się też spam powiadomień
3
Do przerwy:
Arsenal 8 strzałów
West Ham 0 strzałów
West ham 1:0 Arsenal xD