michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Culer9002 właśnie przed chwilą sprawdziłem w tłumaczu Google po włosku i tak się właśnie mówi Udodzie XD
Komentatorzy w PL mówią Udogi
0
Jude Bellingham to crack
35
@ArcziArtt "Jeszcze będziecie tęsknić za PiSem" i dalej nie czytam
0
@Fantastyczny Chłopiec dzisiaj już nie będą grać
1
@LaLigaPD może musiał lecieć na dwójkę
2
Odklejony jak zawsze
34
PIS out hahahahh najgorszy rząd w historii na śmietnik
0
@Sulimo No jasne że tak!
@DragonxNF Nie przyszło mi do głowy nawet xD
1
Spełniłem swój obywatelski obowiązek i zagłosowałem.
0
Dlaczego akurat w ten sam dzień musi być mecz Norwegii z Hiszpanią i mecz Polski?
A wczoraj to nie było co oglądać...
0
Co tu się będzie działo już dzisiaj o 21, mecz, koniec wiadomo czego... Uffff
6
Nie ma praktycznie piłki (repki są nudne) i drugiego tematu, który wróci za parę godzin i tak wieje nudą, że ludzie pytają się o kremy do golenia czy ile ktoś leczył zębów kanałowo :D
2
@HighestInTheRoom Ostatnio oglądałem mecz Luton z Totkami
i mi się bardzo podobał :D
0
@patryk355 ojj i to bardzo, najlepsza liga. A sytuacja w tabeli też ciekawa :P
1
Jaki tu spokój nananana, wszyscy się nudzą nananana nikt się nie bawi NANnanana...
0
@Transu96 to tak jak u mnie, pozdro :D
0
Uważajcie, bo za złamanie ciszy wyborczej otrzymacie ban permanentny.
0
Ale nudny ten mecz Holandii z Francją
0
@PatrykBarca To się nazywa fart
0
La Repubblica: Nicola Zalewski miał postawić w maju, że dostanie żółtą kartkę w meczu z Salernitaną
Faktycznie kartkę dostał... W 94. minucie
2
@xvcWinterSoldier Muszę bo się uduszę!
3
Jeszcze 45 minut meczu. Wytrzymam. Wytrzymam...
18
Mimo szczerych chęci, nie da się na to patrzeć
0
@Barcaa12 fakt, nie opinia
@robsons23 Wiem, i nie rozumiem
4
Serio przerywają sezon najlepszej ligi świata Premier League żeby trzeba było oglądać Wyspy Owcze - Polska?
Jak ja się męczę oglądając to xD
2
@FcPortoFan1999 Mi za to na pewno nie wynagrodzi tęsknoty za Premier League
0
Film Wardęgi: 8.5 miliona wyświetleń w 5 dni
Film Konopa: 6.3 miliona wyświetleń w 13 godzin
3
Kanooooooonieeerzy GOOOALL
0
Jak tam hit Premier League wygląda?
0
City gra w 12 dzisiaj... Vamos Arsenal!!!