1

@Culer9002 właśnie przed chwilą sprawdziłem w tłumaczu Google po włosku i tak się właśnie mówi Udodzie XD
Komentatorzy w PL mówią Udogi

0

Jude Bellingham to crack

35

@ArcziArtt "Jeszcze będziecie tęsknić za PiSem" i dalej nie czytam

0

@Fantastyczny Chłopiec dzisiaj już nie będą grać

1

@LaLigaPD może musiał lecieć na dwójkę

2

Odklejony jak zawsze

34

PIS out hahahahh najgorszy rząd w historii na śmietnik

0

@Sulimo No jasne że tak!
@DragonxNF Nie przyszło mi do głowy nawet xD

1

Spełniłem swój obywatelski obowiązek i zagłosowałem.

0

Dlaczego akurat w ten sam dzień musi być mecz Norwegii z Hiszpanią i mecz Polski?
A wczoraj to nie było co oglądać...

0

Co tu się będzie działo już dzisiaj o 21, mecz, koniec wiadomo czego... Uffff

6

Nie ma praktycznie piłki (repki są nudne) i drugiego tematu, który wróci za parę godzin i tak wieje nudą, że ludzie pytają się o kremy do golenia czy ile ktoś leczył zębów kanałowo :D

2

@HighestInTheRoom Ostatnio oglądałem mecz Luton z Totkami
i mi się bardzo podobał :D

0

@patryk355 ojj i to bardzo, najlepsza liga. A sytuacja w tabeli też ciekawa :P

1

Jaki tu spokój nananana, wszyscy się nudzą nananana nikt się nie bawi NANnanana...

0

@Transu96 to tak jak u mnie, pozdro :D

0

Uważajcie, bo za złamanie ciszy wyborczej otrzymacie ban permanentny.

0

Ale nudny ten mecz Holandii z Francją

0

@PatrykBarca To się nazywa fart

0

La Repubblica: Nicola Zalewski miał postawić w maju, że dostanie żółtą kartkę w meczu z Salernitaną

Faktycznie kartkę dostał... W 94. minucie

2

@xvcWinterSoldier Muszę bo się uduszę!

3

Jeszcze 45 minut meczu. Wytrzymam. Wytrzymam...

18

Mimo szczerych chęci, nie da się na to patrzeć

0

@Barcaa12 fakt, nie opinia

@robsons23 Wiem, i nie rozumiem

4

Serio przerywają sezon najlepszej ligi świata Premier League żeby trzeba było oglądać Wyspy Owcze - Polska?

Jak ja się męczę oglądając to xD

2

@FcPortoFan1999 Mi za to na pewno nie wynagrodzi tęsknoty za Premier League

0

Film Wardęgi: 8.5 miliona wyświetleń w 5 dni

Film Konopa: 6.3 miliona wyświetleń w 13 godzin

3

Kanooooooonieeerzy GOOOALL

0

Jak tam hit Premier League wygląda?

0

City gra w 12 dzisiaj... Vamos Arsenal!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?