0

@Martwy w jakim sensie nie zawiodło?

3

@mambeppe_yomenik Virgin zamiast Virgil hehehe

0

@kuz żebyś wykupił i wydał hajs

6

Vamoooooos Liverpool, po zwycięstwo!!!!

0

Na stadionie ciary gwarantowane, Liverpool ma piękny hymn

2

Według nieoficjalnych informacji Dani Alves popełnił samobójstwo. Jeśli to nie prawda to ten kto to podał powinien dostać jakąś karę :p

2

Na Flashscore wprowadzili na głównej zakładce meczu statystyki live (procent posiadania piłki, sytuacje bramkowe i strzały na bramkę).
Super pomysł

23

Czy tylko ja wróciłbym do czasów dzieciństwa? Zero zmartwień, nie rozpamiętywało się przeszłości, nie myślało o tym co będzie za rok, dwa lata. Ahh co za piękne czasy, kiedyś to było :')

8

Dzisiaj wielka Liga Mistrzów, a emocje jak na grzybach.
Ostatnio mało oglądam meczów, jakoś mnie nudzą, ciężko mi wytrzymywać pelne 90 minut przed telewizorem. Też tak macie, czy to już starość po prostu :p

3

Chabiniak mógł zostać eh

0

@BorzyKrzys ptaki śpiewają bo nie muszą iść rano do roboty

1

Chyba nie ma co się łudzić, Mbappe będzie nas gnębił latami :d

0

Upamecano w fazie pucharowej LM to mem

1

Jak co roku przereklamowane walentynki to dla mnie waledrinki, pozdro

0

Ojooo, wchodzi Fati, 56 minuta Totki vs Brighton

1

Le Parisien: Mbappe wybrał Real Madryt!

Le Parisien to media przyjazne PSG. Ważny jest fragment, który mówi, że dla PSG nie ma już wątpliwości: Mbappe zdecydował się opuścić PSG i Ligue 1.

0

Anka nadal ma słabość do hiszpańskich gigachadow

0

Polećcie jakiś serial godny uwagi na Netlixie, najlepiej jedno albo dwu sezonowy. Z góry dzięki :D

2

Ciekawostka:

W 15 rozegranych meczach Inaki Pena wpuścił... 31 goli.

1

Xavi miał rację, Barcelonie ciężko będzie wygrać ligę..

0

Są dzisiaj jakieś skoki? Gdzie i o której godzinie? Z góry dzięki:D

7

@ShawnC Pies może nam złamać serce tylko raz, gdy jego własne przestaje bić. Trzymaj się!

3

@Burza_Barca

3

Śmiechu warte, Haaland zasłużył 100 %

0

Kto wygrał Złotą Pilke tutaj bo mnie to ominęło? @jowita ?

1

Pamiętam jak Barcelona wygrała bitwę z Realem o Andre Gomesa... Reszta to już piękna historia. :')

0

Jak ja nie cierpię city

0

@esem91 I na czym polega ten nowy format, bo nie mogę oglądać?

0

@Firestone 0:15 w połączeniu z tą muzyką XDD

0

A tam, oglądam Forsta na Netflixie bo na to się nie da patrzeć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?