michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Martwy w jakim sensie nie zawiodło?
3
@mambeppe_yomenik Virgin zamiast Virgil hehehe
0
@kuz żebyś wykupił i wydał hajs
6
Vamoooooos Liverpool, po zwycięstwo!!!!
0
Na stadionie ciary gwarantowane, Liverpool ma piękny hymn
2
Według nieoficjalnych informacji Dani Alves popełnił samobójstwo. Jeśli to nie prawda to ten kto to podał powinien dostać jakąś karę :p
2
Na Flashscore wprowadzili na głównej zakładce meczu statystyki live (procent posiadania piłki, sytuacje bramkowe i strzały na bramkę).
Super pomysł
23
Czy tylko ja wróciłbym do czasów dzieciństwa? Zero zmartwień, nie rozpamiętywało się przeszłości, nie myślało o tym co będzie za rok, dwa lata. Ahh co za piękne czasy, kiedyś to było :')
8
Dzisiaj wielka Liga Mistrzów, a emocje jak na grzybach.
Ostatnio mało oglądam meczów, jakoś mnie nudzą, ciężko mi wytrzymywać pelne 90 minut przed telewizorem. Też tak macie, czy to już starość po prostu :p
3
Chabiniak mógł zostać eh
0
@BorzyKrzys ptaki śpiewają bo nie muszą iść rano do roboty
1
Chyba nie ma co się łudzić, Mbappe będzie nas gnębił latami :d
0
Upamecano w fazie pucharowej LM to mem
1
Jak co roku przereklamowane walentynki to dla mnie waledrinki, pozdro
0
Ojooo, wchodzi Fati, 56 minuta Totki vs Brighton
1
Le Parisien: Mbappe wybrał Real Madryt!
Le Parisien to media przyjazne PSG. Ważny jest fragment, który mówi, że dla PSG nie ma już wątpliwości: Mbappe zdecydował się opuścić PSG i Ligue 1.
0
Anka nadal ma słabość do hiszpańskich gigachadow
0
Polećcie jakiś serial godny uwagi na Netlixie, najlepiej jedno albo dwu sezonowy. Z góry dzięki :D
2
Ciekawostka:
W 15 rozegranych meczach Inaki Pena wpuścił... 31 goli.
1
Xavi miał rację, Barcelonie ciężko będzie wygrać ligę..
0
Są dzisiaj jakieś skoki? Gdzie i o której godzinie? Z góry dzięki:D
7
@ShawnC Pies może nam złamać serce tylko raz, gdy jego własne przestaje bić. Trzymaj się!
3
@Burza_Barca
3
Śmiechu warte, Haaland zasłużył 100 %
0
Kto wygrał Złotą Pilke tutaj bo mnie to ominęło? @jowita ?
1
Pamiętam jak Barcelona wygrała bitwę z Realem o Andre Gomesa... Reszta to już piękna historia. :')
0
Jak ja nie cierpię city
0
@esem91 I na czym polega ten nowy format, bo nie mogę oglądać?
0
@Firestone 0:15 w połączeniu z tą muzyką XDD
0
A tam, oglądam Forsta na Netflixie bo na to się nie da patrzeć