michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie multiliga Ekstraklasy? Jak tak to na jakim kanale?
0
Ale Granat Czaka dzisiaj gra parodie
0
Szkoda ze Liverpool nie doszedł do finału, byłoby wielkie meczycho
0
Co to za mecz towarzyski o 11 godzinie Newcastle Tottenham?
I jeszcze grają w podstawowych składach LOL
0
Kolejna afera korupcyjna, w rolach głównych Pique, Messi, Rubiales i Ceferin xd
1
@Stinger_ Ja pisałem :D PL nigdy nie zawodzi
1
Ohooo West Ham jakie golazo
1
Arsenal xDDdDDD
3
Koniec zabawy po minucie, city mistrzem
0
14 goli potrzeba w 10 dzisiejszych meczach PL żeby wyrównać najlepszy sezon pod względem goli w historii Premier League.
Pyknie rekordzik?
0
@tadzik447 Dlatego napisałem za kim jestem :D
6
Kto chce mistrza dla Arsenalu daje zielonego, a kto dla City komentarz.
Ja jestem za Arsenalem.
2
@tomcias10 Przyzwyczaiła się, kiedyś nie potrafiła:]
3
Z tej okazji warto przypomnieć klasyczka: gdyby Iga wzięła ślub z Krzysiem Piątkiem to nazywałaby się Iga Świątek-Piątek
3
Bayern nie zagra w Superpucharze Niemiec i Kane na szansę na jakiekolwiek trofeum będzie musiał czekać przez rokXDD
3
Bayern na 3 miejscu XDD
15
dziś jest kolejna gala freak fightowa, nie oglądam tej patologii i tylko gupki to oglądają
0
@bodzio10 Bundesliga goal arena? To? Myślałem że to jakieś skróty z golami XD
0
Gdzie multiliga ostatniej kolejki Bundesligi? Vajaplej jak zwykle zawodzi
0
Niestety, ale City na luzie bierze Totki
0
Myślicie ze jest możliwość że to ruskie nam podpaliły galerie w Warszawie?
3
Bayer NEVERLUSEN :O
0
Bayer już zaczyna zabawę, za wcześnie jak na nich :D
0
Tranquilo, Leverkusen jest jak Real, odrobią w doliczonych minutach
0
@Katalończyk 99 Kurrrde przegapiłem jak było losowanie. Ale jak kupię to wejdę na stadion, jest to sprawdzone? Bo pierwszy raz miałbym do czynienia z viagogo
0
@draxidox Ale potężny cringe
3
@arasz1819 Coś biedny ten bukiecik.
0
Ludziska czy kupowanie biletów na viagogo jest bezpieczne? Widzę że są bilety na Superpuchar Europy (893 za sztukę xd)
Chciałbym się wybrać na SPE w Wawie, ale nie wiem czy czekać czy będą tańsze
2
Hajto próbuje odbić żonę Feddkowi
https://x.com/mac_bar_/status/1788325108232126931
7
Ja łagodnie uśmiechnięty;)