0

Będzie multiliga Ekstraklasy? Jak tak to na jakim kanale?

0

Ale Granat Czaka dzisiaj gra parodie

0

Szkoda ze Liverpool nie doszedł do finału, byłoby wielkie meczycho

0

Co to za mecz towarzyski o 11 godzinie Newcastle Tottenham?
I jeszcze grają w podstawowych składach LOL

0

Kolejna afera korupcyjna, w rolach głównych Pique, Messi, Rubiales i Ceferin xd

1

@Stinger_ Ja pisałem :D PL nigdy nie zawodzi

1

Ohooo West Ham jakie golazo

1

Arsenal xDDdDDD

3

Koniec zabawy po minucie, city mistrzem

0

14 goli potrzeba w 10 dzisiejszych meczach PL żeby wyrównać najlepszy sezon pod względem goli w historii Premier League.

Pyknie rekordzik?

0

@tadzik447 Dlatego napisałem za kim jestem :D

6

Kto chce mistrza dla Arsenalu daje zielonego, a kto dla City komentarz.

Ja jestem za Arsenalem.

2

@tomcias10 Przyzwyczaiła się, kiedyś nie potrafiła:]

3

Z tej okazji warto przypomnieć klasyczka: gdyby Iga wzięła ślub z Krzysiem Piątkiem to nazywałaby się Iga Świątek-Piątek

3

Bayern nie zagra w Superpucharze Niemiec i Kane na szansę na jakiekolwiek trofeum będzie musiał czekać przez rokXDD

3

Bayern na 3 miejscu XDD

15

dziś jest kolejna gala freak fightowa, nie oglądam tej patologii i tylko gupki to oglądają

0

@bodzio10 Bundesliga goal arena? To? Myślałem że to jakieś skróty z golami XD

0

Gdzie multiliga ostatniej kolejki Bundesligi? Vajaplej jak zwykle zawodzi

0

Niestety, ale City na luzie bierze Totki

0

Myślicie ze jest możliwość że to ruskie nam podpaliły galerie w Warszawie?

3

Bayer NEVERLUSEN :O

0

Bayer już zaczyna zabawę, za wcześnie jak na nich :D

0

Tranquilo, Leverkusen jest jak Real, odrobią w doliczonych minutach

0

@Katalończyk 99 Kurrrde przegapiłem jak było losowanie. Ale jak kupię to wejdę na stadion, jest to sprawdzone? Bo pierwszy raz miałbym do czynienia z viagogo

0

@draxidox Ale potężny cringe

3

@arasz1819 Coś biedny ten bukiecik.

0

Ludziska czy kupowanie biletów na viagogo jest bezpieczne? Widzę że są bilety na Superpuchar Europy (893 za sztukę xd)

Chciałbym się wybrać na SPE w Wawie, ale nie wiem czy czekać czy będą tańsze

2

Hajto próbuje odbić żonę Feddkowi
https://x.com/mac_bar_/status/1788325108232126931

7

Ja łagodnie uśmiechnięty;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?