0

@Katalończyk 99 Kurrrde przegapiłem jak było losowanie. Ale jak kupię to wejdę na stadion, jest to sprawdzone? Bo pierwszy raz miałbym do czynienia z viagogo

0

@draxidox Ale potężny cringe

3

@arasz1819 Coś biedny ten bukiecik.

0

Ludziska czy kupowanie biletów na viagogo jest bezpieczne? Widzę że są bilety na Superpuchar Europy (893 za sztukę xd)

Chciałbym się wybrać na SPE w Wawie, ale nie wiem czy czekać czy będą tańsze

2

Hajto próbuje odbić żonę Feddkowi
https://x.com/mac_bar_/status/1788325108232126931

7

Ja łagodnie uśmiechnięty;)

0

To jest niebywałe że Bayern co roku zdobywa mistrza a przychodzi Kane i 0 trofeów w sezonie XDD

1

Hajto jedyną parodią to jesteś właśnie ty

0

@lntrowertyk Widziałem ją na żywo przed koncertem w Warszawie i szału nie robi

5

Nawet bejba się dostała, a Lunka nie XD

0

Nieeeee, wrócili nudziarze...

1

Oby został ten komentator z eleven a nie te dwa nudziarze

0

@SeWo77 Nie jaram się, ale w tle mogę posłuchać

1

Oglądam sobie meczyk a w tle przygrywa Eurowizja, fajny wieczór:D

0

United po raz 15 traci trzy lub więcej bramek w meczu i w tym sezonie stracili... 80 goli.

0

Co tam w temacie GTA 6? Bo coś ostatnio jest cisza po ostatnim zwiastunie

0

@SantinoFortelos Kursy wykupiłem na Langmasters

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ranger3120 Fajnie jakby się przydał do czegoś :D

@JimMorrisonFCB tylko pytanie czy się nie będzie mi mieszać włoski z hiszpańskim, uczę się od roku ale nie wiem czy już warto zagłębiać się w podobny język

0

Uczę się aktualnie języka angielskiego i hiszpańskiego. Z angielskim mam styczność praktycznie od małego, hiszpański zacząłem rok temu i aktualnie wchodzę na poziom A2.

Jaki 3 język mam wybrać? Najlepiej zbliżony do tych powyżej, np. włoski?
Pytanie do językowych świrów:D

Ps Wiem że nie powinno się uczyć paru języków na raz ale jednak ciekawość nad nowym językiem przeważa:P

0

Polećcie jakiś dobry serial, 1-2 sezonowy na Netflixie, bo nie mam co oglądać:D

0

Richarlisona poniosło xD gdzie kartka?

0

Widziałem jak za Ricem kibice totków się wydzierają na niego i mówię sobie ze fajnie jakby strzelili teraz gola z tego różnego :D Rice ich wyśmiał po golu xD

5

I tak city wygra pewnie mistrza bo mają najłatwiejszy terminarz, ale szacun dla Arsenalu

0

Ale Meczycho w Londynie

0

Nie mówcie ze Bayer ZNOWU to zrobił !

0

@Krystu od wtedy jak się skompromitowała w LM i odpadła

8

@chavez Myślę że gdyby nie był sławny to by nawet taka na niego nie spojrzała. A tak to sobie nabije zasięgi na tym romansie. Wszystkim o tym opowiada chociaż jej "ukochany" próbuje utrzymać to w tajemnicy hmm

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Życie jak w Madrycie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?