michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 Kurrrde przegapiłem jak było losowanie. Ale jak kupię to wejdę na stadion, jest to sprawdzone? Bo pierwszy raz miałbym do czynienia z viagogo
0
@draxidox Ale potężny cringe
3
@arasz1819 Coś biedny ten bukiecik.
0
Ludziska czy kupowanie biletów na viagogo jest bezpieczne? Widzę że są bilety na Superpuchar Europy (893 za sztukę xd)
Chciałbym się wybrać na SPE w Wawie, ale nie wiem czy czekać czy będą tańsze
2
Hajto próbuje odbić żonę Feddkowi
https://x.com/mac_bar_/status/1788325108232126931
7
Ja łagodnie uśmiechnięty;)
0
To jest niebywałe że Bayern co roku zdobywa mistrza a przychodzi Kane i 0 trofeów w sezonie XDD
1
Hajto jedyną parodią to jesteś właśnie ty
0
@lntrowertyk Widziałem ją na żywo przed koncertem w Warszawie i szału nie robi
5
Nawet bejba się dostała, a Lunka nie XD
0
Nieeeee, wrócili nudziarze...
1
Oby został ten komentator z eleven a nie te dwa nudziarze
0
@SeWo77 Nie jaram się, ale w tle mogę posłuchać
1
Oglądam sobie meczyk a w tle przygrywa Eurowizja, fajny wieczór:D
0
United po raz 15 traci trzy lub więcej bramek w meczu i w tym sezonie stracili... 80 goli.
0
Co tam w temacie GTA 6? Bo coś ostatnio jest cisza po ostatnim zwiastunie
0
@SantinoFortelos Kursy wykupiłem na Langmasters
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ranger3120 Fajnie jakby się przydał do czegoś :D
@JimMorrisonFCB tylko pytanie czy się nie będzie mi mieszać włoski z hiszpańskim, uczę się od roku ale nie wiem czy już warto zagłębiać się w podobny język
0
Uczę się aktualnie języka angielskiego i hiszpańskiego. Z angielskim mam styczność praktycznie od małego, hiszpański zacząłem rok temu i aktualnie wchodzę na poziom A2.
Jaki 3 język mam wybrać? Najlepiej zbliżony do tych powyżej, np. włoski?
Pytanie do językowych świrów:D
Ps Wiem że nie powinno się uczyć paru języków na raz ale jednak ciekawość nad nowym językiem przeważa:P
0
Polećcie jakiś dobry serial, 1-2 sezonowy na Netflixie, bo nie mam co oglądać:D
0
Richarlisona poniosło xD gdzie kartka?
0
Widziałem jak za Ricem kibice totków się wydzierają na niego i mówię sobie ze fajnie jakby strzelili teraz gola z tego różnego :D Rice ich wyśmiał po golu xD
5
I tak city wygra pewnie mistrza bo mają najłatwiejszy terminarz, ale szacun dla Arsenalu
0
Ale Meczycho w Londynie
0
Nie mówcie ze Bayer ZNOWU to zrobił !
0
@Krystu od wtedy jak się skompromitowała w LM i odpadła
8
@chavez Myślę że gdyby nie był sławny to by nawet taka na niego nie spojrzała. A tak to sobie nabije zasięgi na tym romansie. Wszystkim o tym opowiada chociaż jej "ukochany" próbuje utrzymać to w tajemnicy hmm
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Życie jak w Madrycie