0

Brawo Słowacja! Będzie ciekawie!
A Lukaka miał tyle okazji...

0

De Brujne nie śpiewa hymnu

1

Niestety mecz Belgów z Słowacją będzie komentować Kwiatkowski, komentator który krzyczy.

1

Szacun Rumuni, 3:0!

1

Rumunio co ty robisz!

3

Kiedy zleciała ta połowa? Meczychoo

3

Ale meczycho :D

10

Gol turnieju na ten moment

2

@Aferzysta statuetka za MVP musi polecieć do Jude'a

2

@cchesterr43 xDD same

1

Gdzie on najlepszego piłkarza zdejmuje xd Sałtgejt what are you doing?

4

Co wy chcecie od tego meczu? Co wam w nim nie pasuje?
Czy tylko ja jestem jakiś inny, bo mi się podoba i szybko zleciał :D

2

@Gibbon_FCB większości mecz się nie podoba a mi tak xD

1

Ten mecz mi najszybciej zleciał ze wszystkich.

4

Kontakty z piłką Bellinghama w pierwszej połowie meczu z Serbią (56). Najwięcej spośród graczy na boisku.

2

@NeKenI rozdaje zielone jak PIS publiczne pieniądze dla swoich, korzystajcie póki można

4

Błyskawicznie mi zleciała ta pierwsza połowa bo się skupiłem na grze Bellinghama. Byłbym fanem gdyby grał gdzieś indziej

4

@Salchent raz na rok to i kura pierdnie

1

Bellingham Pan Piłkarz

0

Ale tego Sporara musi Słowenia ściągnąć jak chcą ten mecz wygrać

0

Janza świetnie gra i do tego jeszcze gol! Brawo

1

@Astad ja akurat kończę tak pracę że zdążę na 15

2

Oglądacie Dania-Słowenia?

Ja przyznam że jak jest mundial czy EURO to oglądam każdy mecz :D

1

Te oceny Flashscore'a nie mają sensu, zobaczcie sobie oceny tego meczu

5

Przegraliśmy ale najważniejsze że mamy więcej celnych strzałów!

15

Zagrali jak nigdy, przegrali jak zawsze

0

Morda Kumana XDDD rykłem

4

No i padło "niestety" od Borasa, niestety

0

@ProMILs XDDDdd

0

Moder co piłki rozdaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?