0

@Emhyr jeszcze tylko z 7 minut tej męczarni dla oka

1

@AmigoBlancos Najważniejsze że Real wygrał dublet nie? UJ z repką

2

@Astad na Viaplay

2

Uznaj sędzia tego gola bo się Simons popłacze zaraz

5

@HypeR nie ma co się zastanawiać nad czymś co się nigdy nie wydarzy

2

Czy tylko mnie nie obchodzi nasza reprezentacja?
Dla mnie ważniejsze są i bardziej mnie cieszą zwycięstwa Barcelony

0

Dobra, ale jaki wynik jest dla Polski najlepszy w meczu Francja-Holandia?

0

9 minut jeszcze jest nadzieja pany! Darek ma rację

2

To nawet nie był karny xDD Ten sędzia turas się nadaje do la ligi

0

Ale ten mecz jest cienki

0

Piątek zamyka japy hejterom z La Rambli!!! PIO, PIO

0

Wiedziałem że będzie słabo, wiec nie jestem zawiedziony:D

0

O kurde widzę że Argentyna zmiażdżyła Kanadę, xG 3.38

0

Donnaruma taki młody, a już robi mu się rondo na głowie

0

Hymn Włochów ma moc, hymn Hiszpanii... Lo lo lo, lo lo lo..

0

Forza Italia!!!!!!

1

Zobaczcie oceny Anglii na Flashscore, większość ponad 7,5.

Te oceny są śmieszne, jak dla mnie mogą je usunąć bo nie oddają rzeczywistości.

0

Ale to się ciężko oglądało, jak dobrze że już koniec Xd

0

Czy tylko mnie mocno nudzi ten mecz?

0

@nuevojugador nie oglądasz Premier League kolego, to nie jest jakiś Watkins i Eze
Edit ale do Palmera racja, powinien tez wejść

1

Miałbym ten mecz hitem, a jest kitem

0

Angole jak cieniują, kiepsko się ich ogląda. Takie gwiazdy w składzie...

0

Ale szkodaaaaaaaaaa... Niepotrzebnie

3

Ale mamy golazos na EURO, kolejne do kolekcji od Hjulmanda :D

2

Andreas Christensen piękna asysta do Harrego Kane'a

1

@Popitek12 Brazylia i Urugwaj

3

Gooooool brawo Słowenia. Ale to rozegrał Karnicnik od początku do samego końca!

1

Raczej słaby mecz, ale końcówka dosyć ciekawa.
Bardziej mi się podobają Słoweńcy niż Serbowie.

0

@Culer9002 Portugalia - Czechy

6

Czy tylko ja obejrzałem do tej pory każdy mecz na EURO? 13/13 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?