5

@partymaker bo będzie EURO

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FCB_dimiC No właśnie dziwne :l Od paru dni nad tym kminie i nie wiem :D

0

@Rewolucja123 Sprawdziłem jeszcze czy na pewno mam ustawione kilometry, i na tym moje pomysły rozwiązania problemu się skończyły

1

@MesQueUnClub96 Dzisiaj akurat wyjątkowo nie za wiele xD

2

@Rust_Cohle Dzięki wujek dobra rada

2

@Popitek12 Donald Tusk

0

Kupiłem sobie zegarek Garmin i źle liczy kroki. Dzisiaj mam na przykład 5500 a w rzeczywistości na pewno nie dobiłem do 500. Ehhh szajse

5

Ciekawostka

Cristiano Ronaldo (39 lat) przez całą swoją karierę opuścił przez kontuzje tylko 7 meczów więcej niż Pedri (21 lat)

0

@FcPortoFan1999 Allegri przez 3 lata wygrał... 0 trofeów.
Ich skład woła o pomstę do nieba, ale żeby nawet Pucharu Włoch nie włożyć do gabloty przez tyle czasu?

1

@MesQueUnClub96 z gówna bata nie ukręci. Przecież ich skład to muł i wodorosty

3

@JohnnySilverhand Mam codziennie, i mówię poważnie.
Mam 24 lata i nie chce mi się żyć

0

Co to za program Eleven goal live, warto ogladać? Skróty meczów, z jakich lig?

0

@Kondziubarca Erling zawsze znika w ważnych meczach, standard

0

@Saviola88 @MesQueUnClub96 @fcbarcafan19 aa to nic nie stracilem :D czasem hity są tylko z nazwy

0

I jak wygląda mecz City vs Arsenal, która drużyna lepsza? Dopiero co włączyłem

1

@kanver_ Arsenal sobie poradzi z bajern munszen

2

@MesQueUnClub96 Boras z tym drugim mieli przepite głosy także no

8

Chcecie przeczytać coś śmiesznego?

Harry Kane przeszedł do Bayernu żeby wygrać jakieś trofeum :>

3

2:0 Borussia na Allianz!

Ostatni raz wygrali na stadionie Bayernu w kwietniu... 2014 roku!

2

@Arden wszyscy którzy widzą mój komentarz dają lajka, zobaczmy ile nas jest! :P

0

Szok i niedowierzanie, Borussia prowadzi z Bayernem!

0

Niby Bayer a jednak Real Madryt, zawsze wsadzą w końcówce :D

2

@Arden Ja mam tak samo, jeszcze dodałbym fazę pucharową Ligi Mistrzów

1

@pt9 Oby nie

2

Dzisiaj w Klasikerze pewnie już po 10 minutach będzie 2:0 dla Bayernu

1

Jadymy na EURO pany!!!!!grande Wojciech

0

I kto jest zesrany hejterzy???? Na pewno nie Nicola!!

1

Choooooooorba wpadło aj aj

1

Helena, mom zawał!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?