michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@partymaker bo będzie EURO
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FCB_dimiC No właśnie dziwne :l Od paru dni nad tym kminie i nie wiem :D
0
@Rewolucja123 Sprawdziłem jeszcze czy na pewno mam ustawione kilometry, i na tym moje pomysły rozwiązania problemu się skończyły
1
@MesQueUnClub96 Dzisiaj akurat wyjątkowo nie za wiele xD
2
@Rust_Cohle Dzięki wujek dobra rada
2
@Popitek12 Donald Tusk
0
Kupiłem sobie zegarek Garmin i źle liczy kroki. Dzisiaj mam na przykład 5500 a w rzeczywistości na pewno nie dobiłem do 500. Ehhh szajse
5
Ciekawostka
Cristiano Ronaldo (39 lat) przez całą swoją karierę opuścił przez kontuzje tylko 7 meczów więcej niż Pedri (21 lat)
0
@FcPortoFan1999 Allegri przez 3 lata wygrał... 0 trofeów.
Ich skład woła o pomstę do nieba, ale żeby nawet Pucharu Włoch nie włożyć do gabloty przez tyle czasu?
1
@MesQueUnClub96 z gówna bata nie ukręci. Przecież ich skład to muł i wodorosty
3
@JohnnySilverhand Mam codziennie, i mówię poważnie.
Mam 24 lata i nie chce mi się żyć
0
Co to za program Eleven goal live, warto ogladać? Skróty meczów, z jakich lig?
0
@Kondziubarca Erling zawsze znika w ważnych meczach, standard
0
@Saviola88 @MesQueUnClub96 @fcbarcafan19 aa to nic nie stracilem :D czasem hity są tylko z nazwy
0
I jak wygląda mecz City vs Arsenal, która drużyna lepsza? Dopiero co włączyłem
1
@kanver_ Arsenal sobie poradzi z bajern munszen
2
@MesQueUnClub96 Boras z tym drugim mieli przepite głosy także no
8
Chcecie przeczytać coś śmiesznego?
Harry Kane przeszedł do Bayernu żeby wygrać jakieś trofeum :>
3
2:0 Borussia na Allianz!
Ostatni raz wygrali na stadionie Bayernu w kwietniu... 2014 roku!
2
@Arden wszyscy którzy widzą mój komentarz dają lajka, zobaczmy ile nas jest! :P
0
Szok i niedowierzanie, Borussia prowadzi z Bayernem!
0
Niby Bayer a jednak Real Madryt, zawsze wsadzą w końcówce :D
2
@Arden Ja mam tak samo, jeszcze dodałbym fazę pucharową Ligi Mistrzów
1
@pt9 Oby nie
2
Dzisiaj w Klasikerze pewnie już po 10 minutach będzie 2:0 dla Bayernu
1
Jadymy na EURO pany!!!!!grande Wojciech
0
I kto jest zesrany hejterzy???? Na pewno nie Nicola!!
1
Choooooooorba wpadło aj aj
1
Helena, mom zawał!!!