1

Hahahahahahha GOOOOOOL, MECZYCHO XDD

0

O mój Boże, o mój Boże...

2

Wszołek, Rosołek, Austria znów wpadła w dołek!!!

1

Gooooooool LEGIA brawo

5

Nie chwal polskiej piłki przed zachodem słońca

3

@gumaz 0, śpię jak zabity

0

Co za gamoń, dziady Sevilla tyle okazji mieli

1

@DonCarletto nie było mnie cały dzień na La Bambie

1

Po podpisaniu kontraktu z Al-Hilal Neymar otrzyma:

-pensja 100 milionów euro rocznie

-dom z 25 sypialniami, basen o wymiarach 40x10 metrów, trzy sauny i 5 pełnoetatowych pracowników opiekujących się domem

- 3 samochody: Bentley Continental GT, Aston Martin DBX, Lamborghini Huracán i kierowcę dostępnego przez 24 godziny na dobę

-wszystkie rachunki za hotele, restauracje i różne usługi podczas dni wolnych będą wysyłane do siedziby klubu w celu ich opłacenia i do tego prywatny samolot

-500 tysięcy euro za każdy post w mediach społecznościowych promujący Arabię Saudyjską...

Wiedza bezużyteczna

2

Jak mawia klasyk, niewykorzystane sytuacje lubią się mścić

0

@MesQueUnClub96 oglądam w pokoju, do mikrofali się nie zmieszczę

9

Polsat ma denny komentarz, ale za to jakość obrazu jest do dupy

0

Newcastle rozniesie to przereklamowane citi

0

Bramkarz City to Emerson jak coś, komentator tak powiedział to tak jest

0

Fede Valverde ma patyki zamiast nóg a sądzi takie bomby na bramkę, a Jacek Grilisz z tymi "majestatycznymi łydami" nie ma mocy

0

Gooooool brawo SEVILLA!! Jazda

20

Jak można nie cieszyć się z awansu Rakowa.
Ja sympatyzuję z Lechem i nie lubię Legii ale w europejskich pucharach zawsze im kibicuję

3

@Uukasz_93 jak ktoś ogląda PL to ma
@Firestone oby tak było

0

Chelsea w 3 dni kupili Caicedo, Lavie i teraz idą po Olise z Crystal Pałace, cena za tych 3? 200 mln funtów

0

@Commando Jakbym zgarnął tyle siana przez całą kariere co Neymar czy CR7 to nie poszedłbym tam grać

0

@Compadre Ale PL to liga TOP mi chodzi o Saudów

2

@derlysy1979 Jak przejdą Aris to jeszcze jeden dwumecz - ze Spartą Praga lub Kopenhagą

0

Nie szanuję piłkarzy którzy idą grać dla arabów

3

Fabinho zagrał dobry mecz, Fabinho dostał rolexa od fana.
Takie żyćko u Arabów

8

Może to Moder właśnie odchodziłby za wielkie pieniądze do jakiegoś klubu :/

3

Taka pogoda jest super, jak siedzieć w domku i masz klimatyzację ;)

23

W La Lidze nie zostaliby odsunięci



Szkoda Wolves, zasłużyli chociaż na remis, a w końcówce ich okradli z karnego

0

Oj Onana nana nana nagrabiłeś sobie, powinien być karny

2

Fellaini powrócił na Old Trafford

2

3 lata temu dostaliśmy wpierdziel stulecia w Lidze Mistrzów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?