michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahahahahahha GOOOOOOL, MECZYCHO XDD
0
O mój Boże, o mój Boże...
2
Wszołek, Rosołek, Austria znów wpadła w dołek!!!
1
Gooooooool LEGIA brawo
5
Nie chwal polskiej piłki przed zachodem słońca
3
@gumaz 0, śpię jak zabity
0
Co za gamoń, dziady Sevilla tyle okazji mieli
1
@DonCarletto nie było mnie cały dzień na La Bambie
1
Po podpisaniu kontraktu z Al-Hilal Neymar otrzyma:
-pensja 100 milionów euro rocznie
-dom z 25 sypialniami, basen o wymiarach 40x10 metrów, trzy sauny i 5 pełnoetatowych pracowników opiekujących się domem
- 3 samochody: Bentley Continental GT, Aston Martin DBX, Lamborghini Huracán i kierowcę dostępnego przez 24 godziny na dobę
-wszystkie rachunki za hotele, restauracje i różne usługi podczas dni wolnych będą wysyłane do siedziby klubu w celu ich opłacenia i do tego prywatny samolot
-500 tysięcy euro za każdy post w mediach społecznościowych promujący Arabię Saudyjską...
Wiedza bezużyteczna
2
Jak mawia klasyk, niewykorzystane sytuacje lubią się mścić
0
@MesQueUnClub96 oglądam w pokoju, do mikrofali się nie zmieszczę
9
Polsat ma denny komentarz, ale za to jakość obrazu jest do dupy
0
Newcastle rozniesie to przereklamowane citi
0
Bramkarz City to Emerson jak coś, komentator tak powiedział to tak jest
0
Fede Valverde ma patyki zamiast nóg a sądzi takie bomby na bramkę, a Jacek Grilisz z tymi "majestatycznymi łydami" nie ma mocy
0
Gooooool brawo SEVILLA!! Jazda
20
Jak można nie cieszyć się z awansu Rakowa.
Ja sympatyzuję z Lechem i nie lubię Legii ale w europejskich pucharach zawsze im kibicuję
3
@Uukasz_93 jak ktoś ogląda PL to ma
@Firestone oby tak było
0
Chelsea w 3 dni kupili Caicedo, Lavie i teraz idą po Olise z Crystal Pałace, cena za tych 3? 200 mln funtów
0
@Commando Jakbym zgarnął tyle siana przez całą kariere co Neymar czy CR7 to nie poszedłbym tam grać
0
@Compadre Ale PL to liga TOP mi chodzi o Saudów
2
@derlysy1979 Jak przejdą Aris to jeszcze jeden dwumecz - ze Spartą Praga lub Kopenhagą
0
Nie szanuję piłkarzy którzy idą grać dla arabów
3
Fabinho zagrał dobry mecz, Fabinho dostał rolexa od fana.
Takie żyćko u Arabów
8
Może to Moder właśnie odchodziłby za wielkie pieniądze do jakiegoś klubu :/
3
Taka pogoda jest super, jak siedzieć w domku i masz klimatyzację ;)
23
W La Lidze nie zostaliby odsunięci
Szkoda Wolves, zasłużyli chociaż na remis, a w końcówce ich okradli z karnego
0
Oj Onana nana nana nagrabiłeś sobie, powinien być karny
2
Fellaini powrócił na Old Trafford
2
3 lata temu dostaliśmy wpierdziel stulecia w Lidze Mistrzów