18

Serio ktoś wydał na ten szajs 40 zł? Xdd

0

Dlaczego Superpuchar Francji między Toulousą a psg jest przełożony? I na kiedy, wie ktoś?

9

Młody poddymia

2

Marcelo dostał czerwoną i zszedł z boiska ze łzami w oczach.
Boli od samego patrzenia...

2

@FcPortoFan1999 W sumie tak, bo pewnie wielu kibiców przyjechałoby na ten mecz do Hamburga.
Szkoda, chociaż jak nie w Warszawie to w Gdańsku mogliby grać,ale wszystko wskazuje na Hamburg

0

Niestety Szachtar raczej będzie grał w Lidze Mistrzów w Niemczech, w Hamburgu.

Tak nam się odpłacają za przyjęcie Ukraińców do Polski... :v

Byłem rok temu na meczach i w tym też miałem zamiar się wybrać i kiszka :p

2

Jestem pod kortem i widzę jak ludzie wchodzą żeby obejrzeć mecz Igi i mam bol dupy ze nie kupiłem biletu :d
Trzeba będzie się wybrać za rok

0

O nie, psg użyło nas do wywarcia presji na Realu, a już myślałem że Mbappe zostanie cule, ale takim prawdziwym cule, cule

1

@OskP ja też Jej Wysokość Premier League :D

0

@Jakub111 Żadna

0

Co to są w ogóle za rozgrywki Leagues Cup? Pytam jako fan Interu Miami

2

Mekambe coraz bliżej

0

Mekambe do Madrytu :(((

0

Ale crack, i jeszcze kontrakt na 3 lata, dramat XD

0

@tomcias10 tylko mężczyzn są za długie i z tego jak tenis to oglądam tylko Igę

7

Ale ten tobiasz jest wkurzający

4

Rosołek to w niedzielę, a nie w sobotę, vamos Raków!

1

@Rust_Cohle a ludzie narzekają ze Polacy nie grają w Rakowie, no właśnie dlatego że są słabi:)

2

Jeszcze 8 minut tego widowiska, Marciniak zlituj się...

3

1

@Bartula ten który ma najwięcej wielkich szlemów

1

Kurde Iga zamiast być w finale to występuje ale w reklamach przed finałem xdd

1

Niech somsiadka z Czech wygra z Żaber

40

Jedni mają sagę z Mbappe a inni z Oriolem Romeu

0

@A4ron i bardzo dobrze

0

Niby człowiek wiedzioł a jednak się łudził

1

Jest tu ktoś kto ogląda tenisa cały dzień? :P

0

Uciekł spod topora

2

Ale koncertowo to spie...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?