michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Serio ktoś wydał na ten szajs 40 zł? Xdd
0
Dlaczego Superpuchar Francji między Toulousą a psg jest przełożony? I na kiedy, wie ktoś?
9
Młody poddymia
2
Marcelo dostał czerwoną i zszedł z boiska ze łzami w oczach.
Boli od samego patrzenia...
2
@FcPortoFan1999 W sumie tak, bo pewnie wielu kibiców przyjechałoby na ten mecz do Hamburga.
Szkoda, chociaż jak nie w Warszawie to w Gdańsku mogliby grać,ale wszystko wskazuje na Hamburg
0
Niestety Szachtar raczej będzie grał w Lidze Mistrzów w Niemczech, w Hamburgu.
Tak nam się odpłacają za przyjęcie Ukraińców do Polski... :v
Byłem rok temu na meczach i w tym też miałem zamiar się wybrać i kiszka :p
2
Jestem pod kortem i widzę jak ludzie wchodzą żeby obejrzeć mecz Igi i mam bol dupy ze nie kupiłem biletu :d
Trzeba będzie się wybrać za rok
0
O nie, psg użyło nas do wywarcia presji na Realu, a już myślałem że Mbappe zostanie cule, ale takim prawdziwym cule, cule
1
@OskP ja też Jej Wysokość Premier League :D
0
@Jakub111 Żadna
0
Co to są w ogóle za rozgrywki Leagues Cup? Pytam jako fan Interu Miami
2
Mekambe coraz bliżej
0
Mekambe do Madrytu :(((
0
Ale crack, i jeszcze kontrakt na 3 lata, dramat XD
0
@tomcias10 tylko mężczyzn są za długie i z tego jak tenis to oglądam tylko Igę
7
Ale ten tobiasz jest wkurzający
4
Rosołek to w niedzielę, a nie w sobotę, vamos Raków!
1
@Rust_Cohle a ludzie narzekają ze Polacy nie grają w Rakowie, no właśnie dlatego że są słabi:)
2
Jeszcze 8 minut tego widowiska, Marciniak zlituj się...
3
@Antajbandaj NIE
1
@Bartula ten który ma najwięcej wielkich szlemów
1
Kurde Iga zamiast być w finale to występuje ale w reklamach przed finałem xdd
1
Niech somsiadka z Czech wygra z Żaber
40
Jedni mają sagę z Mbappe a inni z Oriolem Romeu
0
@A4ron i bardzo dobrze
0
Niby człowiek wiedzioł a jednak się łudził
1
Jest tu ktoś kto ogląda tenisa cały dzień? :P
0
Uciekł spod topora
2
Ale koncertowo to spie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika