3

Ale szybki zoom xd

3

Piłeś, nie kameruj

3

EURO 2024 w Niemczech więc można się przejechać na jakiś meczyk. A nie jak pół roku temu na wypizdziajewie jakimś xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

2:1 Bergwijn, bardzo dobrze, do końca będzie ciekawie

4

Nie wiem co widzą w tym Gakpo, cienias jakich mało

1

@FcPortoFan1999 z tego co kojarzę to też dlatego powstała żeby silne reprezentacje nie wybierały sparingów z samymi słabymi rywalami, bo wtedy po zwycięstwach rosło im miejsce w rankingu FIFA

5

@Kubox i po co się męczyć w Barcelonie jak można mieć wakacje w USA?

2

Powiem wam że Liga Narodow to fajny pomysł. Skoro już mają być te okienka na reprezentacje to dobrze, że jest taki turniej.
A patrząc na tegoroczne final four i 2 poprzednie to są to naprawdę ciekawe mecze

3

Lukaku czemu tak w finale Ligi Mistrzów nie strzeliłeś?

0

Jest gdzieś mecz Brazylii w TV?

1

@Ricardinio14 Nie, na pewno nie :D

2

Courtois ma bardzo ładną kobite

27

Nie wiem jak wy, ale ja naszą reprezentację oglądam bez jakichś emocji, tak z obowiązku. Natomiast gdy oglądam Barcę jest inaczej, przeżywam każde sukcesy i niepowodzenia

3

26 strzałów Niemców a my 3 XD

0

Szczęsny jak Courtois w finale LM

0

Goooool, prowadzimy z somsiadami!!!!!

4

Zdecydowanie ten mecz był lepszy niż badziewny finał LM w sobotę

19

Jeśli ktoś z was poczuje się niepotrzebny, to pomyślcie o meczu o 3. miejsce w Lidze Narodów

3

@Bartula ja byłem w liceum, a teraz pracuję w McDonaldzie

2

Nieeeee nie chce mi się dogrywki oglądać

1

Kto komentuje mecz Iga Muchova?

31

Oglądałem Borussie wiele razy, Bellingham jest świetny, a ma dopiero 19 lat. Zazdro tego transferu, do samego końca liczyłem że jednak może City go zgarnie...

0

@Encore pójdzie do Realu to się nawygrywa trofeów

4

Dawno taki zadowolony nie był, czuje potężny pieniądz na emeryturze

200 milionów euro rocznie, kontrakt podpisany na 3 lata

0

Ibrahimovic ma piękne pożegnanie, leci na Eleven Sports 2

0

No to po odejściu Benzemy Real w ataku ma na ten moment tylko Viniciusa i Rodrygo

Muszą chyba 4 piłkarzy sprowadzić, Joselu zaklepany wedlug mediów to pewnie ruszą po Harrego Kane'a

4

Lipsk wygrywa Puchar Niemiec

Chyba jestem jedynym, który oglądał ten mecz na LR :D

3

@MarioVeB! Strzelał Barcelonie 2 gole w największym wpierdzielu w historii LM, 8-2 dla Bayernu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?