michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale szybki zoom xd
3
Piłeś, nie kameruj
3
EURO 2024 w Niemczech więc można się przejechać na jakiś meczyk. A nie jak pół roku temu na wypizdziajewie jakimś xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
2:1 Bergwijn, bardzo dobrze, do końca będzie ciekawie
4
Nie wiem co widzą w tym Gakpo, cienias jakich mało
1
@FcPortoFan1999 z tego co kojarzę to też dlatego powstała żeby silne reprezentacje nie wybierały sparingów z samymi słabymi rywalami, bo wtedy po zwycięstwach rosło im miejsce w rankingu FIFA
5
@Kubox i po co się męczyć w Barcelonie jak można mieć wakacje w USA?
2
Powiem wam że Liga Narodow to fajny pomysł. Skoro już mają być te okienka na reprezentacje to dobrze, że jest taki turniej.
A patrząc na tegoroczne final four i 2 poprzednie to są to naprawdę ciekawe mecze
3
Lukaku czemu tak w finale Ligi Mistrzów nie strzeliłeś?
0
Jest gdzieś mecz Brazylii w TV?
1
@Ricardinio14 Nie, na pewno nie :D
2
Courtois ma bardzo ładną kobite
27
Nie wiem jak wy, ale ja naszą reprezentację oglądam bez jakichś emocji, tak z obowiązku. Natomiast gdy oglądam Barcę jest inaczej, przeżywam każde sukcesy i niepowodzenia
3
26 strzałów Niemców a my 3 XD
0
Szczęsny jak Courtois w finale LM
0
Goooool, prowadzimy z somsiadami!!!!!
4
Zdecydowanie ten mecz był lepszy niż badziewny finał LM w sobotę
19
Jeśli ktoś z was poczuje się niepotrzebny, to pomyślcie o meczu o 3. miejsce w Lidze Narodów
3
@Bartula ja byłem w liceum, a teraz pracuję w McDonaldzie
2
Nieeeee nie chce mi się dogrywki oglądać
1
Kto komentuje mecz Iga Muchova?
31
Oglądałem Borussie wiele razy, Bellingham jest świetny, a ma dopiero 19 lat. Zazdro tego transferu, do samego końca liczyłem że jednak może City go zgarnie...
0
@Encore pójdzie do Realu to się nawygrywa trofeów
4
Dawno taki zadowolony nie był, czuje potężny pieniądz na emeryturze
200 milionów euro rocznie, kontrakt podpisany na 3 lata
0
Ibrahimovic ma piękne pożegnanie, leci na Eleven Sports 2
0
No to po odejściu Benzemy Real w ataku ma na ten moment tylko Viniciusa i Rodrygo
Muszą chyba 4 piłkarzy sprowadzić, Joselu zaklepany wedlug mediów to pewnie ruszą po Harrego Kane'a
4
Lipsk wygrywa Puchar Niemiec
Chyba jestem jedynym, który oglądał ten mecz na LR :D
3
@MarioVeB! Strzelał Barcelonie 2 gole w największym wpierdzielu w historii LM, 8-2 dla Bayernu xD