michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czekajcie bo ja chyba jakiś film włączyłem... Na którym kanale jest losowanie LM?
6
Cristiano Ronaldo, najlepszy piłkarz w historii Ligi Mistrzów
1
@Comfortable_ właśnie się zmagam z takim kacem, po takim topowym serialu już chyba nic mi nie będzie pasować :p
0
Dotknęła mnie tak zwana klątwa komentatora, dżakson gol na 1:0 XDDD
PS i tak jest cieniasem
0
Czas się pośmiać z karykatury piłkarza jakim jest nikolas dżakson z czelsi.
Odcinek 2, Dżakson kontra Wolves
0
@lntrowertyk Tak, według mnie słaby, ale warto obejrzeć.
3
Skończyłem oglądać Better Call Saul... I co ja mam teraz zrobić ze swoim życiem? XD
Skończyło się moje ulubione uniwersum :D ktoś poleci coś równie dobrego na Netflixie do oglądania?
@TheNekro94 @kuz @Faro @Comfortable_ @ranger3120 @Kubsoleon
oznaczyłem wszystkich co polecili mi to arcydzieło, dziękówa
0
Joao Pedro, ależ miał dużo miejsca xD United nigdy się nie zmieni :D
0
Ktoś w skrócie może opisać jak będzie wyglądać nowa Liga Mistrzów?
0
Kiedy losowanko Ligi Mistrzów?
0
@PIWOSZ89 No tak, pamiętam to auto :D
3
Mafia 4 w 2025 roku! Ale za dzieciaka się grało w to, wspomnienia odżyły.
Pamiętam jak chyba po przejściu gry się wykonywało jakieś zadania na mieście i można było zyskać fajne auta które się ustawiało w domu w dużym garażu :D
0
@Masnymichael Netflix
1
Dżakson weź już zejdź placku
0
@Kapitan hawk a ile goli, hejterze, nastukał to nie wspomnisz
1
Jackson z Czelsi to placek.
Gdyby zamiast niego mieli kogoś lepszego to pewnie mieliby przynajmniej jednego gola
0
@michaleu Nie dam, 500 zł wydałem na niego :D
0
Czy ktoś z ramblowiczów idzie na mecz Real Atalanta? Ja już paru gostków w koszulce Barcelony widziałem w Warszawie :D
0
@Zoker Jak mam skurcze to piję elektrolity i nie mam :D więc dają jak najbardziej
0
Po co Dani Olmo za tyle siana, gruby laporta obiecał Nico a nie tego cieniasa któremu tylko euro wyszło
1
Jesteśmy w półfinale, gramy o medale!!!
0
Ciekawe czy w powtórce Klasyku będzie uwzględniona ponad godzina opóźnienia bo zamierzam dzisiaj obejrzeć bo wczoraj nie dałem rady tak długo czekać :D
0
3000 dni w serwisie mi dzisiaj wybiło, nikt mnie nie przebije!
0
@Essos ale tylko dla tych co brali udział w pierwszym losowaniu
1
Bejba, yts kajna krejza
Dało się wykupić bilet na sam występ ikony?
0
@Criss18Barca Może niedawno się zabił, chociaż to może mało prawdopodobne.
1
Podobno odnaleziono ciało Jaworka który 3 lata temu zabił trzy osoby z rodziny. (Ciało znalezione 5 km od miejscowości w której ich zamordował)
Ciekawe czy to on i ile czasu tam leżał.
0
@MesQueUnClub96 dzień moich urodzin
0
@Faro maja z ciebie bekę na streamie XD
0
@SelloutCrowd na Mbappe się nie da odpowiedzieć