0

Dlaczego Liverpool z Aston Villą grał wcześniej mecz 29 kolejki PL?

2

Skandalem będzie brak czerwonej kartki

0

Jak tam były madryciok Asensio się spisuje przeciwko Liverpoolowi?

2

Wystarczyło ściągnąć partacza Sterlinga :]

0

Po co Arsenalowi napastnik skoro mają Mikela Merino!! Cyk i dublecik

0

Będzie miał ciężary Arsenal z takim atakiem. Ciekawe kiedy wraca Saka??

0

W tym roku kompletnie odpuściłem sobie skoki, a wcześniej przez 3 sezony oglądałem prawie każdy konkurs.
Czy ktoś mi może streścić jak to teraz wygląda? Kto walczy o ZK, jak tam Polacy itp. itd.

Widzę, że dużo z Was ogląda, więc pewnie nie jest aż tak źle?

0

@Ricardinio14 Jedynie bierz tabletki żeby gorączka nie narastała, a tak to nic nie pomoże, trzeba po prostu przeczekać.
Współczuję, przechodziłem to na początku roku, dramat po prostu :P

0

@D10SLEO Tak, za każdym razem jak to czytam to się śmieje xD

0

@D10SLEO Dzięki że wkleiłeś za mnie to twitazzo :D

1



@D10SLEO i nie powiem co bombki strzelił xD

0

@D10SLEO aaaa no tak, spróbuję teraz

0

@MessiForeverTheBest Real nie ma farta, Real ma mental.

0

Jak dobrze wkleić linka z twitterka bo zawsze zapominam.
Starość nie radość

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Brawo Everton :O

0

I dobrze tak Siti, nie znoszę tego szejkowego klubu.
Jeszcze beka z tego transparentu przed meczem xD

0

Ostatnio dość często oglądam Inter, ma ktoś jakieś stronę albo na twiterku profil z newsami na temat Nerrazurich?

0

Skończyłem oglądać Ozark, serial TOP.
Breaking Bad, Better Call Saul i Ozark obejrzane...
Co jeszcze jest w podobnym klimacie i na takim wysokim poziomie?

0

Nie miałem z kim pisać po hiszpańsku żeby trenować ten język, ale dziś zainstalowałem chat gpt i już mam :D

1

@partymaker @mekston chłop bardziej nienawidzi Realu niż kibicuje Barcelonie

1

@escarabajo BB im dalej w las tym coraz lepsze.
Już drugi głos na Ozark, więc zaczynam od tego serialu.

1

@jack_herrer BB jak i BCS ogarnięte w 100 % :D

0

@joloskyy @jacobFCB @escarabajo Podobno podobny do Breaking Bad, z tego go wynalazłem :D
Jeszcze chciałbym obejrzeć Dom z Papieru, który najpierw byście obejrzeli?

0

Polecacie serial Ozark?

2

@Faro powiedział tak bo nie ma liczb, proste. Ja bym wolał takiego Jude'a, który i gra super i dokłada super liczby

0

@Robert1603 @Lionel_Messi10 nikt nie pokazuje, żadna telewizja w Polsce nie ma praw do Pucharu Anglii

0

Vinicius został zawieszony na 2 spotkania w La Lidze.
Zagra w Superpucharze Hiszpanii.

1

@Bilon87 dlatego Fiona wybrała Shreka a nie księcia z bajki :D

0

Jakoś trzeba odwrócić uwagę od klapy z olmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?