michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego Liverpool z Aston Villą grał wcześniej mecz 29 kolejki PL?
2
Skandalem będzie brak czerwonej kartki
0
Jak tam były madryciok Asensio się spisuje przeciwko Liverpoolowi?
2
Wystarczyło ściągnąć partacza Sterlinga :]
0
Po co Arsenalowi napastnik skoro mają Mikela Merino!! Cyk i dublecik
0
Będzie miał ciężary Arsenal z takim atakiem. Ciekawe kiedy wraca Saka??
0
W tym roku kompletnie odpuściłem sobie skoki, a wcześniej przez 3 sezony oglądałem prawie każdy konkurs.
Czy ktoś mi może streścić jak to teraz wygląda? Kto walczy o ZK, jak tam Polacy itp. itd.
Widzę, że dużo z Was ogląda, więc pewnie nie jest aż tak źle?
0
@Ricardinio14 Jedynie bierz tabletki żeby gorączka nie narastała, a tak to nic nie pomoże, trzeba po prostu przeczekać.
Współczuję, przechodziłem to na początku roku, dramat po prostu :P
0
@D10SLEO Tak, za każdym razem jak to czytam to się śmieje xD
0
@D10SLEO Dzięki że wkleiłeś za mnie to twitazzo :D
1
@D10SLEO i nie powiem co bombki strzelił xD
0
@D10SLEO aaaa no tak, spróbuję teraz
0
@MessiForeverTheBest Real nie ma farta, Real ma mental.
0
Jak dobrze wkleić linka z twitterka bo zawsze zapominam.
Starość nie radość
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Brawo Everton :O
0
I dobrze tak Siti, nie znoszę tego szejkowego klubu.
Jeszcze beka z tego transparentu przed meczem xD
0
Ostatnio dość często oglądam Inter, ma ktoś jakieś stronę albo na twiterku profil z newsami na temat Nerrazurich?
0
Skończyłem oglądać Ozark, serial TOP.
Breaking Bad, Better Call Saul i Ozark obejrzane...
Co jeszcze jest w podobnym klimacie i na takim wysokim poziomie?
0
Nie miałem z kim pisać po hiszpańsku żeby trenować ten język, ale dziś zainstalowałem chat gpt i już mam :D
1
@partymaker @mekston chłop bardziej nienawidzi Realu niż kibicuje Barcelonie
1
@escarabajo BB im dalej w las tym coraz lepsze.
Już drugi głos na Ozark, więc zaczynam od tego serialu.
1
@jack_herrer BB jak i BCS ogarnięte w 100 % :D
0
@joloskyy @jacobFCB @escarabajo Podobno podobny do Breaking Bad, z tego go wynalazłem :D
Jeszcze chciałbym obejrzeć Dom z Papieru, który najpierw byście obejrzeli?
0
Polecacie serial Ozark?
2
@Faro powiedział tak bo nie ma liczb, proste. Ja bym wolał takiego Jude'a, który i gra super i dokłada super liczby
0
@Robert1603 @Lionel_Messi10 nikt nie pokazuje, żadna telewizja w Polsce nie ma praw do Pucharu Anglii
0
Vinicius został zawieszony na 2 spotkania w La Lidze.
Zagra w Superpucharze Hiszpanii.
1
@Bilon87 dlatego Fiona wybrała Shreka a nie księcia z bajki :D
0
Jakoś trzeba odwrócić uwagę od klapy z olmo