0

Fajnie, że gwizdają, jeszcze niech Rosję dokoptują

0

Estonia 4/10 co to byl za taniec xd

0

Luksemburg 6/10

1

Moja ocena dla Norwegii to 6/10

0

@Kgorecki2500 tak, ale jednak nie na wygraną

3

Nieźle, cały stadion FC Basel zapełniony i oglądają eurowizję

0

Kto oglada eurowizję łapka w górę, zobaczmy ile nas jest!!

0

@MaziFCB Oglądałem, liczyłem na jakieś smaczki ale nie było.
Takie 7/10

3

@rafik300010 Atletico i Athletic

21

A myślałem że to AI

0

Gol Jacobo, asysta Vallejo. Pięknie XD

1

Wow Sunderland strzela w ostatniej minucie

0

Dla mnie San Marino najlepsze

2

Tylko @Nazio_87 ogląda eurowizję:D

0

Ile jest piosenek dzisiaj i ile wchodzi do finału?

2

Jo tyż jestym ze wsi i byde głosowoł na Marka hydraulika Wocha po zecie!

0

Ile tu wyznawców "stana"

0

Na razie hit Serie A Lazio-Juventus jest kitem

0

@Bilon87 No widać że mordę miał całą od krwi.
W głowie się to nie mieści

0

Nie lubicie Interu dlatego że wyeliminowali Barcelonę?

Jak można kibicować w finale temu katarskiemu tworowi z petrodolarów

1

Teraz pewnie zamkną UW i nie będzie można sobie tamtędy przechodzić jak zawsze.
Zresztą po tym co się stało nawet ja który tylko tam przechodził nie wejdę a co dopiero ci co tam chodzą na uczelnię.
@July_6_BcN

0

@July_6_BcN to lepiej nie oglądaj tego filmiku bo to było przed samymi drzwiami

0

@Hosh czemu? Tego psychola przecież złapali

0

Jednak wolałem nie widzieć tego nagrania.
Niektórzy to mają łby zryte...

0

@July_6_BcN niby 60 lat

3

Co on WYJĄŁ. WOW co za interwencja Donnarumy

0

@July_6_BcN Teraz przeczytałem że to portierka więc pewnie tak

0

@Lucerfi Dobrze ze jej nie znałeś bo byłoby gorzej :/ masakra

0

@July_6_BcN @Lucerfi Wiecie coś więcej na ten temat?
Może się państwo znacie :D

0

Dobrze ze ten chłop z siekierą w weekend nie łaził bo akurat byłem w Wawie i tam codziennie przechodziłem :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?