0

Już się boję!!!

1

@arasz1819 Nie głupie biorąc pod uwagę że jedzenie normalnie gutniemy a tabletki nie :D

0

@ennuye właśnie jak mam jakąś większą to mam taki opór że nie jestem w stanie jej polknąć :v

0

@Mixtape Może jest jeszcze dla mnie nadzieja :D
Ale żeby się przełamać nie będę zaczynać od takiej ogromnej tablety xD

1

@MessiForeverTheBest ja na szczęście nie byłem i mam ten problem :P

1

Czy tylko ja nie umiem połykać tabletek?
Mam antybiotyk w formie dużej tabletki i nie podołam, muszę mieć ZAWIESINĘ XD

17

@Alex1995 Tak. Ja. TVPIS to był inny wymiar

0

@maroon pisowcy po prostu mają urojenia :)

0

Czy ktoś miał wszczepiany implant? Jeśli tak to mieliście od razu ząb tymczasowy?

0

Kto odebrał piłkę przed golem?

Piękna asysta Isco

0

@LukaszFan No jasne, za każdego zielonego jest 5 zł :D

0

@LukaszFan A czemu nie :D jestem ciekawy rezultatów

0

@michaleu Zielony dla Trzaskowskiego

2

@michaleu Zielony dla Nawrockiego

0

Dobra zróbmy głosowanie na kogo będziecie głosować w wyborach:

0

Gdzie można obejrzeć powtórki całych meczów, jakąś dobrą stronę macie do polecenia?
Chciałem zobaczyć m.in. finał Ligi Europy

0

@sergio5 Skopiowałeś cały post bo gdzieś to już czytałem...

0

Gdzie można obejrzeć Igę jutro? Na Eurosporcie?

1

Ale mi się trafiło, jutro będę w Neapolu :D
Bo początkowo mecz miał być w niedzielę.

2

Jutro będę w Neapolu, ciekawe czy się załapię na ewentualną fetę :D

2

@Pedri16Future czternaste Polska

5

LELELELE na zawsze w sercu :D

4

Jedyną piosenkę którą będę czasem słuchać z tej eurowizji to będą Niemcy.

0

Myślałem że gorszego od Nemo już nie będzie

9

Na przyszły rok proponuję żeby jurorzy oceniając piosenki nie znali narodowości.

3

Ale dno ta eurowizja

0

To to z Austrii to jest pani? Dopiero teraz się dowiedziałem, całe życie w błędzie

0

Hahahahah 0 i słusznie, pozdro jury

0

Póki co dostaliśmy najwięcej, jury nas po prostu nienawidzą

2

UuuuuuuuUUuUUU 139 punktów, A POR LA WYGRANA!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?