michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już się boję!!!
1
@arasz1819 Nie głupie biorąc pod uwagę że jedzenie normalnie gutniemy a tabletki nie :D
0
@ennuye właśnie jak mam jakąś większą to mam taki opór że nie jestem w stanie jej polknąć :v
0
@Mixtape Może jest jeszcze dla mnie nadzieja :D
Ale żeby się przełamać nie będę zaczynać od takiej ogromnej tablety xD
1
@MessiForeverTheBest ja na szczęście nie byłem i mam ten problem :P
1
Czy tylko ja nie umiem połykać tabletek?
Mam antybiotyk w formie dużej tabletki i nie podołam, muszę mieć ZAWIESINĘ XD
17
@Alex1995 Tak. Ja. TVPIS to był inny wymiar
0
@maroon pisowcy po prostu mają urojenia :)
0
Czy ktoś miał wszczepiany implant? Jeśli tak to mieliście od razu ząb tymczasowy?
0
Kto odebrał piłkę przed golem?
Piękna asysta Isco
0
@LukaszFan No jasne, za każdego zielonego jest 5 zł :D
0
@LukaszFan A czemu nie :D jestem ciekawy rezultatów
0
@michaleu Zielony dla Trzaskowskiego
2
@michaleu Zielony dla Nawrockiego
0
Dobra zróbmy głosowanie na kogo będziecie głosować w wyborach:
0
Gdzie można obejrzeć powtórki całych meczów, jakąś dobrą stronę macie do polecenia?
Chciałem zobaczyć m.in. finał Ligi Europy
0
@sergio5 Skopiowałeś cały post bo gdzieś to już czytałem...
0
Gdzie można obejrzeć Igę jutro? Na Eurosporcie?
1
Ale mi się trafiło, jutro będę w Neapolu :D
Bo początkowo mecz miał być w niedzielę.
2
Jutro będę w Neapolu, ciekawe czy się załapię na ewentualną fetę :D
2
@Pedri16Future czternaste Polska
5
LELELELE na zawsze w sercu :D
4
Jedyną piosenkę którą będę czasem słuchać z tej eurowizji to będą Niemcy.
0
Myślałem że gorszego od Nemo już nie będzie
9
Na przyszły rok proponuję żeby jurorzy oceniając piosenki nie znali narodowości.
3
Ale dno ta eurowizja
0
To to z Austrii to jest pani? Dopiero teraz się dowiedziałem, całe życie w błędzie
0
Hahahahah 0 i słusznie, pozdro jury
0
Póki co dostaliśmy najwięcej, jury nas po prostu nienawidzą
2
UuuuuuuuUUuUUU 139 punktów, A POR LA WYGRANA!!