michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Według moich ocen to powinni wygrać Niemcy, bo jako jedynym dałem 10
0
@damian16161212 stanie się kara 500 tysięcy -1 mln zł
0
Kumple Kriszczanu Ronaldu takie 5/10
0
Malta dobra dobra, piosenka
2
Szwajcarska Sanah
0
Survivor NANANANANANA survivor
0
Pani profesur ładny głos
4
Można by pomyśleć że w końcu ładna Niemka, ale to Austriaczka xd
LELELELELE 10/10
1
NIEMCY 10/10
LELELELELLELELELE
0
Zobaczcie Niemcy, mi się to tak podoba XD Niemiecka piosenka ale niezła
2
53 lata, jakbym ja tak biegł to bym miał kolkę
0
Z kim Justyna wygrała w Polsce?
1
@pluszek Dlatego nie głosuję
0
A jak zleci z mikrofonu?
0
@Kgorecki2500 Austriak głos niezły ale piosenka mi się nie podoba
1
Ta Islandia też nie podchodzi, najlepsza jak do tej pory to Hiszpanka
0
Austria niby faworyt a dla mnie 2/10
Takie wyjce mi się nie podobają no
4
Ale dno ta piosenka Wielkiej Brytanii
0
@DragonxNF Dobry sposób jak śliny zabraknie XD
A długo to trwa?
2
@Stinger_ Po powrocie opiszę swoje wrażenia wszystkim co mi tutaj odpowiedzieli :D
0
@Ghostface ja do lecę o 22 dopiero :/
1
@DragonxNF jakieś rady na zatykające uszy? Ja zazwyczaj połykam ślinę ale to na lądzie :D
0
@Faro lepiej że w powrocie było gorzej bo później byłby stres przez wakacje.
Teraz latasz regularnie i bez strachu?
1
@Stinger_ może jak się odważymy to później już będziemy regularnie latać. Chyba że naprawdę jest strasznie :D
0
@SeWo77 dobre z tą pieluchą XD
Ściągnąłem sobie serial na Netflixie :P
0
@Kgorecki2500 boisz się startu czy lądowania czy tak ogólnie że może się rozbić czy coś?
0
O Hiszpania, kocham hiszpańskie piosenki
0
@Kgorecki2500 Tak? :(
Rzym!
2
@Stinger_ o rozbicie się to akurat się nie boję tylko ogólnie w środku :P ale 2 godzinki jakoś dam radę
0
W środę pierwszy raz lecę samolotem, czy mam się bać? :D