2

Według moich ocen to powinni wygrać Niemcy, bo jako jedynym dałem 10

0

@damian16161212 stanie się kara 500 tysięcy -1 mln zł

0

Kumple Kriszczanu Ronaldu takie 5/10

0

Malta dobra dobra, piosenka

2

Szwajcarska Sanah

0

Survivor NANANANANANA survivor

0

Pani profesur ładny głos

4

Można by pomyśleć że w końcu ładna Niemka, ale to Austriaczka xd

LELELELELE 10/10

1

NIEMCY 10/10

LELELELELLELELELE

0

Zobaczcie Niemcy, mi się to tak podoba XD Niemiecka piosenka ale niezła

2

53 lata, jakbym ja tak biegł to bym miał kolkę

0

Z kim Justyna wygrała w Polsce?

1

@pluszek Dlatego nie głosuję

0

A jak zleci z mikrofonu?

0

@Kgorecki2500 Austriak głos niezły ale piosenka mi się nie podoba

1

Ta Islandia też nie podchodzi, najlepsza jak do tej pory to Hiszpanka

0

Austria niby faworyt a dla mnie 2/10
Takie wyjce mi się nie podobają no

4

Ale dno ta piosenka Wielkiej Brytanii

0

@DragonxNF Dobry sposób jak śliny zabraknie XD
A długo to trwa?

2

@Stinger_ Po powrocie opiszę swoje wrażenia wszystkim co mi tutaj odpowiedzieli :D

0

@Ghostface ja do lecę o 22 dopiero :/

1

@DragonxNF jakieś rady na zatykające uszy? Ja zazwyczaj połykam ślinę ale to na lądzie :D

0

@Faro lepiej że w powrocie było gorzej bo później byłby stres przez wakacje.
Teraz latasz regularnie i bez strachu?

1

@Stinger_ może jak się odważymy to później już będziemy regularnie latać. Chyba że naprawdę jest strasznie :D

0

@SeWo77 dobre z tą pieluchą XD
Ściągnąłem sobie serial na Netflixie :P

0

@Kgorecki2500 boisz się startu czy lądowania czy tak ogólnie że może się rozbić czy coś?

0

O Hiszpania, kocham hiszpańskie piosenki

0

@Kgorecki2500 Tak? :(
Rzym!

2

@Stinger_ o rozbicie się to akurat się nie boję tylko ogólnie w środku :P ale 2 godzinki jakoś dam radę

0

W środę pierwszy raz lecę samolotem, czy mam się bać? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?