2

@gumaz Mam niestety fobie społeczną

2

@Criss18Barca Mam tak samo, gdziekolwiek indziej w ogole nie myślę o problemach a jak juz wrócę to non stop. No i też nie widzę nikogo znajomego i od razu sie lepiej czuję :]

0

@Wojtelele17 Dokładnie tak.
Chociaż jak Championship nie oglądam bo wolę się skupić na 1 lidze, ale puchary szkoda.

1

Świetny mecz o Superpuchar Anglii, w końcu wraca liga angielska, najlepsza z najlepszych!

2

@RozowaPantera a o co chodzi z tym użytkownikiem? Nie bylo mnie tu troche czasu i jestem nie w temacie

0

Na jakim kanale będzie jutrzejszy mecz o Superpuchar Anglii Liverpool vs Crystal Pałace?

1

Czelsi już szykuje ofertę za poznańskiego Benzemę

0

Benzema co za golazo

1

@FCBparasiempre Ja też, bo PL to moja ulubiona liga.
W zeszłym sezonie za tyle była sama Liga Mistrzów, więc cieszę się, że nie podnieśli ceny.

1

@FCBparasiempre chyba 65 zł za miesiąc

0

Wykupicie dodatkowo C+ żeby oglądać Ligę Mistrzów i Premier League?

0

Ktoś wybiera się na Iron Maiden?

8

Mame, nie teraz, maszyna ruszyła!

Lech lech Kolejorz 5:1!!!

4

Brawo Lech, Lech, KOLEJORZ!!

0

Działa już na canal +?

5

Chamy z psg, przegrywać nie umieją.

Super, że to właśnie Chelsea wygrała

0

Świetny turniej, super się bawiłem cały miesiąc

1

@PatrychoO Z tego co napisałeś to oglądałem Szadź i Żmijowisko, Szadź TOP.
Dzięki za resztę polecajek!

0

Kiedy Iga czy chłopy będą grać w tenisa teraz i gdzie?

1

Czemu ja się nie urodziłem wybitnym tenisitą, ale bym żył jak król
Dobra, rozmarzyłem się, w poniedziałek na 8 do roboty robić na tego złodzieja.

4

Tak sie zarabia 12 milionów złotych, brawo Igulec

1

Burza w Kanadzie, mecz opóźniony o 10 minut :v

5

Zawsze bawią pytania o transmisje, ludzie są niepodrabialni

1

@PatrychoO Leci na nią to i wszystko dla niej zrobi, typowo :D

Wow, nie wiedziałem że tez Klangor będzie, super info.

Masz jeszcze jakieś seriale do polecenia?
Oglądałeś Chylkę, Skazaną, Pati, powrót Krew z Krwi po latach?

Ja pamiętam jak Player w latach tak gdzieś 2019-21 miał fajne seriale, co tydzień leciały odcinki a teraz zeszli na psy bo nie ma tego za wiele.

0

Podoba mi sie w tym turnieju to, że poznałem brazylijskie ekipy, wcześniej może oglądałem jeden mecz tej ligi.

Już sobie dodałem te 4 zespoły do ulubionych na Flashscore, żeby przynajmniej śledzić wyniki czy składy.

1

@PatrychoO W Odwilży mi gra aktorska Wajdy nie pasuje, jakąś taka drętwa xd Nie wiem czy ona tak zawsze gra? Wyglądowo spoko.
Trepa w serialu, super aktor
Klimat fajny, mroczny, cos ma w sobie ten serial. Ciekawe kiedy sezon 3

2

Nie wiem gdzie tam Fransua Leteksję widział naturalnie ułożona rękę xd bad decision

1

@PatrychoO @bartekvisca a teraz jak przeczytałem to mi sie przypomniało.
Faktycznie Belfer 1 sezon był świetny, a ten drugi już niezbyt. Tam chyba działo sie w liceum we Wrocławiu i pamiętam tylko że grała Michalina Łabacz

0

Chelsea atak bardzo dobry a w obronie Czalobah

1

Znowu mam zaległości w artykułach, od początku tego roku Xd

Może nadrobię, może

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?