michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz Mam niestety fobie społeczną
2
@Criss18Barca Mam tak samo, gdziekolwiek indziej w ogole nie myślę o problemach a jak juz wrócę to non stop. No i też nie widzę nikogo znajomego i od razu sie lepiej czuję :]
0
@Wojtelele17 Dokładnie tak.
Chociaż jak Championship nie oglądam bo wolę się skupić na 1 lidze, ale puchary szkoda.
1
Świetny mecz o Superpuchar Anglii, w końcu wraca liga angielska, najlepsza z najlepszych!
2
@RozowaPantera a o co chodzi z tym użytkownikiem? Nie bylo mnie tu troche czasu i jestem nie w temacie
0
Na jakim kanale będzie jutrzejszy mecz o Superpuchar Anglii Liverpool vs Crystal Pałace?
1
Czelsi już szykuje ofertę za poznańskiego Benzemę
0
Benzema co za golazo
1
@FCBparasiempre Ja też, bo PL to moja ulubiona liga.
W zeszłym sezonie za tyle była sama Liga Mistrzów, więc cieszę się, że nie podnieśli ceny.
1
@FCBparasiempre chyba 65 zł za miesiąc
0
Wykupicie dodatkowo C+ żeby oglądać Ligę Mistrzów i Premier League?
0
Ktoś wybiera się na Iron Maiden?
8
Mame, nie teraz, maszyna ruszyła!
Lech lech Kolejorz 5:1!!!
4
Brawo Lech, Lech, KOLEJORZ!!
0
Działa już na canal +?
5
Chamy z psg, przegrywać nie umieją.
Super, że to właśnie Chelsea wygrała
0
Świetny turniej, super się bawiłem cały miesiąc
1
@PatrychoO Z tego co napisałeś to oglądałem Szadź i Żmijowisko, Szadź TOP.
Dzięki za resztę polecajek!
0
Kiedy Iga czy chłopy będą grać w tenisa teraz i gdzie?
1
Czemu ja się nie urodziłem wybitnym tenisitą, ale bym żył jak król
Dobra, rozmarzyłem się, w poniedziałek na 8 do roboty robić na tego złodzieja.
4
Tak sie zarabia 12 milionów złotych, brawo Igulec
1
Burza w Kanadzie, mecz opóźniony o 10 minut :v
5
Zawsze bawią pytania o transmisje, ludzie są niepodrabialni
1
@PatrychoO Leci na nią to i wszystko dla niej zrobi, typowo :D
Wow, nie wiedziałem że tez Klangor będzie, super info.
Masz jeszcze jakieś seriale do polecenia?
Oglądałeś Chylkę, Skazaną, Pati, powrót Krew z Krwi po latach?
Ja pamiętam jak Player w latach tak gdzieś 2019-21 miał fajne seriale, co tydzień leciały odcinki a teraz zeszli na psy bo nie ma tego za wiele.
0
Podoba mi sie w tym turnieju to, że poznałem brazylijskie ekipy, wcześniej może oglądałem jeden mecz tej ligi.
Już sobie dodałem te 4 zespoły do ulubionych na Flashscore, żeby przynajmniej śledzić wyniki czy składy.
1
@PatrychoO W Odwilży mi gra aktorska Wajdy nie pasuje, jakąś taka drętwa xd Nie wiem czy ona tak zawsze gra? Wyglądowo spoko.
Trepa w serialu, super aktor
Klimat fajny, mroczny, cos ma w sobie ten serial. Ciekawe kiedy sezon 3
2
Nie wiem gdzie tam Fransua Leteksję widział naturalnie ułożona rękę xd bad decision
1
@PatrychoO @bartekvisca a teraz jak przeczytałem to mi sie przypomniało.
Faktycznie Belfer 1 sezon był świetny, a ten drugi już niezbyt. Tam chyba działo sie w liceum we Wrocławiu i pamiętam tylko że grała Michalina Łabacz
0
Chelsea atak bardzo dobry a w obronie Czalobah
1
Znowu mam zaległości w artykułach, od początku tego roku Xd
Może nadrobię, może