michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
25 latka wychodzi za mąż za 42 latka, co sądzicie?
1
Znowu to zrobili XDDDDD cooo
1
@JordiAlbion oj wiem, wiem, z autopsji niestety
1
@Sulimo Kiedyś się nad tym zastanawialem, ale fobia chyba nie równa się aspołeczność.
Ja bardzo chce mieć kontakt z innymi, ale nie potrafię za bardzo w relacje.
2
@Sysia11 No mój tez ma właśnie 5 lat i mówi po swojemu. Najbardziej widać różnicę między innymi 5 latkami, z którymi można się swobodnie dogadać.
2
@Sulimo mój bratanek ma autyzm :/
Ja mam fobię społeczną. Życie jest okrutne ;d
1
@Kwiatek1899 dla mnie najlepszy jest hymn Realu Madryt, ale Live zaraz po nim
0
Ale nudny ten mecz, wrócę o 21, ciao ragazzi
1
@macio_944 aż sobie musiałem wyguglać jak wygląda sik pająka
0
@marcin62 Mnie niestety też, odpaliłem sobie mecz Arsenalu ale w sumie chętnie porobiłbym coś innego i wrócę na mecz o 21 xd
1
@Stinger_ Właśnie to mnie najbardziej uwiera w byciu ich kibicem
1
@kuz Tak, ma. Według Romano Real przygotowuje sie do jego powrotu w 2026 roku
1
Nico Paz kolejne golazo na koncie.
Zostałem w tym sezonie fanem Como
0
@Encore ale w United może zapomnieć jak się gra w piłkę.
0
@FiscaelBarca Wow, to ile meczów mniej więcej w weekend obejrzysz?
2
Derby Manchesteru zawodzą.
Ja proponuję wycofać United z tak zwanego Big 6
3
@Szmulek ja kocham PL ale w tym sezonie o wiele lepiej oglada mi się Serie A, a wcześniej mało jej oglądałem
1
@FcPortoFan1999 a dlaczego ukraińska i ruska?
0
@lithotripter a skróty bramek oglądasz?
2
@adi7adi8 ja zawsze byłem fanem Premier League ale w tym sezonie zacząłem bardziej śledzić Serie A i ku mojemu zdziwieniu lepiej się ją ogląda niż PL
1
@FcPortoFan1999 A gdzie Premier League, Serie A czy Liga Mistrzów??
0
Jakie drużyny śledzicie regularnie? Albo jakie ligi?
W weekend ile meczów zwykle oglądacie?
3
Ale ten Liverpool się ślizga
0
Jezu co za golazo Adzić i Juventus niestety prowadzi
1
@Lionel_Messi10 H&D i Hitman, piękne czasy:]
0
@Czyhrynski ja dodam od siebie
Black and White 2
Hidden and Dangerous 2
Battlefield Heroes (istnieje do dzisiaj pod nazwą Rising Hub)
1
@escarabajo pamiętam Totki w sezonie 23/24, pięknie grali jesienią.
Później kontuzje sprawiły że sie posypało
6
Zubi zubi zuuuuu ale golazo!!!
0
Grimaldo znowu z rzutu wolnego, ale tym razem to jest jego gol a nie samobój bramkarza!
5
@July_6_BcN Rocznik 2000 najlepszy!