1

25 latka wychodzi za mąż za 42 latka, co sądzicie?

1

Znowu to zrobili XDDDDD cooo

1

@JordiAlbion oj wiem, wiem, z autopsji niestety

1

@Sulimo Kiedyś się nad tym zastanawialem, ale fobia chyba nie równa się aspołeczność.
Ja bardzo chce mieć kontakt z innymi, ale nie potrafię za bardzo w relacje.

2

@Sysia11 No mój tez ma właśnie 5 lat i mówi po swojemu. Najbardziej widać różnicę między innymi 5 latkami, z którymi można się swobodnie dogadać.

2

@Sulimo mój bratanek ma autyzm :/
Ja mam fobię społeczną. Życie jest okrutne ;d

1

@Kwiatek1899 dla mnie najlepszy jest hymn Realu Madryt, ale Live zaraz po nim

0

Ale nudny ten mecz, wrócę o 21, ciao ragazzi

1

@macio_944 aż sobie musiałem wyguglać jak wygląda sik pająka

0

@marcin62 Mnie niestety też, odpaliłem sobie mecz Arsenalu ale w sumie chętnie porobiłbym coś innego i wrócę na mecz o 21 xd

1

@Stinger_ Właśnie to mnie najbardziej uwiera w byciu ich kibicem

1

@kuz Tak, ma. Według Romano Real przygotowuje sie do jego powrotu w 2026 roku

1

Nico Paz kolejne golazo na koncie.

Zostałem w tym sezonie fanem Como

0

@Encore ale w United może zapomnieć jak się gra w piłkę.

0

@FiscaelBarca Wow, to ile meczów mniej więcej w weekend obejrzysz?

2

Derby Manchesteru zawodzą.
Ja proponuję wycofać United z tak zwanego Big 6

3

@Szmulek ja kocham PL ale w tym sezonie o wiele lepiej oglada mi się Serie A, a wcześniej mało jej oglądałem

1

@FcPortoFan1999 a dlaczego ukraińska i ruska?

0

@lithotripter a skróty bramek oglądasz?

2

@adi7adi8 ja zawsze byłem fanem Premier League ale w tym sezonie zacząłem bardziej śledzić Serie A i ku mojemu zdziwieniu lepiej się ją ogląda niż PL

1

@FcPortoFan1999 A gdzie Premier League, Serie A czy Liga Mistrzów??

0

Jakie drużyny śledzicie regularnie? Albo jakie ligi?
W weekend ile meczów zwykle oglądacie?

3

Ale ten Liverpool się ślizga

0

Jezu co za golazo Adzić i Juventus niestety prowadzi

1

@Lionel_Messi10 H&D i Hitman, piękne czasy:]

0

@Czyhrynski ja dodam od siebie
Black and White 2

Hidden and Dangerous 2

Battlefield Heroes (istnieje do dzisiaj pod nazwą Rising Hub)

1

@escarabajo pamiętam Totki w sezonie 23/24, pięknie grali jesienią.
Później kontuzje sprawiły że sie posypało

6

Zubi zubi zuuuuu ale golazo!!!

0

Grimaldo znowu z rzutu wolnego, ale tym razem to jest jego gol a nie samobój bramkarza!

5

@July_6_BcN Rocznik 2000 najlepszy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?