michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ No w sumie to tak
0
@July_6_BcN Kto wygrał? :D
0
Skoki dopiero niedawno się skończyły?
Zaczęły sie chyba o 16, najgorszy jest wiatr?
0
Na piwno trafimy na Włochów.
Nasi się chociaż przejadą na dobrą pizzę.
6
Ale zakończyli z przytupem hahah
0
Szkocja co wsadziła..... Madre mia
9
Żałosny mecz. I tyle.
2
Pajacu, niech Pajac kończy ten mecz!
0
Hahah serio jakby nie wygrali z potężną Maltą to wylądowaliby w drugim koszyku w losowaniu?
A ja se na lajcie siedzę bo myślałem że ten wynik nie ma żadnego znaczenia XD
0
@poskus W sumie to chyba tyle u mnie z tych seriali, reszta same kryminalne
0
Stracimy 2 godziny życia na ten mecz, nie znoszę przerw reprezentacyjnych
5
Karny swoją drogą a spalony? XD
0
@poskus Ginny i Georgia też obejrzane.
1
Ten mecz to parodia piłki :D
1
@poskus Ja go odkryłem przez Lauren Graham bo wcześniej oglądałem Gilmore Girls :D
2
Ale natrafiłem na fajny serialik, Parenthood. Taki dla bab ale mega spoko.
Problem jest taki, że Netflix usuwa go 14 grudnia więc muszę oglądać 3-4 odcinki dziennie żeby zdążyć XD
Lauren Graham niezła sztuka. :)
1
@maroon Nie bo liczy się bilans bramkowy a nie spotkania bezpośrednie
0
Jeszcze tylko 12 goli do pierwszego miejsca, vamos
1
Kuba Kamiński!!!! Jednak nie tylko potrafi biegać ale i strzelać!
0
Ciekawe z kim zagramy w barażach
0
Myślicie że jak założę multi na śmietankowej to zbanują mnie po raz drugi?
2
Za tydzień skoki, ktoś czeka?
0
@bartekvisca a miało być w Dzień Matki 2026 chyba :((
1
Mówiłem tacie, kibicowi Lecha, że łysy jest dobry.
Znam się.
4
I to Rayo ma wygrać z Realem w niedzielę jak przegrywa 0:2 z Lechem?
NA PIWNO
0
Dzisiaj wylosował się dobry Lech
1
Jak kibice machali XDDDD
0
@buglikos Ja mam Samsunga 4 lata i jestem mega zadowolony. S21.
W przyszłym roku planuję kupić S26 Ultra
0
Ten Fofana to jest tak cienki, co oglądam Milan to się zastanawiam co on tu robi, chyba musi mieć świetnego agenta
0
Ale ten mecz Atalanta-Milan jest tragiczny do oglądania