michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz Tak, ma. Według Romano Real przygotowuje sie do jego powrotu w 2026 roku
1
Nico Paz kolejne golazo na koncie.
Zostałem w tym sezonie fanem Como
0
@Encore ale w United może zapomnieć jak się gra w piłkę.
0
@FiscaelBarca Wow, to ile meczów mniej więcej w weekend obejrzysz?
2
Derby Manchesteru zawodzą.
Ja proponuję wycofać United z tak zwanego Big 6
3
@Szmulek ja kocham PL ale w tym sezonie o wiele lepiej oglada mi się Serie A, a wcześniej mało jej oglądałem
1
@FcPortoFan1999 a dlaczego ukraińska i ruska?
0
@lithotripter a skróty bramek oglądasz?
2
@adi7adi8 ja zawsze byłem fanem Premier League ale w tym sezonie zacząłem bardziej śledzić Serie A i ku mojemu zdziwieniu lepiej się ją ogląda niż PL
1
@FcPortoFan1999 A gdzie Premier League, Serie A czy Liga Mistrzów??
0
Jakie drużyny śledzicie regularnie? Albo jakie ligi?
W weekend ile meczów zwykle oglądacie?
3
Ale ten Liverpool się ślizga
0
Jezu co za golazo Adzić i Juventus niestety prowadzi
1
@Lionel_Messi10 H&D i Hitman, piękne czasy:]
0
@Czyhrynski ja dodam od siebie
Black and White 2
Hidden and Dangerous 2
Battlefield Heroes (istnieje do dzisiaj pod nazwą Rising Hub)
1
@escarabajo pamiętam Totki w sezonie 23/24, pięknie grali jesienią.
Później kontuzje sprawiły że sie posypało
6
Zubi zubi zuuuuu ale golazo!!!
0
Grimaldo znowu z rzutu wolnego, ale tym razem to jest jego gol a nie samobój bramkarza!
5
@July_6_BcN Rocznik 2000 najlepszy!
4
@JimMorrisonFCB To też jest osiągnięcie! Okej, to w takim razie są 2
28
Mam 25 lat i moim jedynym osiągnięciem życiowym jest to, że dożyłem takiego wieku.
0
Mam włączoną Bundesligę i Lecha.
Dwa golazos w tych meczach :D
1
@wojopancer clyde niżej mnie zainspirowała do zadania tego ważnego pytania :D
0
czy w razie wojny pójdziecie bronić kraju?
0
Gdybyście mogli wybrać kraj w którym chcielibyście się urodzić to gdzie by to było? Można podać też miasto.
0
@July_6_BcN Jestem dosyć często w Warszawie i widać nawet jeszcze plamę x:
1
@graco14 To najlepsze książki do nauki jakie istnieją, napisane lekkim językiem tak właśnie na lekko :D jeszcze jest druga Mów Bien która też przerobiłem. Bardzo polecam, kursy też.
1
@July_6_BcN już nie będziesz musiała przechodzić koło tych drzwi...
:x
1
@FcPortoFan1999 właśnie oglądam bo sobota a nic ciekawego nie ma przez te reprezentacje
1
@graco14 ja kursy Agatauczy i jej książki. Teraz kupuję fiszki i będę szlifować słówka