1

@kuz Tak, ma. Według Romano Real przygotowuje sie do jego powrotu w 2026 roku

1

Nico Paz kolejne golazo na koncie.

Zostałem w tym sezonie fanem Como

0

@Encore ale w United może zapomnieć jak się gra w piłkę.

0

@FiscaelBarca Wow, to ile meczów mniej więcej w weekend obejrzysz?

2

Derby Manchesteru zawodzą.
Ja proponuję wycofać United z tak zwanego Big 6

3

@Szmulek ja kocham PL ale w tym sezonie o wiele lepiej oglada mi się Serie A, a wcześniej mało jej oglądałem

1

@FcPortoFan1999 a dlaczego ukraińska i ruska?

0

@lithotripter a skróty bramek oglądasz?

2

@adi7adi8 ja zawsze byłem fanem Premier League ale w tym sezonie zacząłem bardziej śledzić Serie A i ku mojemu zdziwieniu lepiej się ją ogląda niż PL

1

@FcPortoFan1999 A gdzie Premier League, Serie A czy Liga Mistrzów??

0

Jakie drużyny śledzicie regularnie? Albo jakie ligi?
W weekend ile meczów zwykle oglądacie?

3

Ale ten Liverpool się ślizga

0

Jezu co za golazo Adzić i Juventus niestety prowadzi

1

@Lionel_Messi10 H&D i Hitman, piękne czasy:]

0

@Czyhrynski ja dodam od siebie
Black and White 2

Hidden and Dangerous 2

Battlefield Heroes (istnieje do dzisiaj pod nazwą Rising Hub)

1

@escarabajo pamiętam Totki w sezonie 23/24, pięknie grali jesienią.
Później kontuzje sprawiły że sie posypało

6

Zubi zubi zuuuuu ale golazo!!!

0

Grimaldo znowu z rzutu wolnego, ale tym razem to jest jego gol a nie samobój bramkarza!

5

@July_6_BcN Rocznik 2000 najlepszy!

4

@JimMorrisonFCB To też jest osiągnięcie! Okej, to w takim razie są 2

28

Mam 25 lat i moim jedynym osiągnięciem życiowym jest to, że dożyłem takiego wieku.

0

Mam włączoną Bundesligę i Lecha.

Dwa golazos w tych meczach :D

1

@wojopancer clyde niżej mnie zainspirowała do zadania tego ważnego pytania :D

0

czy w razie wojny pójdziecie bronić kraju?

0

Gdybyście mogli wybrać kraj w którym chcielibyście się urodzić to gdzie by to było? Można podać też miasto.

0

@July_6_BcN Jestem dosyć często w Warszawie i widać nawet jeszcze plamę x:

1

@graco14 To najlepsze książki do nauki jakie istnieją, napisane lekkim językiem tak właśnie na lekko :D jeszcze jest druga Mów Bien która też przerobiłem. Bardzo polecam, kursy też.

1

@July_6_BcN już nie będziesz musiała przechodzić koło tych drzwi...
:x

1

@FcPortoFan1999 właśnie oglądam bo sobota a nic ciekawego nie ma przez te reprezentacje

1

@graco14 ja kursy Agatauczy i jej książki. Teraz kupuję fiszki i będę szlifować słówka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?