0

@LAMC_10 Marzy mi się Hiszpania, zwłaszcza od listopada do stycznia

1

@Fc112 Nawet to nie wzbudziło moich podejrzeń XD

1

@July_6_BcN To moje liceum to bylo gowno, a nie wycieczki :F

0

@July_6_BcN o kurde, to ile czasu się jechało?

1

@July_6_BcN Wycieczka szkolna samolotem?
U mnie nie bylo czegoś takiego, ale parę lat później jak mnie już nie było to organizowali, ofc

3

Nabrałem się na pomnik Lewego w Hiszpanii, jaki ja jestem durny czasami XD

0

@NeroTFP1 Też zawsze nad tym ubolewałem, ale w końcu się odważyłem. Może i na ciebie przyjdzie pora, mi to zajęło 25 lat :v

0

@Safrani A no chyba że tak XD

2

@Safrani @maroon Tak skutery to jest hit xD wąska uliczka a oni sobie jadą na legalu pomiędzy ludźmi.
Ciężko powiedzieć o bezpieczeństwie bo byłem krótko ale bylo dużo syfu bo akurat był dzień po świętowaniu mistrzostwa Napoli :D
Jeszcze widziałem w aucie De Laurentisa XD
No i musze wspomnieć o najlepszej pizzy w moim życiu

0

@July_6_BcN Na meczyku Barcy byłaś?
@CriminalFCB Nieźle, ja to raczej celuję na przyszłość w Hiszpanię, Włochy, Anglię czy Francję

1

@maroon W 1 dzień zwiedzałem Rzym na luzie, w 2 miałem przewodnika po Rzymie i Koloseum i jeszcze ogarnąłem Watykan

W 3 dzień Neapol, ok 11 wyjazd, godzinka w pociągu i powrotny do Rzymu miałem koło 17, i tam też miałem przewodniczkę.

A w 4 już czekanie na wylot, o 14 na lotnisko więc jeszcze trochę pochodziłem po innych zabytkach Rzymu

9

Ile razy lecieliście samolotem i gdzie?

Ja w tym roku pierwszy raz do Rzymu, zwiedziłem Watykan i pociągiem do Neapolu i to wszystko w 4 dni, codziennie 20 tys kroków, coś pięknego.
W tym roku może też się uda gdzieś polecieć, bo samolot mi już nie straszny :D

1

@July_6_BcN Już się dzisiaj nabrałem, głupio mi

6

@TR3YWAY Jak będę mieć 33 lata to chciałbym dziewiętnastkę
Chociaż pomyśleć ze teraz mam 26 a ona ma 12 to dziwnie :D

3

Dobry ten Kesje, może do Barcelony go ściągnąć

0

@Stinger_ Lucky looser

0

Domen gra na hakach, ma aimbota

5

@Bocheno1 co to jest dart

0

@Suus zobacz sobie kamery z Krupówek
Śniegu nie ma, ale ludzi dużo

1

@July_6_BcN Sam się zaśmiałem jak się zorientowałem :D

1

Timing Zając nie zawodzi

Timi Zajc * kocham mój telefon

0

@FcPortoFan1999 a ty co będziesz robił? Ekstraklasa nie będzie grała w Sylwestra

0

@July_6_BcN ja bede grał w grę

1

Ale nuta wleciała, DAKATAAAA

Aż się przypominają stare dobre czasy :D

0

Ale super poziom skoków dzisiaj XD

Lubicie system KO?

6

W Mozambiku w pierwszym skladzie na Gabon gra... 42 latek na napadzie.

0

@Rastafarnianin ja nigdy nie chciałem i nadal nie dorosłem :D

3

@turhiay gol vinicjusza

0

Senegal na razie przegrywa 0:1.
Dopiero włączyłem ale widzę, że mają tylko 1 celny strzał. Jak na taką kadrę to cieniutko.

Właśnie wyrównali, Sadio Mane!

0

@Esteban_ na razie to wypłynęło, ale na Barcelonę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?