michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LAMC_10 Marzy mi się Hiszpania, zwłaszcza od listopada do stycznia
1
@Fc112 Nawet to nie wzbudziło moich podejrzeń XD
1
@July_6_BcN To moje liceum to bylo gowno, a nie wycieczki :F
0
@July_6_BcN o kurde, to ile czasu się jechało?
1
@July_6_BcN Wycieczka szkolna samolotem?
U mnie nie bylo czegoś takiego, ale parę lat później jak mnie już nie było to organizowali, ofc
3
Nabrałem się na pomnik Lewego w Hiszpanii, jaki ja jestem durny czasami XD
0
@NeroTFP1 Też zawsze nad tym ubolewałem, ale w końcu się odważyłem. Może i na ciebie przyjdzie pora, mi to zajęło 25 lat :v
0
@Safrani A no chyba że tak XD
2
@Safrani @maroon Tak skutery to jest hit xD wąska uliczka a oni sobie jadą na legalu pomiędzy ludźmi.
Ciężko powiedzieć o bezpieczeństwie bo byłem krótko ale bylo dużo syfu bo akurat był dzień po świętowaniu mistrzostwa Napoli :D
Jeszcze widziałem w aucie De Laurentisa XD
No i musze wspomnieć o najlepszej pizzy w moim życiu
0
@July_6_BcN Na meczyku Barcy byłaś?
@CriminalFCB Nieźle, ja to raczej celuję na przyszłość w Hiszpanię, Włochy, Anglię czy Francję
1
@maroon W 1 dzień zwiedzałem Rzym na luzie, w 2 miałem przewodnika po Rzymie i Koloseum i jeszcze ogarnąłem Watykan
W 3 dzień Neapol, ok 11 wyjazd, godzinka w pociągu i powrotny do Rzymu miałem koło 17, i tam też miałem przewodniczkę.
A w 4 już czekanie na wylot, o 14 na lotnisko więc jeszcze trochę pochodziłem po innych zabytkach Rzymu
9
Ile razy lecieliście samolotem i gdzie?
Ja w tym roku pierwszy raz do Rzymu, zwiedziłem Watykan i pociągiem do Neapolu i to wszystko w 4 dni, codziennie 20 tys kroków, coś pięknego.
W tym roku może też się uda gdzieś polecieć, bo samolot mi już nie straszny :D
1
@July_6_BcN Już się dzisiaj nabrałem, głupio mi
6
@TR3YWAY Jak będę mieć 33 lata to chciałbym dziewiętnastkę
Chociaż pomyśleć ze teraz mam 26 a ona ma 12 to dziwnie :D
3
Dobry ten Kesje, może do Barcelony go ściągnąć
0
@Stinger_ Lucky looser
0
Domen gra na hakach, ma aimbota
5
@Bocheno1 co to jest dart
0
@Suus zobacz sobie kamery z Krupówek
Śniegu nie ma, ale ludzi dużo
1
@July_6_BcN Sam się zaśmiałem jak się zorientowałem :D
1
Timing Zając nie zawodzi
Timi Zajc * kocham mój telefon
0
@FcPortoFan1999 a ty co będziesz robił? Ekstraklasa nie będzie grała w Sylwestra
0
@July_6_BcN ja bede grał w grę
1
Ale nuta wleciała, DAKATAAAA
Aż się przypominają stare dobre czasy :D
0
Ale super poziom skoków dzisiaj XD
Lubicie system KO?
6
W Mozambiku w pierwszym skladzie na Gabon gra... 42 latek na napadzie.
0
@Rastafarnianin ja nigdy nie chciałem i nadal nie dorosłem :D
3
@turhiay gol vinicjusza
0
Senegal na razie przegrywa 0:1.
Dopiero włączyłem ale widzę, że mają tylko 1 celny strzał. Jak na taką kadrę to cieniutko.
Właśnie wyrównali, Sadio Mane!
0
@Esteban_ na razie to wypłynęło, ale na Barcelonę