michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lajcior ja właśnie w drodze, a powrót w niedzielę
1
@lithotripter raz do roku, a nie 2 tygodnie przed i 2 tygodnie po xd
1
@July_6_BcN specjalnie dla Ciebie dam gwiazdki jakby to było przekleństwo
2
@Matheu12 świzdu gwizdu 500 zł poszło w pisdu.
2026 rok a ludzie nadal się jarają fajerwerkami xD
0
A za prawie tydzień powrót do p**cy..
0
@chavez Benzema w sezonie 21/22 był niesamowity, najbardziej zasłużona ZP, nie miał rywala w tamtym sezonie.
1
@July_6_BcN ja znam jedynie Pitagorasa
Chociaż nie, już zapomniałem jak się go używa
@Gary
0
@derus Warszawa City
Nie jest wielkim wydarzeniem, ale mam wolne więc tyle dni w domu nie dla mnie
0
@paweldunajecfcb Ja też nie lubię i nie chodzę, nigdy nie ulegałem presji na cokolwiek
0
@pt9 Czy to jest najnudniejszy sport świata? Czy to w ogóle jest sport
1
@July_6_BcN A co to takiego, chyba z matematyki. A to nie moja bajka
0
@gumaz cho na solo dziadku
0
@Aragorn33 to ja ich lałem ciupagą z Zakopanego XD
0
@Eklerek Lotka to znam
0
@Aragorn33 ja jestem najmłodszy, mam dwóch starszych braci
2
2026 rok za chwilę a ja nadal nie wiem co to jest dart
0
@AmigoBlancos przecież Barca straciła 74
0
@michal26 bo ogólnie to jesteśmy dziadami
0
El Kaabi znowu strzelił gola przewrotką XD
Swoją drogą nie było obok niego żadnego obrońcy, w Europie sytuacja raczej niespotykana :)
0
@Czajka90 @FcPortoFan1999 a okej, bo ja zacząłem się interesować jak bracia Kiwiorek zaczęli grać :D
0
@FcPortoFan1999 Są liderem przecież
0
@FcPortoFan1999 Bracia Kiwiorek robią robotę
4
@FcPortoFan1999 kibicował Porto zanim to było modne
2
@Popitek12 Nie pij już
2
@Comentateiro Madridistas by się ucieszli z tego transferu w takim razie.
Pele Ty to zawsze miałeś łeb do interesów
0
@FcPortoFan1999 O to to. Kiedy się zaczyna?
Zambole nie ogarniają, w porównaniu do Maroka grają w zwolnionym tempie
1
Maroko intensywnie weszło w mecz, będę im kibicować na MŚ.
W ogóle PNA to taki przedsmak mistrzostw.
0
@FcPortoFan1999 nie no, Komary są słabiutkie
1
No to teraz jedno oko na Maroko, a drugie na Małych z Mali
2
@July_6_BcN Jaka szkoda :( akurat zając...