0

@lajcior ja właśnie w drodze, a powrót w niedzielę

1

@lithotripter raz do roku, a nie 2 tygodnie przed i 2 tygodnie po xd

1

@July_6_BcN specjalnie dla Ciebie dam gwiazdki jakby to było przekleństwo

2

@Matheu12 świzdu gwizdu 500 zł poszło w pisdu.
2026 rok a ludzie nadal się jarają fajerwerkami xD

0

A za prawie tydzień powrót do p**cy..

0

@chavez Benzema w sezonie 21/22 był niesamowity, najbardziej zasłużona ZP, nie miał rywala w tamtym sezonie.

1

@July_6_BcN ja znam jedynie Pitagorasa
Chociaż nie, już zapomniałem jak się go używa
@Gary

0

@derus Warszawa City
Nie jest wielkim wydarzeniem, ale mam wolne więc tyle dni w domu nie dla mnie

0

@paweldunajecfcb Ja też nie lubię i nie chodzę, nigdy nie ulegałem presji na cokolwiek

0

@pt9 Czy to jest najnudniejszy sport świata? Czy to w ogóle jest sport

1

@July_6_BcN A co to takiego, chyba z matematyki. A to nie moja bajka

0

@gumaz cho na solo dziadku

0

@Aragorn33 to ja ich lałem ciupagą z Zakopanego XD

0

@Eklerek Lotka to znam

0

@Aragorn33 ja jestem najmłodszy, mam dwóch starszych braci

2

2026 rok za chwilę a ja nadal nie wiem co to jest dart

0

@AmigoBlancos przecież Barca straciła 74

0

@michal26 bo ogólnie to jesteśmy dziadami

0

El Kaabi znowu strzelił gola przewrotką XD
Swoją drogą nie było obok niego żadnego obrońcy, w Europie sytuacja raczej niespotykana :)

0

@Czajka90 @FcPortoFan1999 a okej, bo ja zacząłem się interesować jak bracia Kiwiorek zaczęli grać :D

0

@FcPortoFan1999 Są liderem przecież

0

@FcPortoFan1999 Bracia Kiwiorek robią robotę

4

@FcPortoFan1999 kibicował Porto zanim to było modne

2

@Popitek12 Nie pij już

2

@Comentateiro Madridistas by się ucieszli z tego transferu w takim razie.
Pele Ty to zawsze miałeś łeb do interesów

0

@FcPortoFan1999 O to to. Kiedy się zaczyna?
Zambole nie ogarniają, w porównaniu do Maroka grają w zwolnionym tempie

1

Maroko intensywnie weszło w mecz, będę im kibicować na MŚ.
W ogóle PNA to taki przedsmak mistrzostw.

0

@FcPortoFan1999 nie no, Komary są słabiutkie

1

No to teraz jedno oko na Maroko, a drugie na Małych z Mali

2

@July_6_BcN Jaka szkoda :( akurat zając...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?