0

@July_6_BcN Okej, Julia, ja też często hejtuję swoje rodzinne miasto ;)

1

@Giwera oglądam derby Madrytu, ale obejrzę z odtworzenia oczywiście :D

0

@July_6_BcN Może jesteś lepsza stażem, ale nie wiem czy jesteś lepszym Warszawiakiem skoro obrażasz to piękne miasto

0

@July_6_BcN Nie, ale mieszkam od kilku lat

0

Derby madryciaków, Milan - Genoa, Arsenal-Liverpool - dlaczego te mecze są o tej samej porze? Najgorzej

0

@Criss18Barca Wiem, wiem

0

W derbach Madrytu ale by siadła dogrywka jakby to było możliwe, bardziej by się wymęczyli przed finałem.
A Oblak nie umie w ewentualne karne... Może nie będą potrzebne, bo ATM trzaśnie kolejną manitkę. :D

0

@July_6_BcN lubiła ale przestała więc ten Michał jest wolny :D

0

@July_6_BcN tylko my nie jesteśmy wieśniakami, reszta jak najbardziej

0

@July_6_BcN Przecież wiem że mnie lubisz

1

@Batys to trzeba się przeprowadzić do miasta gdzie jest metro :]

0

@July_6_BcN tylko powiedz mu że to nie ty, bo ty byś mnie tak nie potraktowała :D

0

@July_6_BcN Możesz wykorzystać :D
@esem91 kolor włosów się nie zgadza.

10


Nie była mnie warta..

0

@Zoker @Herato
Co wygrałem?

6

@AduŚ07 Bo chcą żeby Kamil Stoch wygrał, proste

1

@July_6_BcN ahh, trzeba było coś zmienić. Nowy rok, nowy ja. :D

1

@Eklerek Oj zbiera mu się, kubek z Arsenalem nie do wybaczenia.
Szkoda go, bo w Brentfordzie robił kapitalną robotę.

0

1

Ale tu dzisiaj jest spokojnie... :)

1

@maroon Czytałem, i Jarno dziwnym trafem używa ulubione słowa Mroza :D

0

@maroon Tak, dokładnie

1

Vinicius od 2025 roku ma w lidze hiszpańskiej 13 goli z 20.2 xG i 177 strzałów. Nikt w tym czasie z LaLiga nie ma gorszej różnicy między zdobytymi bramkami a tymi spodziewanymi (-7.2). [Opta]

"Zrobię nawet 10 razy więcej, jeśli będę musiał"

1

@MessiForeverTheBest haha musiałem sie chwilę zastanowić o co ci chodzi :v

0

A już myślałem, że Jakub Jarno ogłosił nową książkę..


@maroon

8

@AmigoBlancos ty też chcesz żeby Real jutro odpadł z ATM tak jak twoi koledzy z notatnika?

1

Huhuhu 2:2 Barnleje strzelają Junajted :D

7

FCPOLto będzie oglądane ;)

3

Moim hobby jest czytanie komentarzy na notatniku po wygranych Barcy.

0

@July_6_BcN Jedynie z tobą mógłbym chodzić regularnie na msze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?