michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Okej, Julia, ja też często hejtuję swoje rodzinne miasto ;)
1
@Giwera oglądam derby Madrytu, ale obejrzę z odtworzenia oczywiście :D
0
@July_6_BcN Może jesteś lepsza stażem, ale nie wiem czy jesteś lepszym Warszawiakiem skoro obrażasz to piękne miasto
0
@July_6_BcN Nie, ale mieszkam od kilku lat
0
Derby madryciaków, Milan - Genoa, Arsenal-Liverpool - dlaczego te mecze są o tej samej porze? Najgorzej
0
@Criss18Barca Wiem, wiem
0
W derbach Madrytu ale by siadła dogrywka jakby to było możliwe, bardziej by się wymęczyli przed finałem.
A Oblak nie umie w ewentualne karne... Może nie będą potrzebne, bo ATM trzaśnie kolejną manitkę. :D
0
@July_6_BcN lubiła ale przestała więc ten Michał jest wolny :D
0
@July_6_BcN tylko my nie jesteśmy wieśniakami, reszta jak najbardziej
0
@July_6_BcN Przecież wiem że mnie lubisz
1
@Batys to trzeba się przeprowadzić do miasta gdzie jest metro :]
0
@July_6_BcN tylko powiedz mu że to nie ty, bo ty byś mnie tak nie potraktowała :D
0
@July_6_BcN Możesz wykorzystać :D
@esem91 kolor włosów się nie zgadza.
10
Nie była mnie warta..
0
@Zoker @Herato
Co wygrałem?
6
@AduŚ07 Bo chcą żeby Kamil Stoch wygrał, proste
1
@July_6_BcN ahh, trzeba było coś zmienić. Nowy rok, nowy ja. :D
1
@Eklerek Oj zbiera mu się, kubek z Arsenalem nie do wybaczenia.
Szkoda go, bo w Brentfordzie robił kapitalną robotę.
0
@July_6_BcN Co?
1
Ale tu dzisiaj jest spokojnie... :)
1
@maroon Czytałem, i Jarno dziwnym trafem używa ulubione słowa Mroza :D
0
@maroon Tak, dokładnie
1
Vinicius od 2025 roku ma w lidze hiszpańskiej 13 goli z 20.2 xG i 177 strzałów. Nikt w tym czasie z LaLiga nie ma gorszej różnicy między zdobytymi bramkami a tymi spodziewanymi (-7.2). [Opta]
"Zrobię nawet 10 razy więcej, jeśli będę musiał"
1
@MessiForeverTheBest haha musiałem sie chwilę zastanowić o co ci chodzi :v
0
A już myślałem, że Jakub Jarno ogłosił nową książkę..
@maroon
8
@AmigoBlancos ty też chcesz żeby Real jutro odpadł z ATM tak jak twoi koledzy z notatnika?
1
Huhuhu 2:2 Barnleje strzelają Junajted :D
7
FCPOLto będzie oglądane ;)
3
Moim hobby jest czytanie komentarzy na notatniku po wygranych Barcy.
0
@July_6_BcN Jedynie z tobą mógłbym chodzić regularnie na msze