6

All we had to do was follow the damn train @sidzej


1

@Giwera Parę razy byłem na Lechu i się nudziłem na tych meczach xD
No Widzew to ładnie poszedł z transferami.

1

@Giwera Też nie lubię Legii. W sumie to nie oglądam Ekstraklasy, tylko skróty ewentualnie.
Jak już miałbym za kimś być to tylko Lech Poznań.

1

@Giwera Komu kibicujesz?

1

@JimMorrisonFCB Nie kibicować FcPolto to jak nie być Polakiem..

1

No i FcPolto na tę chwilę wypadło z pierwszej 8 jak Real

1

@Frimpong Vinicjusa nikt nie przebije xd

12

Faktycznie dobry ten Asencio

4

Cudo.

4

@July_6_BcN Ja tak właśnie robię

13

@Irmscher10 @July_6_BcN Jak większość komentuje i siedzi na LR zamiast skupić się na meczu to takie kwiatki później wychodzą

3

@Giwera Wstyd przynieśli włoskiej piłce, Milan więcej pokazałby na ich miejscu

2

@gaucho104 Ale i tak Rapha>Vinicjus

3

@July_6_BcN Starać się, powiadasz… Challenge accepted;)

2

@July_6_BcN to co mam zrobić?..;)

2

@July_6_BcN Ty mi wszystko wybaczysz ;)
A co do Milanu to wystarczy obejrzeć jeden mecz i przepadasz XD

2

@July_6_BcN Spokojnie, gra Milanu Ci się spodoba ;)

2

@Giwera piłka nożna jest najważniejsza, a zwłaszcza Allegriball
@July_6_BcN wybacz;)

2

@July_6_BcN Obiecuję być grzeczny… na razie.

3

@July_6_BcN Słaba? Raczej uroczo zmęczona

2

@July_6_BcN A myślałem że pomożesz.
Ja wstanę nawet jak pójdę spać o 2, spanie jest dla słabych.

2

@July_6_BcN To dobrze, bo zmywarka jest do ogarnięcia.

2

@July_6_BcN Wątpisz we mnie?

4

@Pedri16Future Ciiiiiiiiicho, nie mów tak
@July_6_BcN No o nos mi chodziło przecież

9

@July_6_BcN Julia o czym ty myślisz...

5

@1LY0 Wina Arbeloi, za bardzo głaskał

59

Vinicjus i Trubin mają tyle samo bramek w LM XDD

2

@MateS i na tabelkę

7

Dzisiaj tak

1

@Czajka90 o zapomniałem o Troyu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?