michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
All we had to do was follow the damn train @sidzej
1
@Giwera Parę razy byłem na Lechu i się nudziłem na tych meczach xD
No Widzew to ładnie poszedł z transferami.
1
@Giwera Też nie lubię Legii. W sumie to nie oglądam Ekstraklasy, tylko skróty ewentualnie.
Jak już miałbym za kimś być to tylko Lech Poznań.
1
@Giwera Komu kibicujesz?
1
@JimMorrisonFCB Nie kibicować FcPolto to jak nie być Polakiem..
1
No i FcPolto na tę chwilę wypadło z pierwszej 8 jak Real
1
@Frimpong Vinicjusa nikt nie przebije xd
12
Faktycznie dobry ten Asencio
4
Cudo.
4
@July_6_BcN Ja tak właśnie robię
13
@Irmscher10 @July_6_BcN Jak większość komentuje i siedzi na LR zamiast skupić się na meczu to takie kwiatki później wychodzą
3
@Giwera Wstyd przynieśli włoskiej piłce, Milan więcej pokazałby na ich miejscu
2
@gaucho104 Ale i tak Rapha>Vinicjus
3
@July_6_BcN Starać się, powiadasz… Challenge accepted;)
2
@July_6_BcN to co mam zrobić?..;)
2
@July_6_BcN Ty mi wszystko wybaczysz ;)
A co do Milanu to wystarczy obejrzeć jeden mecz i przepadasz XD
2
@July_6_BcN Spokojnie, gra Milanu Ci się spodoba ;)
2
@Giwera piłka nożna jest najważniejsza, a zwłaszcza Allegriball
@July_6_BcN wybacz;)
2
@July_6_BcN Obiecuję być grzeczny… na razie.
3
@July_6_BcN Słaba? Raczej uroczo zmęczona
2
@July_6_BcN A myślałem że pomożesz.
Ja wstanę nawet jak pójdę spać o 2, spanie jest dla słabych.
2
@July_6_BcN To dobrze, bo zmywarka jest do ogarnięcia.
2
@July_6_BcN Wątpisz we mnie?
4
@Pedri16Future Ciiiiiiiiicho, nie mów tak
@July_6_BcN No o nos mi chodziło przecież
9
@July_6_BcN Julia o czym ty myślisz...
5
@1LY0 Wina Arbeloi, za bardzo głaskał
59
Vinicjus i Trubin mają tyle samo bramek w LM XDD
2
@MateS i na tabelkę
7
Dzisiaj tak
1
@Czajka90 o zapomniałem o Troyu :D