michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JanuszKorwinMikke @Comentateiro opinia?
1
@Giwera Milan jak zawsze zaskakuje xD
1
@Giwera Przepiękny, 3:0 pany
1
@Derean Myślałem, że CS 1.6 już nie istnieje, grało się z ziomkiem te 12 lat temu
5
@Technik @Giwera @escarabajo
Właśnie nie wiem o co wam chodzi, tabela nie kłamie
1
@July_6_BcN jedni na telewizorze drudzy na laptopie i tyle ;)
2
@takisobiektos @Giwera @Karol145 czekam na potężny Milan Maxa od rana
@July_6_BcN niestety znowu Barca i Milan o tej samej godzinie :|
30
@NeroTFP1 To trzeba usiąść na spokojnie
2
@Karol145 Niclas to prawdziwy goat :D
2
@Karol145 @Giwera @takisobiektos
Takiego cracka straciliśmy przez kontuzję
https://x.com/nemodric/status/2018005287139971275
1
@Giwera Najważniejsze top 4, na poważnie to ja na scudetto nie liczę :D
No Udine niech wytrzyma te 20 minut.
2
@Karol145 Estupinan najlepszy transfer Milanu ostatnich lat, chyba zgoda?
3
@takisobiektos @Giwera @Karol145 Fofana to nasza perła w koronie
3
@takisobiektos jest Fofana jest zabawa
5
Ale to jest mocna ekipa, lecimy po scudetto
@Giwera @Karol145 @takisobiektos
3
@JimMorrisonFCB jest to bardzo prawdopodobne, ostatnio w lidze wygrali na początku grudnia...
4
@Stinger_ @Eklerek w sumie typowe transfery między klubami PL, ale cena i tak szokuje
8
21 występów w lidze - 1 gol, 1 asysta
48 milionów funtów xd
2
@AduŚ07 @RonMes10 Ja ostatnio właśnie wyrzuciłem taką podkładkę kupioną lata temu, nic to nie daje.
1
@Karol145 Niestety, ale najważniejsze że przyszedł goacik Niclas Fuellkrug
@Giwera
45
Tak
1
@July_6_BcN albo w pierwszej ławce siedzi
3
@gumaz @July_6_BcN a i do kościółka chodzi co niedziela
2
@July_6_BcN Dokładnie tak ;)
2
@FCB24 on ma 34 lata dopiero :D a z poważnej piłki, z Napoli odszedł w 2022 roku..
@Giwera
2
@gumaz @July_6_BcN bo @FcPortoFan1999 to największy erosoman na tej stronie, fakty
@Giwera
5
To sobie jeszcze poczekają :D
@Giwera
1
@Giwera i znowu w tym samym czasie co Barcelona, dramat
1
@Giwera Ale co to za weekend bez meczu Milanu
2
Maszyna Papszuna 1:2 przegrywa XDD