0

A ja bym go zostawił. Po meczach na mundialu pozostawił po sobie dobre wrażenie.

@Rafalx160

Chyba w snach. :D

0

Dlatego naprawdę warto skusić się na Ozila i zupełnie nie wiem dlaczego Barca tego jeszcze nie robi... Kupić teraz Ozila, a o Cesca powalczyć, gdy Xavi będzie zbliżał się ku końcowi swojej kariery.

A Ozil za 16 mln to prawie jak za darmo...

0

Teraz takie rzeczy mówi jak odszedł. Swoją drogą czytałem na WP, że Barca składa ostatnią ofertę za Fabregasa (40 mln funtów). Jak odrzucą to szybko zarzucić sieci na Ozila bo ten blisko jest ponoć Realu. :( A mówił, że jest fanem Barcy i marzy o grze dla niej...

0

Kolejny news z cyklu "lelum polelum"... Dalej nie wiadomo nic. Zero konkretów. :/

0

No cóż w tym wieku to dobry wybór (USA). Ale szkoda, że kolejny zawodnik odchodzi z Barcelony. Jakoś niepokoi mnie to wietrzenie składu, ale obym się mylił.

PS Fajne stroje mają w New York Red Bulls. :)

0

Oni już wiedzą. :P Myślę, że i my się dowiem wkrótce.

0

@KojotFCB

Ja dokładnie tak samo myślałem.

Jeśli nie dadzą Pato na wymianę to nie ma mowy. W ogóle jak jakiś zespół będzie chciał Ibrę i nie da innego napastnika w zamian to nie ma sensu puszczać Ibry. Trzeba będzie szukać napastnika to raz, a dwa Ibra wypali z formą w tym sezonie. :)

0

Teraz czekamy na newsa:

"Oficjalnie: Fabregas wraca do Barcelony!"

0

Akceptować! Będzie kasa na pomocnika (około 50 mln 20 za Ibre+24 za mln funtów za Yaya).

0

@puciu

W sumie pomysł nie głupi, ale jak napisał robertinho nie ma takiej możliwości bo wiąże się to z dodatkowymi kosztami.

0

No trudno. Szkoda bo myślę, że to dobry, perspektywiczny zawodnik. Niestety nie znalazł uznania w oczach Pepa.

0

Pomimo, że jestem starym koniem (20 lat) to złożyłem zamówienie. Będę wkurzał kumpla z bloku obok (fan Realu). :P

0

Świetna!

0

Jeśli odrzucą to Ozil...

0

Jeżeli będzie taka potrzeba to Mascherano bo jest jeszcze Sergio, który gra również na pozycji DM'a. A takie marzenie moje to Ozil w Barcelonie. Wiem, że na chwilę obecną nie miałby miejsca w jedenastce, ale może w przyszłości? Chyba, że system rotacji stosował by Pep.

0

Ozil i Fabio...

0

Tylko nie wiem po co świeżo wybranych wyborach składać takie obietnice? A Ozil powinien być tani bo za rok wygasa mu kontrakt jednak dobra gra na mundialu może podnieść go nieco na wartości.

0

No i dobra. Trzeba zakończyć tą opere mydlaną. Swoją drogą Rosell mówił, że na pewno tego lata ściągnie Fabregasa do Barcy...

Ale trudno. Teraz czas na Ozila!

0

Do Redakcji: piszecie newsa tak jakby Cesc już w 100% miał grać w Barcelonie. Nie powiem, że tak bym nie chciał bo marzę o Fabregasie w Barcelonie. U nas miałby inne zadanie niż strzelanie goli, ale z wolnych mógłby próbować.

Cesc proszę wróć. :( I ask Cesc come back :(

0

Swoją drogą dobrze. Póki co nie jest nam potrzebny. A Ozil hmm jest dobry tylko dopiero pierwszy raz pokazuje się na dużym turnieju, więc nie wiadomo jak będzie grał dalej czy tak samo dobrze czy spali na panewce... Ja również widział bym w Barcelonie Fábio Coentrăo, który w meczu z Koreą grał po prostu wybornie, ale i z WKS dobrze się zaprezentował.

0

Swoją drogą dobrze. Póki co nie jest nam potrzebny. A Ozil hmm jest dobry tylko dopiero pierwszy raz pokazuje się na dużym turnieju, więc nie wiadomo jak będzie grał dalej czy tak samo dobrze czy spali na panewce... Ja również widział bym w Barcelonie Fábio Coentrăo, który w meczu z Koreą grał po prostu wybornie, ale i z WKS dobrze się zaprezentował.

0

W Europie osiągnął wszystko co mógł. Pozostanie w pamięci jako światowej klasy piłkarz. Ale tak 33. lata to już powinien myśleć o wybraniu klubu w którym zakończy karierę. :)

0

@Bulishi

W meczu z Hondurasem wszedł z ławki.

0

@Aduś

Również wolałbym Silve, ale on już wybrał Manchester City...

0

Hmm jest dobry tylko na chwile obecną nie wiem po co nam Mata? Chyba, że Guardiola jakoś to rozwiąże z korzyścią dla wszystkich graczy to ok. Poczekamy, zobaczymy.

0

Ehh trudno... Wielka szkoda... Successes in the more further career.

0

Świetnie, mam nadzieję, że zobaczymy rezerwy Barcelony w sezonie 2010/2011 w drugiej lidze hiszpańskiej.

0

Po co Wy podajecie typy w komentarzach? Przecież to się robi w typerze...

0

Bardzo dobry pomysł. Zdecydowanie wolę go na skrzydło niż Di Marię. Argentyńczyk niech sobie idzie do Realu jak tak go pragną.

0

@ justFCB

Właśnie nie chciał mnie się odpalić wcześniej regulamin, ale już działa. Wszystko wiem. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?