0

Ciekawe gdzie go upchamy? Puyol sam mówił, że chce jeszcze pograć kilka sezonów w Barcelonie. Jest bardzo dobry Pique, rozwijający się Cacares. Wg mnie transfer niepotrzebny.

0

No tak jasne, a za rok odejdzie za frajer... Puszczać go teraz do żyda i sobie bani nie zawracać.

0

Sorry, że nie na temat Ibry, ale lepiej niech Barca się bierze za transfer Franka Ribery bo Real też walczy o niego i nie możemy tej walki przegrać. A co do napastnika to jeśli Samu odejdzie to widziałbym na jego miejscu Villę lub Torresa.

0

Trochę mało (nawet jak za rok wygasa kontrakt). 30 mln powinni dać tym bardziej, że City nie ma co robić z kasą. Moje zdanie takie: sprzedać Eto'o i kupić kogoś z trójki: Torres, Ibrahimovic, Villa. Torres to moje marzenie w Barcelonie. :) Widać, że coś zaczyna się dziać w City. Zaczynają ściągać klasowych graczy. Myślę, że Teveza będą mieli na 100%.

0

Jak najbardziej można go puścić do City. Klub obrzydliwie bogaty, więc dadzą trochę kasy za Samu. I dołożyć trochę do tej kasy za Eto'o i kupić Villę i Riberiego. Takie moje zdanie.

0

Fantastycznie! Jak Iniesta wyrównał popłakałem się ze szczęścia. :D Teraz finał w moje urodziny. Wiadomo jaki chce prezent od Barcelony. :)

0

Jestem za. Trzeba go wypożyczyć żeby pograł w pierwszym składzie. Broń Boże go nie sprzedawać!

0

Nie tylko nie to! Titi musi zagrać. Jak nie on to Bojan... Oby się wykurował do jura.

0

@Kuba

W takim razie sorry nie widziałem tego momentu. :)

Ostrzeżenie (za linkowanie) by MOD

0

Już tak się nakręcamy na ten transfer, że nawet robicie fake Riberiego w stroju Barcy. Ja na ten transfer czekam odkąd pojawiła się wzmianka, że Barca jest nim zainteresowana. Z kolei na stronie Bayernu widziałem wypowiedź Txikiego, że nie chce Francuza bo jest to zbyt cenny zawodnik dla Bayernu. Już sam nie wiem co mam myśleć. Ale powiem jedno: bierzmy go!

0

Dobry i remis. No dziś Ribery nas użądlił to powinno dać dużo do myślenia włodarzom Barcy.

0

Super! Wrzućcie im jeszcze jedną czwórkę, albo lepiej. Oczywiście na zero z tyłu i pokarzcie kto jest głównym kandydatem do wygrania LM!

VeB!

0

@ Moyart

Nie mówię, że Lahm musiałby grać ofensywnie, tylko, że skrzydła były by bardzo dobre..

0

Ja bym na miejscu Guardioli dał pograć rezerwowym i dał bym na wyjściową jedenastkę Hleba, Bojana, Cacaresa i Bosquetsa. Ci dawaj ostatni grają częściej, ale jutro niech też zagrają.

0

Bierzmy go! Jeszcze Lahma do pary i będziemy mieli takie skrzydła, że orzeł nam pozazdrości. Ribery to bardzo dobry piłkarz.

0

Powiem krótko. Pozamiatane. I jeszcze awaria w kablówce i nie mam TV w 37 minucie awaria :( Ale Barca gra fenomenalnie

0

Błąd drogi redaktorze. Barcelona nie gra przeciwko Barcelonie...

"Xavi Hernandez jest przekonany, iż największym błędem Barcelony w pierwszym meczu przeciwko Barcelony byłaby strata gola."

0

Mógł wystawić Bojana zamiast Pedro, ale mam nadzieję, że Pep wie co robi.

0

Dani jak zawsze nigdy się nie męczy, a na boisku haruje jak wół. Mam nadzieję, że dziś zagra w pierwszym składzie.

0

Fantastycznie! Do przerwy Barca gra kapitalnie. A Messi? Na początku meczu niewidoczny, a potem TOTAL CRACK! Nie mam nic przeciwko temu żeby w drugiej połowie Barca strzeliła cztery gole. :)

0

Jest bardzo dobrze. Henry widać ma patent na Francuzów. A Benzema jest statystą. Więcej pali niż gra zresztą tak samo było w Lyonie. Jeszcze niech dołożą w drugiej połowie z 2-3 bramki.

0

Co do linków tu http://www.iraqgoals.net/ każdy mecz Barcy czy w La Liga czy w LM w dobrej jakości i nie wymaga szybkiego neta. Miłego oglądania.

0

Nareszcie zwycięstwo Barcelony, które powinno być bardziej okazałe, ale szczęście było dziś po stronie Bilbao i dzięki niemu goście otrzymali łagodniejszy wyrok kary. Barca dominowała, Barca przeważała i o to chodzi. Blaugrana potrzebowała tego zwycięstwa jak powietrza przed środowym rewanżem z Lyonem. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko porażki Realu, ale ważne, że Barca dołożyła do swojej przewagi dwa punkty. Myślę, że teraz będzie już tylko lepiej.

0

Mój typ 3-0 wiadomo dla kogo:) Tylko i wyłącznie zwycięstwo. VeB!

0

Gdzie ta Barca? :( Gramy w 10. Brawo Pinto!

0

Jak dotychczas gra Barcy to dla mnie żenada. Ale mam nadzieję, że to my będziemy w finale.

0

Dobrze, że Bojan w wyjściowym składzie. Boje się o postawę Keity w meczu bo ostatnio jak miał okazję grać to nie pokazał się z dobrej strony, no ale obym się mylił.

0

Fatalnie wstaje rano patrze wynik a tu porażka:( Jak dalej Barca będzie gubić punkty to będzie po mistrzostwie i jeszcze do tego Real zaczął wysoko wygrywać...

0

To podejrzewam jeśli już Tixi analizuje innych napastników to Eto'o odejdzie. Ale to tylko moje przypuszczenia.

0

Uff dobry i remis po fatalnej pierwszej połowie. Nie wiem co robił Keita na boisku, który dostał piłkę i od razu ja odgrywał. Chyba się bał piłkę dłużej przytrzymać. Eto'o uratował Barcę przed klęską.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?