michno
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Giżycko
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe gdzie go upchamy? Puyol sam mówił, że chce jeszcze pograć kilka sezonów w Barcelonie. Jest bardzo dobry Pique, rozwijający się Cacares. Wg mnie transfer niepotrzebny.
0
No tak jasne, a za rok odejdzie za frajer... Puszczać go teraz do żyda i sobie bani nie zawracać.
0
Sorry, że nie na temat Ibry, ale lepiej niech Barca się bierze za transfer Franka Ribery bo Real też walczy o niego i nie możemy tej walki przegrać. A co do napastnika to jeśli Samu odejdzie to widziałbym na jego miejscu Villę lub Torresa.
0
Trochę mało (nawet jak za rok wygasa kontrakt). 30 mln powinni dać tym bardziej, że City nie ma co robić z kasą. Moje zdanie takie: sprzedać Eto'o i kupić kogoś z trójki: Torres, Ibrahimovic, Villa. Torres to moje marzenie w Barcelonie. :) Widać, że coś zaczyna się dziać w City. Zaczynają ściągać klasowych graczy. Myślę, że Teveza będą mieli na 100%.
0
Jak najbardziej można go puścić do City. Klub obrzydliwie bogaty, więc dadzą trochę kasy za Samu. I dołożyć trochę do tej kasy za Eto'o i kupić Villę i Riberiego. Takie moje zdanie.
0
Fantastycznie! Jak Iniesta wyrównał popłakałem się ze szczęścia. :D Teraz finał w moje urodziny. Wiadomo jaki chce prezent od Barcelony. :)
0
Jestem za. Trzeba go wypożyczyć żeby pograł w pierwszym składzie. Broń Boże go nie sprzedawać!
0
Nie tylko nie to! Titi musi zagrać. Jak nie on to Bojan... Oby się wykurował do jura.
0
@Kuba
W takim razie sorry nie widziałem tego momentu. :)
Ostrzeżenie (za linkowanie) by MOD
0
Już tak się nakręcamy na ten transfer, że nawet robicie fake Riberiego w stroju Barcy. Ja na ten transfer czekam odkąd pojawiła się wzmianka, że Barca jest nim zainteresowana. Z kolei na stronie Bayernu widziałem wypowiedź Txikiego, że nie chce Francuza bo jest to zbyt cenny zawodnik dla Bayernu. Już sam nie wiem co mam myśleć. Ale powiem jedno: bierzmy go!
0
Dobry i remis. No dziś Ribery nas użądlił to powinno dać dużo do myślenia włodarzom Barcy.
0
Super! Wrzućcie im jeszcze jedną czwórkę, albo lepiej. Oczywiście na zero z tyłu i pokarzcie kto jest głównym kandydatem do wygrania LM!
VeB!
0
@ Moyart
Nie mówię, że Lahm musiałby grać ofensywnie, tylko, że skrzydła były by bardzo dobre..
0
Ja bym na miejscu Guardioli dał pograć rezerwowym i dał bym na wyjściową jedenastkę Hleba, Bojana, Cacaresa i Bosquetsa. Ci dawaj ostatni grają częściej, ale jutro niech też zagrają.
0
Bierzmy go! Jeszcze Lahma do pary i będziemy mieli takie skrzydła, że orzeł nam pozazdrości. Ribery to bardzo dobry piłkarz.
0
Powiem krótko. Pozamiatane. I jeszcze awaria w kablówce i nie mam TV w 37 minucie awaria :( Ale Barca gra fenomenalnie
0
Błąd drogi redaktorze. Barcelona nie gra przeciwko Barcelonie...
"Xavi Hernandez jest przekonany, iż największym błędem Barcelony w pierwszym meczu przeciwko Barcelony byłaby strata gola."
0
Mógł wystawić Bojana zamiast Pedro, ale mam nadzieję, że Pep wie co robi.
0
Dani jak zawsze nigdy się nie męczy, a na boisku haruje jak wół. Mam nadzieję, że dziś zagra w pierwszym składzie.
0
Fantastycznie! Do przerwy Barca gra kapitalnie. A Messi? Na początku meczu niewidoczny, a potem TOTAL CRACK! Nie mam nic przeciwko temu żeby w drugiej połowie Barca strzeliła cztery gole. :)
0
Jest bardzo dobrze. Henry widać ma patent na Francuzów. A Benzema jest statystą. Więcej pali niż gra zresztą tak samo było w Lyonie. Jeszcze niech dołożą w drugiej połowie z 2-3 bramki.
0
Co do linków tu http://www.iraqgoals.net/ każdy mecz Barcy czy w La Liga czy w LM w dobrej jakości i nie wymaga szybkiego neta. Miłego oglądania.
0
Nareszcie zwycięstwo Barcelony, które powinno być bardziej okazałe, ale szczęście było dziś po stronie Bilbao i dzięki niemu goście otrzymali łagodniejszy wyrok kary. Barca dominowała, Barca przeważała i o to chodzi. Blaugrana potrzebowała tego zwycięstwa jak powietrza przed środowym rewanżem z Lyonem. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko porażki Realu, ale ważne, że Barca dołożyła do swojej przewagi dwa punkty. Myślę, że teraz będzie już tylko lepiej.
0
Mój typ 3-0 wiadomo dla kogo:) Tylko i wyłącznie zwycięstwo. VeB!
0
Gdzie ta Barca? :( Gramy w 10. Brawo Pinto!
0
Jak dotychczas gra Barcy to dla mnie żenada. Ale mam nadzieję, że to my będziemy w finale.
0
Dobrze, że Bojan w wyjściowym składzie. Boje się o postawę Keity w meczu bo ostatnio jak miał okazję grać to nie pokazał się z dobrej strony, no ale obym się mylił.
0
Fatalnie wstaje rano patrze wynik a tu porażka:( Jak dalej Barca będzie gubić punkty to będzie po mistrzostwie i jeszcze do tego Real zaczął wysoko wygrywać...
0
To podejrzewam jeśli już Tixi analizuje innych napastników to Eto'o odejdzie. Ale to tylko moje przypuszczenia.
0
Uff dobry i remis po fatalnej pierwszej połowie. Nie wiem co robił Keita na boisku, który dostał piłkę i od razu ja odgrywał. Chyba się bał piłkę dłużej przytrzymać. Eto'o uratował Barcę przed klęską.